Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pismo podrške dr Vojislava Šešelja Tomislavu Nikoliću  (Pročitano 8968 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Svako ima pravo na misljenje, svacije misljenje treba ceniti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Са првим делом реченице се слажем, али са другим не Wink.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U tome i jeste tvoj problem, ne moras se sa nekim slagati da bi njegovo misljenje cenio.
U tome je problem uopste kod nas, svi vole samo da pljuju. Kad bi malo vise cineili svoje protivnike mozda bi u zivotu bolje prolazili.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 47
Radikal, pricas gluposti. Zapad moze bez Srbije, ali Srbija ne moze bez Zapada. Evropa nece nikada podrzati rezim koji je ranije izlagao ekstremisticke stavove. Seselj je izjavio pre odlaska u Hag, a to i Toma prihvatio da su za njega granice Srbije na liniji Karlobag-Ogulin-Virovitica. Mislis da ce Evropa prihvatiti neku drzavu koja ima pretenzije prema drugim priznatim drzavama?
Ta prica o Zapadu koji ce po svaku cenu ulagati u Srbiju su takodje gluposti na kvadrat. Niko nece da ulozi u zemlju koja samo sto ne zarati sa susedima (vazi sigurno za Evropu).
Gde ti zivis? To sto imas kompjuter ne znaci da si u tehnoloskom koraku sa svetom. Mnogo toga se desilo ovde, dok se u Srbiji narod zabavlja crtanjem karata i slusanjem bajki (ne samo SRS-a).

Radikal napisao:
...Нашој привреди је потребно и страно тржиште а више је него очигледно да бар у следећих 20 година нећемо бити на нивоу да остваримо неки значајнији извоз у западне земље и зато нам је и потребна сарадња и са истоком и са арапски светом...

Daj da onda pocnemo da saradjujemo sa tim naprednim arapskim svetom da nam svane. Mozemo da uvezemo turbane i calme. E, nije lose da radikali daju primer nosenjem istih.
Osvesti se radikal, Amerikanci kontrolisu naftna polja. Vidi samo kako je Gadafi dosao da moli po Evropi.

Nemam ja nista protiv sto trebamo Rusiji da vratimo dugove, ali mi to radimo bez prethodnog prebijanja dugova. Milosevic (kao i Seselj) su racunali da ce time ojacati saveznistvo i nasedali na trikove "dobrocudnih" Rusa. Cena bila povoljna, a kamata zelenaska. Inteligentno!

Seselja sam licno slusao 1991 i 1992 godine i nije govorio o prodaji nasih fabrika nego o kako se on izrazio "poklanjanju".
Upoznao kakav je "Aca Gica" tek 1994? Eh da si mi ti ziv i zdrav! On se sa prestolonaslednikom sretao po Australiji krajem 80-ih godina i tada kobajagi nije znao kakav je ovaj.
Dalje, kakav je on patriota kada je saradjivao sa LePen-om i toliko su se bili sprijateljili da mu je dobio na poklon i Pezoa (nemoj da pricas da nemas pojma o tome). Da te podsetim medju stranim placenicima na hrvatskoj strani bilo je puno lePen-ovih pristalica.

Radikal je rekao:
... Нема никакве потребе да ми делимо људе на патриоте и издајнике, свако то чини сам, својим поступцима и деловањем, то подлеже једино маралном суду у суду јавности што значи да сигурно нико због свог става неће имати било какве последице када ми дођемо на власт.
***
...Те глупости и флоскуле које данас заступају само Хрвати, Албанци и нажалост неки (назови) Срби као што си ти, више не пролазе чак ни у Европи, ...
***
...Управо то је и био циљ запада и њихових домаћих досманлијских послушника да нас направе што више зависним...

Radikal, sam sebi skaces u stomak.
Nego, reci ti meni kada ce biti desant na Hag? Mozda je bolje da pocnete sa direktnim prodorom dolinom Rajne, a da imate odstupnicu prema Francuskoj posto ce verovatno lePen da vam pomogne.

Ili cete ostaviti Voju da istrune tamo... a mozda je Seki prosvercovao "zaVdjalu kasiku" koja ce u njegovim rukama posluziti kao ubojito oruzje na putu do slobode... ili daljeg zatvora...
Budi mi zivo i zdravo, pa javi!
IP sačuvana
social share
Ukupna inteligencija svih ljudi na planeti je KONSTANTA. Stanovnistvo se uvecava!
**********************************
The devil finds work for idle hands to do.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Јесте рекао сам да га нисам нарочито готивио, али и такав је био најбољи. И немој да ми изврћеш реченице, лепо сам рекао да ви радикали нисте достојни ни да причате о њему. Био је млад, амбициозан имао визију и идеју, једино је понекад имао лошије методе, није био довољно тактичан и окруживао се лошим људима. Али и толико је било довољно да буде далеко испред свих, а о вама да се и не говори...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Inace Radikal... da li si ikad cuo da je micun rec jednu o njemu negativno rekao? Ne govori li ti to dovoljno? Seti se kako je plakao kao kisha... seti se sta je o njemu pricao na televiziji.... Nije on oteo demokratsku stranku, on je pobedio na izborima u njoj. Nauci da to razgranicis.
Inace, kako dani prolaze sve mi se vise cini da pravite jako losu reklamu tomi.. nemojte se zacuditi ako ne bude na izborima 1.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Најзад да се у нечему у потпуности слажемо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: Volshebny
Radikal, pricas gluposti. Zapad moze bez Srbije, ali Srbija ne moze bez Zapada. Evropa nece nikada podrzati rezim koji je ranije izlagao ekstremisticke stavove. Seselj je izjavio pre odlaska u Hag, a to i Toma prihvatio da su za njega granice Srbije na liniji Karlobag-Ogulin-Virovitica. Mislis da ce Evropa prihvatiti neku drzavu koja ima pretenzije prema drugim priznatim drzavama?

Стварно је смешно ово што причаш, нешто као паметујеш а немаш благе везе чак ни о томе шта се ти се дешава испод носа, тамо код тебе у комшилуку. У самом уставу Републике Ирске стоји да има територијалне претензије према суседној држави и да територију Северне Ирске сматра делом своје државе. Да ли је то исти такав екстремизам о којем ти причаш? Да ли је Република Ирска чланица ЕУ? Толико о томе ко прича глупости Wink.

Citat: Volshebny
Ta prica o Zapadu koji ce po svaku cenu ulagati u Srbiju su takodje gluposti na kvadrat. Niko nece da ulozi u zemlju koja samo sto ne zarati sa susedima (vazi sigurno za Evropu).

Какав рат? Опет си јео тешку храну пред спавање па те муче море?
Свако иоле нормалан је свестан да је читава људска историја прожета ратовима, одувек их је било и данас их сваки дан гледамо. Управо тај твој демократски запад те ратове води и изазива. Ајде објасни ти мени чему ће том твом Уједињеном Краљевству толика војска? Мора да то нема никакве везе са ратом Wink. Радикали сигурно неће изазивати никакав рат, Томислав Николић има 2 сина, Војислав Шешељ их има 4, нису ни они луди да своју децу шаљу у смрт. Али са друге стране они су свесни да ту децу треба заштитити, свесни су да Срби никада рат нису желели али да је тај рат увек долазио и да ће сигурно поново доћи. Народ који није свестан те сурове чињенице је осуђен на пропаст.
Што се улагања тиче, до сада се запад као претрго од улагања? Просто је милина нама овде, сваки дан улажу средства и отварају предузећа и фабрике, огроман број људи је запослен, све захваљујући западу . Ма ајде молим те ту причу можеш неком другом да причаш, али ја овде сваки дан гледам шта нам је клечање пред западом донело. Када СРС дође на власт, када се успостави прaвна држава и када се из државних институција искорени криминал и тако створи сигурност за потенцијалне улагаче тек онда можемо очекивати да ће ове белосветске хоштаплере и којекакве сумњиве `бизнисмене` заменити озбиљни предузетници и капиталисти који не траже неки ситан ћар него имају озбиљне и дугорочне планове.

Citat: Volshebny
Gde ti zivis? To sto imas kompjuter ne znaci da si u tehnoloskom koraku sa svetom. Mnogo toga se desilo ovde, dok se u Srbiji narod zabavlja crtanjem karata i slusanjem bajki (ne samo SRS-a).

Ха ха, ма да. Тамо је све супер и најбоље, права идила, а Србија је ружна и примитивна. И ти што си отишао тамо одма бар дупло више вредиш од нас овде прљавих и заосталих. Да те можда није срамота када те неко пита одакле си? Ти комплекси су гадна ствар.

Citat: Volshebny
Daj da onda pocnemo da saradjujemo sa tim naprednim arapskim svetom da nam svane. Mozemo da uvezemo turbane i calme. E, nije lose da radikali daju primer nosenjem istih.

Класичан западни малограђански снобизам. Све што ваља на овом свету је тамо на западу, а сви остали, све те много старије цивилизације, сви ти силни `примитивни` народи од којих многи имају далеко већу традицију, су нешто мање вредно, нешто чега се треба гадити и чему се треба подсмевати Smile.
Што се тиче привредне сарадње, далеко повољнија искуства имамо управо са тим Арапима, тамо смо далеко више пара зарадили него на западу, тамо су наше фирме биле цењене и сарадња са њима нам је била изузетно исплатива.

Citat: Volshebny
Cena bila povoljna, a kamata zelenaska. Inteligentno!

Колика је била камата?

Citat: Volshebny
Seselja sam licno slusao 1991 i 1992 godine i nije govorio o prodaji nasih fabrika nego o kako se on izrazio "poklanjanju".

Па управо о томе ја теби и причам али ти очигледно немаш капацитета да схватиш. Ако неко предузеће не ради, ако машине у фабрици скупљају прашину, ако не постоји перспектива да од њега имамо било какве користи онда га треба чак и поклонити, па нека странац уложи средства, нека покрене производњу нека запосли раднике па после нека и профит узима, нама се то свакако исплати, добићемо једног пореског обвезника више и смањиће се незапосленост. Све услове за то страни улагач ће добити веома повољно, и простор и објекат и сировине и релативно јефтину радну снагу и тржиште па нека покаже шта уме. Са друге стране од продаје најбољих предузећа која иовако успешно послују и доносе профит, која упошљавају раднике (који после лако могу остати без посла), нема неке велике користи. Уместо ми да узимамо профит тај профит ће узимати неко други. Али ајде и по које добро предузеће да се прода али да се средства од продаје паметно уложе у покретање привреде. Овако ми данас имамо да смо сва добра предузећа продали, да она лоша и даље представљају терет држави, а да смо паре од приватизације потрошили упразно. Ево и ових дана слушам како и нова влада планира 200 милиона евра од приватизациеј за попуну рупа у буџету. Тако нећемо далеко ћемо тако догурати.

Citat: Volshebny
Dalje, kakav je on patriota kada je saradjivao sa LePen-om i toliko su se bili sprijateljili da mu je dobio na poklon i Pezoa (nemoj da pricas da nemas pojma o tome). Da te podsetim medju stranim placenicima na hrvatskoj strani bilo je puno lePen-ovih pristalica.

То за ЛеПенове присталице који су ратовали на хрватској страни је најобичнија глупост. За разлику од тих твојих измишљотина, слика из Савета Европе у где су за време НАТО агресије на СРЈ посланици  ЛеПеновог Националног Фронта у знак протеста држали транспаренте са нацртаном метом, је обишла читав свет и сви смо могли да се уверимо ко нам је пријатељ.

Citat: Volshebny
Radikal, sam sebi skaces u stomak.

Причињава ти се, све што сам рекао се савршено уклапа Wink.
Рекао сам да нема никакве потребе да ми делимо људе на патриоте и издајнике, свако то чини сам, својим поступцима и деловањем, то подлеже једино маралном суду у суду јавности. Карактеризацијама које сам изнео ја управо такав суд и дајем. То што се твој став подудара са ставом Хрвата и Шиптара не значи да ја желим да те због тога отерам у затвор или нешто слично, али у сваком случају имам право да изнесем свој став и мишљење о томе.

Citat: Volshebny
Nego, reci ti meni kada ce biti desant na Hag? Mozda je bolje da pocnete sa direktnim prodorom dolinom Rajne, a da imate odstupnicu prema Francuskoj posto ce verovatno lePen da vam pomogne.
Ili cete ostaviti Voju da istrune tamo... a mozda je Seki prosvercovao "zaVdjalu kasiku" koja ce u njegovim rukama posluziti kao ubojito oruzje na putu do slobode... ili daljeg zatvora...
Budi mi zivo i zdravo, pa javi!

Из овога се најбоље види ко си и какав си човек, злоупотребљаваш и подсмеваш се несрећи и неправди која је задесила читав твој народ.
Како год да се то заврши, каква год пресуда да буде, будућим генерацијама ће бити очигледно да је то било монтирано политичко суђење, да је Војислав Шешељ оптужен искључиво зато што је бранио свој народ, оптужен за вербални деликт и политичко деловање. Када би све зависило од права и превде Воја би сигурно из те битке, још једне у низу његових битака за Српство и истину, изашао као победник. Међутим ту западну `правду` смо већ осетили на својој кожи. У сваком случају шта год да се деси, др Војислав Шешељ ће остати запамћен како прикосни борац за слободу и истину о своме народу, умреће поносан на то што је Србин, за разлик од тебе и осталих таквих као ти који ће умрети искомплексирани, стидећи се свога народа, свога порекла, покушавајући да буду оно што нису и да се додворе онима који неће да их прихвате.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: SerbianFighter
U tome i jeste tvoj problem, ne moras se sa nekim slagati da bi njegovo misljenje cenio.

Можда си побркао смисао речи `ценити` Wink. Оно што ти ја гарантујем је да ћу ти навести гомилу `мишљења` која ни ти (бар се надам) не цениш. Ценити некога/нешто значи имати изразито повољно мишљење о томе.

Citat: SerbianFighter
Inace, kako dani prolaze sve mi se vise cini da pravite jako losu reklamu tomi.. nemojte se zacuditi ako ne bude na izborima 1.

Значи и ти си поверовао у оно истраживање што врте на БК ових дана? Иначе не видим која је то лоша реклама, мислиш ли да би смо требали да хвалимо политичке противнике који су на нас кренули ђоном, по систему ко тебе каменом ти њега хлебом? То у политици не функционише Wink. Ми имамо наше ставове које износимо, ако се грађанима не свиђају, ако није сазрела свест и воља народа онда џаба и победа на изборима. Нећемо ми своју идеологију и циљеве да мењамо зарад победе нити да причамо оно што не мислимо да бисмо скупили неколико гласова више, па да нам после неки причају како смо их преварили, како варамо народ. Јасно износимо своје ставове и циљеве, ко се слаже нека гласа за СРС а ко се неслаже молим лепо, нека гласа за онога за кога мисли да је бољи.

Citat: SerbianFighter
Али и толико је било довољно да буде далеко испред свих, а о вама да се и не говори...

Јесте то је народ и на изборима показао када је нама дао три пута више гласова него следбеницима његове политике Wink.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Све оно што ти пишеш је одлична и врло делотворна атнирадикалска кампања. Само напред!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.