Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 15:17:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Pink” omiljena TV u Hrvatskoj  (Pročitano 20753 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.27
Jos kad bi vam otvorili po koji forum  i Bog da vas vidi  Smile
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
mob
SonyEricsson G 502
Jos kad bi vam otvorili po koji forum  i Bog da vas vidi  Smile

Možeš ti i bolje od ovoga... Smile
IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.27
Tja.. u zadnje vreme sam ki ispuhani balon.
Fali mi hemija da poletim....
Ali hvala brizi i pomnom proucavanju mog lika i dela Smiley
« Poslednja izmena: 18. Maj 2008, 22:00:05 od BG_Highlander »
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia n80
Tja.. u zadnje vreme sam ki ispuhani balon.
Fali mi hemija da poletim....
Ali hvala brizi i pomnom proucavanju mog lika i dela Smiley

E jes popizdija.........a ee Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 211
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia Galaxy S
Ne offuj voltazni... pokazao si koliko se razumijes u HD i ostale tehnologije...

I vidis nisam pisao da ce Hrvatska da uvede uskoro HD, nego je vec na podruciju Zagreba uvela, i na testiranju je...tako da zagrebcani mogu da gledaju neke emisije u HD rezoluciji...

Sada ti meni reci kada ce to da ucini RTS?  I dali je DVB-T kod vas u funkciji...

Dok ti pricas gluposti i dalje offujes na temi o TV pinku, nebulozna su poredjenja RTS-a i HTV-a. Sto se tice dvb-t, RTS1,2 i 3 su poceli odasiljanje svojih kanala jos 2005. god.

To sto HTV testira sada, to je RTS testirao pre 2-3 godine. Konkretno, dok je Hrvatska sanjala o total TV usluzi, na podrucju cele Evrope, severnom delu Afrike i delom u Aziji mogu se gledati svi Srpski kanali jos od pre 3 godine...

Ali to nije tema...

ma do prije par godina je samo pink imao teletekst a stereo zvuk neznam da je još uveden
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 546
Zastava Pula, Istra, Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

 nebulozna su poredjenja RTS-a i HTV-a. Sto se tice dvb-t, RTS1,2 i 3 su poceli odasiljanje svojih kanala jos 2005. god.

To sto HTV testira sada, to je RTS testirao pre 2-3 godine.
Ali to nije tema...
Smile
Slažem se, nije tema - ali pišeš totalne gluposti i miješaš, kako vi kažete babe i žabe
Nebulozna je Tehnička usporedba  RTS i HTV, slažem se i u tome
DVB Tv programi, počeli na HTV još 1997 g. ... a sada počinje odašiljanje programa u HD standardima (standardized HDTV displays 1920×1080)

Dakle, ake se ne razumiješ u nešto, bolje je šutiti.
Još ćeš reći da već par godina radite u "Blu-ray" sistemu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 163
OS
Windows Vista
Browser
Safari 3.1.1
Ne offuj voltazni... pokazao si koliko se razumijes u HD i ostale tehnologije...

I vidis nisam pisao da ce Hrvatska da uvede uskoro HD, nego je vec na podruciju Zagreba uvela, i na testiranju je...tako da zagrebcani mogu da gledaju neke emisije u HD rezoluciji...

Sada ti meni reci kada ce to da ucini RTS?  I dali je DVB-T kod vas u funkciji...

Dok ti pricas gluposti i dalje offujes na temi o TV pinku, nebulozna su poredjenja RTS-a i HTV-a. Sto se tice dvb-t, RTS1,2 i 3 su poceli odasiljanje svojih kanala jos 2005. god.

To sto HTV testira sada, to je RTS testirao pre 2-3 godine. Konkretno, dok je Hrvatska sanjala o total TV usluzi, na podrucju cele Evrope, severnom delu Afrike i delom u Aziji mogu se gledati svi Srpski kanali jos od pre 3 godine...

Ali to nije tema...

 


 Kako mozes usporedjivat RTS sa HRT-om koji je nista drugo nego balkanski BBC (barem je to bio do prije godinu dana dok nisu dosli neki cudni voditelji i ostalo osoblje).  Taj HRT je emitirao digitalno sva tri TV programa na 3 satelita (1 europa, 2 amerika) kao i HR radio i to u 2x vecoj kvaliteti od RTS-a od devedesetih a DVB-T vec 6 godina.

 Tu je i digitalni radio koji se moze primati samo s jednog odasiljaca sa sljemena od 1997-e

 HDTV vec cini mi se godinu dana (doduse samo na podrucju zagreba jos mjesec-dva). Sto je ono bilo dalje....

 Teletext ??? Pink ???  LOL Teletext se u HR emitirao jos 1990-e. O live panoramskim kamerama iz cijele HR i ostalim zezalicama da ne govorimo. Za godinu dana bi trebao pocet emitirat jos 2-3 programa. Sto je to RTS ?  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
radio televizija Srbije- RTS  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.27
Na rtsu prenose Evroviziju a na Htv-u ne:P
Juce me smorio glas onog tipa sto su ga postavili da komentarise prenos Evrovizije na RTS-u. Em muski glas, em smarac..  Duska je bila 200 puta bolja. I , iznerviram se i rekoh da vidim na HTV-u..
Kad na Htv1 neko smece od dokumentarca a na HTV2 vec ugasili emitovanje!! U 22:00 ??  Strasno
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 118
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
SonyEricsson k750i
HRT u HDTV  Smile Smile Smile
hehehe....koja glupost.
jel znaš ti prijatelju uopšte šta je HDTV?
imam tu priliku da gledam sve Hrvatske televizije na SkyStar kartici (ss2) i koliko znam HRT ne ide u HDTV.
drugo. da bi prešli na HDTV moraju program emitovati na drugoj frekvenciji ili prekinuti postojeći na frekvenciji gde se nalazi dok se ne obave sve pripreme za HD.
treća stvar je ta da sa klasičnom SS2 karticom nije moguće otvarati i pratiti HD kanale ,već se mora kupiti SkyStar2 HD,a HRT se bez problema može pratiti standardnom SS2 karticom.

HRT 1
--------------------

704x576
4:3
audio 192kb/s stereo

HRT 2
----------------------

704x576
4:3
audio 160kb/s stereo

HRT PLUS
------------------------

704x576
4:3
audio 192kb/s stereo

Jeste bolji kvalitet od RTSa to stoji ,ali daleko je od HDTV što se može videti iz priloženog.


pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 15:17:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.