Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pismeni radovi učenika I do VIII razreda iz srpskog jezika  (Pročitano 139096 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 3
Pismeni zadatak jednog gradskog osnovca o ptici SOVI

                                                       S o v a

Sova je ptica. Ona danju spava, a nocu je potpuno slepa, kao slepi mis.
Posto ja ne znam puno o sovama, pisacu o zivotini koju znam.
To je, krava. Krava je sisar. Ona ima sest strana: gornju, donju, levu i
desnu. Na zadnjoj strani je rep. Na kraju repa je jedna cetka. Ona sluzi
da se krava brani od muva, da ne bi upadale u mleko. Mleko visi ispod
krave. Na prednjoj strani je glava, koja sluzi da na njoj rastu rogovi.
Rogovi sluze da bi krava bola. Glava sluzi i da bi na nju stala usta.
Krava jede malo, jer ono sto pojede, jede dva puta. Usta sluze i da bi
krava mukala. Ako ne muce, onda su joj usta puna.
Muska krava je vo. Vo nije sisar.
Meni jos uvek nije jasno kako se dobija mleko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
moj pismeni je otisao na gradsko takmicenje, ali sam ja ipak dobio 4 zbog jebenog rukopisa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
Moj drug je prosle godine na temu Necu napisao dve strane kako nece da pomogne babi u autobusu  Dobio je 2, a mi se smejali njegovom sastavu
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Well, ja sam u srednjoj u 2. razredu na temu "Sve sto zelim u ovom trenutku" ispisao stranu i po o pivu, posto sam bio ubistveno zedan a ucionica je bila na poslednjem spratu i napolju je bilo 80 stepeni
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ovo sam morala da prepišem i sačuvam

Djachka posla
 
Ja sam uchenica osmog razreda osnovne shkole ``Sveti Sava``. Moja shkola nije tako mala. Ona je puna djaka, prvaka, trecaka, osmaka. Ponekad se na klupi zalepi poneka zvaka. Pa uchitelji I nastavnici opominju djake, da ne lepe za klupe zvake. Ponekad se u dvorishtu tuku, pa pochnu za ushi da se vuku. Deru se, galame, prave buku. Uchiteljima I nastavnicima zadaju muku. Nekada sam I ja bila mala I nisam znala shta je shala. Mislila sam da se u shkoli samo uchi, da se svako dete u njoj muchi. Medjutim, kako godine prolaze I mi postajemo stariji I zreliji, shvatamo mnoge stvari. Po klupama se shetaju spomenari. – Od Sandre do Ane, od Ane do Popa – kad pogleda nastavnik – to je katastrofa. Al` ipak nam ga vrati na kraju chasa I tako svakoga dana, sve nove avanture, pochevshi od zadnje pa do klupe prve. Papirici lete kao rakete na sve strane, ponekad nastavniku dodje glave. Pochinje da nas grdi I u dnevniku pishe,a posle razredna pored nas uzdishe. Na ekskurziji je Marko nenamerno slomio Nikoli ruku, pa ga je stavio na muku. Nosio je gips I nije mogao da pishe, nadam se da se to nece ponoviti vishe. Svashta se deshava nama, deci u shkoli, ipak se ona ceni I voli. Kada smo tuzni, drugovi su tu da nas teshe I sa nama probleme da reshe. Mi smo sad avec veliki, pred malom maturom, poslednja nam je godina u ovoj shkoli, to ce da nas mnogo zaboli. Svako ce otici na svoju stranu, ko zna s kim I ko zna gde. Al` zivot ide dalje, sa ovim drushtvom shto sam prozivela nikada zaboraviti necu I svakome od njih od srca zelim srecu. Zato nastavnici, oprostite nam ako smo bili loshi, lepili zvake, gadjali se, tukli I za ushi vukli. Sve su to bila djachka posla, djachke ludosti I fantazije prave, valjda ce jednom I nama da svane. Ali ipak, od kolevke pa do groba, najlepshe je djacko doba.

IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Elegija Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Evo našla sam još jedan 
 Šta jesen može uraditi čoveku  (e da napomenem da je ovo pisala majka svom detetu za pismeni rad )
 Zamalo da umrem od smeha kad sam ovo pročitala. Ako iskopam još nešto,od istog autora(žena se inače bavi pisanjem,i sebično čuva svoja dela ) ubaciću. Smile
Obratite pažnju na deskripciju

Lepota ove jeseni otkriva mi novi svet

Sama sam. Sedim u tišini jesenje noći. A misli mi lutaju negde trazeći pogledom kroz prozor neki novi svet. A u meni još igra leto, I sunce mi još greje dušu. Jesen je doputovala na velikom paperjastom oblaku koji pluta po beskrajnoj plavoj pučini neba.Lagano se uselilo u carstvo prirode , počela da para I razmazuje čarobnom četkom. Jesen se prostrla preko grana a sunce se uselilo u krošnje drveća. Park kao da je pozlaćen. Po travi koja je letos mirisala na rosu, prostrli su se zlatni tepisi. Lepota ove jeseni otkriva mi novi svet, u kome je svo drveće jesen obukla u svoje jesenje kapute; da se ne smrznu u ranim jesenjim jutrima. Prohladni vetar kida list po list I niže ga po opustelim stazama. Klupe u parku su usamljene. Začas se nebom navuku sivi I tmurni oblaci I sve postane sumorno. Pochne da sipi kiša, a oblaci kao da plaču. Tada se po raskvašenoj zemlji valja opalo mokro lišće. Dok tako koračam ulicama moga grada, pomislim- ``možda me jesen začarava``.Svojim mirisom I svojom lepotom, daje nam volju za životom. Otkriva nam tako novi svet, pun žutih opalih listića I kestena koji pucketaju pod našim nogama. Ne čuje se cvrkut ptica. One su vec otišle u toplije krajeve. Oblaci plaču po ceo dan. I dok tako šetam I uživam u jesenjoj lepoti, po zemlji se valjaju polomljene grane, kestenje I gomile listića. Vlada duboka tišina. Pogledam na sve strane raznobojne kišobrane- crvene,žute,plave,kojima se ljudi od kiše brane. Osećam jesen I njena lepota koja nam ona otkriva taj novi svet žuto-zelene boje koje svako miriše,I za letom još uzdiše. 



IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
Pismeni zadatak jednog gradskog osnovca o ptici SOVI
 
                                                       S o v a
 
Sova je ptica. Ona danju spava, a nocu je potpuno slepa, kao slepi mis.
Posto ja ne znam puno o sovama, pisacu o zivotini koju znam.
To je, krava. Krava je sisar. Ona ima sest strana: gornju, donju, levu i
desnu. Na zadnjoj strani je rep. Na kraju repa je jedna cetka. Ona sluzi
da se krava brani od muva, da ne bi upadale u mleko. Mleko visi ispod
krave. Na prednjoj strani je glava, koja sluzi da na njoj rastu rogovi.
Rogovi sluze da bi krava bola. Glava sluzi i da bi na nju stala usta.
Krava jede malo, jer ono sto pojede, jede dva puta. Usta sluze i da bi
krava mukala. Ako ne muce, onda su joj usta puna.
Muska krava je vo. Vo nije sisar.
Meni jos uvek nije jasno kako se dobija mleko.

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
koji ludi pismeni, ali najbolji je onaj o slovencima i NDH, tu sam se nacepao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.