Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pijani traktoristi seju smrt  (Pročitano 3798 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1


IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Citat
Da, pod hitno da se osnuje jedna anti traktor NVO organizacija koja bi se bavila pomahnitalim hordama traktorista i rušenjem mitova o poštenim zemljoradnicima.

Oni koji su poginuli da su danas živi složili bi se sa tim, ali stvar je u tome da država, a ne NVO treba da obavi taj posao - obezbedi da putevi ne budu polja smrti zbog neodgovornih traktorista. Mada je pitanje da li neke od njih treba nazvati traktoristima, jer ono što voze nisu traktori nego smrt na točkovima (bez osvetljenja, kočnica...).

Citat
Postoji kategorija za traktore, mislim da je to F i tražili su je traktoristima do pre neku godinu, pa su onda malo olabavili, jer mnogi nisu mogli to da polože, jer se stariji čovek sa sela odaljio se od čitanja i pisanja, a od tog traktorisanja mu zavisi opstanak.

To je bila PSP kategorija i ostala, ali u svakom slučaju glupost je da odustanu od polaganja ispita za traktoriste jer su nepismeni! Pa što onda ostali polažu!?!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Citat
To je bila PSP kategorija i ostala, ali u svakom slučaju glupost je da odustanu od polaganja ispita za traktoriste jer su nepismeni! Pa što onda ostali polažu!?!?

Ne može se sa PSP-om upravljati traktorom, samo radnim mašinama i motocikilima do 50 cm3. Ne znam šta imaš protiv nepismeniuh ljudi, to nije lepo, oni da su mogli, položili bi. Uostalom, ti ljudi uglavnom odlično voze, jer upravljaju tim mašinama decenijama. Opasnost su oni koji piju i voze, i to ne samo traktore.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Citat
To je bila PSP kategorija i ostala, ali u svakom slučaju glupost je da odustanu od polaganja ispita za traktoriste jer su nepismeni! Pa što onda ostali polažu!?!?

Ne može se sa PSP-om upravljati traktorom, samo radnim mašinama i motocikilima do 50 cm3. Ne znam šta imaš protiv nepismeniuh ljudi, to nije lepo, oni da su mogli, položili bi. Uostalom, ti ljudi uglavnom odlično voze, jer upravljaju tim mašinama decenijama. Opasnost su oni koji piju i voze, i to ne samo traktore.

najveći broj tehnički neispravnih vozila je medju traktorima, to je problem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
To je bila PSP kategorija i ostala, ali u svakom slučaju glupost je da odustanu od polaganja ispita za traktoriste jer su nepismeni! Pa što onda ostali polažu!?!?

Ne može se sa PSP-om upravljati traktorom, samo radnim mašinama i motocikilima do 50 cm3. Ne znam šta imaš protiv nepismeniuh ljudi, to nije lepo, oni da su mogli, položili bi. Uostalom, ti ljudi uglavnom odlično voze, jer upravljaju tim mašinama decenijama. Opasnost su oni koji piju i voze, i to ne samo traktore.

najveći broj tehnički neispravnih vozila je medju traktorima, to je problem

Ja sam video traktor  koji je pičio po putu 50 km na čas a trag kočenja mu je skoro 10 metara.(zaustavio ga policajac jer je bio pijan)
Sva sreća pa ide zima i neće biti "kodrona smrti" do proleća.
« Poslednja izmena: 06. Dec 2011, 12:50:42 od Manzarek »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
 Smile More sve bi ja to na njivu, pa da... Ovaj ništa, zajebo sam se.  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Smile More sve bi ja to na njivu, pa da... Ovaj ništa, zajebo sam se.  Smile

 Smile
Imaš njivu a nemaš traktor???
Ma nema veze  Smile

Neko vozi motor neko vozi traktor a ja i moja mala motokultivator Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.