Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li želite da se sprovede ovaj eksperiment?
Da
68.4%  (26)
Ne
31.6%  (12)
Ukupno glasova: 38
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Petodnevni eksperiment na Slikama [i ostali vaši predlozi]  (Pročitano 29558 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
HTC Wildfire S
Naravno da se onda ne bih usudio da lupam smajlije dok svi drugi daju neki smisleni komentar. Smile Opet, ne može se očekivati da se zbog svake slike pokrene konstruktivna i opuštajuća priča jer, jbg, nemamo svi taj kapacitet. (uključujući mene) Smile Isto tako, dosta je slika koje zapanje pozitivno i ostave bez drugog teksta (kao ona tema o različitim dimenzijama u svemiru, tako nešto, ne mogu je sad naći Smile ) sem pohvale pokretaču teme. Smile To vidim kao prihvatljivi spam smajlijima. Ali bacati smajli na svaku sliku (iako onome ko ih postavlja prija kad vidi da su te slike nekome smiješne) nikako nije smisleno. Tako da podržavam ideju da top teme koje se svakodnevno apdejtuju postanu smiley-free-zona.

I da, sad mi je baš drago što si agnostik pa mi praštaš moje grijehove a da ne moram da obavljam pokoru. Smile Smile

Ja lično neću očekivati da se pokrene na svakoj slici top priča ili nešto slično. Smile Čak ne morate ni sa drugim ljudima da pričate.  Smile Ali dovoljno je da iskreno i ljudski prokomentarišete, sasvim opušteno i normalno.
Niko vam ne ocenjue komentare. Niko se neće ni smejati, niti morate biti stand-up komičar da biste učestvovali. Samo opušteno i iskreno.  Smile

Ali ću očekivati da se ljudi uzdrže od nesmislenih komentara bez sadržaja poput smajlija i da razviju svest o tome da je to jednostavno nezanimljivo većini.. i da većina ne želi da gleda njihove smajlije. Prihvatljivije je da teme budu sa 0 odgovora.

Mislim da smo se dobro razumeli ti i ja. Smile

Na tu temu se Slavko može dodati baš mnogo stvari, stvari velikih koliko i univerzum.  Smile
No dobro.

Prirediću ti agnostičku pokoru.  Smile Ista je kao hrišćanska, samo ne znaš da li si završio sa kajanjem ili treba još. Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
namam ja oruzje da se macujem sa tobom  Smile Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2012, 00:26:13 od crazy 123 »
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Deus non est

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8798
Zastava Udaljen za debljinu senke
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia onaj zajebani
Citat
Piše ti na svim novim temama koje nisi posetio etiketa .

 Smile a znaci tome sluzi to malo rozo govno koje zbori novo...
vidis vidis...sad mi je jasno...a ja drzim svescicu pored kompa i zapisujem do koje strane sam stigao...
da,da,da sad mi je lakse da se snalazim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
HTC Wildfire S
namam ja oruzje da se macujem sa tobom  Smile Smile

Krejzi. Ja razumem da ti je ovo skroz neobično za sad, nije traumatično da će ti promeniti život ali ti menja boravak na forumu. Smiley Ali posle nekog vremena ćeš uvideti da ćemo dobiti prijatnije i zabavnije mesto ovde.
Do tad, pa i kasnije... samo opušteno.  Smile Opusti se, ne moraš juriti, pregledaj polako teme i uživaj ovde.  Smile
Iskomentariši nečim prigodnim ako ti dođe, neće te niko ni ocenjivati ni napadati, ako ne sačuvaj komentar za neku drugu sliku i tako.

Citat
Piše ti na svim novim temama koje nisi posetio etiketa .

 Smile a znaci tome sluzi to malo rozo govno koje zbori novo...
vidis vidis...sad mi je jasno...a ja drzim svescicu pored kompa i zapisujem do koje strane sam stigao...
da,da,da sad mi je lakse da se snalazim Smile

Pametno.
Ako nam isključe struju, ti ćeš jedini moći od nas da koristiš Burek i da znaš dokle si stigao. Mi što pratimo rozu etiketicu zavisimo isključivo od električne energije.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Krejzi šta si se usfrčio, sve je ok, ti si pametan momak i umeš lepo da komentarišeš i bez smajlija. Čemu ovolika uzbuna? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
HTC Wildfire S
Glasanje je završeno i rezultati ankete su jasni... Smile
Zahvaljujem.
I koliko me raduje što ovoliki broj ljudi želi da napravi bolje i zabavnije mesto od ovoga i dalo jasan znak da su im se smučili blokovi smajlija na temama, toliko me razočarava trećina ljudi koja ne vidi ovo kao problem i nije raspoložena da se reši svoje ružne navike. Ili barem nije trenutno.
Nadam se da će promeniti mišljenje za dobrobit cele ove zajednice sa ovog dela foruma.
Opet, ono što me najviše raduje je to što, ovo tek sad počinje, a već ste od sinoć razvili par tema sa normalnim komentarima i samim tim formirali te teme tako da ih mogu koristiti normalni homo-sapiensi. Smiley Čak i oni koji su glasali protivno u ovoj anketi, su pokazali na tim temama da mogu normalno učestovati.

Sve što je trebalo biti rečeno to je rečeno na ovoj temi, sve znate, ako smo nešto propustili pitajte me slobodno na pp... al' na kraju krajeva ono što je najbitnije, opustite se i uživajte ovde. Smiley Osim što će biti uklanjani smajliji i isprazni kratki komentari (lol, haha, prvi i sl.)... nema nikakvog drugog pritiska.
Pregledajte slike i uživajte... bacite i neki komentar s vremena na vreme da zabavite sebe i druge ili da začinite malo sliku, ako ne ostavite za drugu priliku i tako. Enjoy.

Top teme se vraćaju

Ali da se vratimo na akciju.
Dakle:








OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012

Smile


*Uklanjanje i streljanje smajlija na [Simpaticne i smesne slicice]
*Čišćenje (vatrom) one dobro zavučene na tavanima glomaznih tema.
*Blokiranje novih smajli-izbeglica koje bi nelegalno upale i otele nam posao (dey tuk ar jeerbs!)
*Otvaranje konc. logora za sve male žutaće koje se opiru streljanju! Muhahaha!
(ovo je trebalo biti suptilnije, al' jbg sad xD )








IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.