Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:39:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Peting u liftu - pred vama  (Pročitano 7425 puta)
02. Jan 2008, 16:03:11
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
Peting u liftu - pred vama



Ljudi u vezi obično vole da se ljube i maze, i to je sasvim normalno. To je lepo. Malo kome će smetati što se zaljubljeni par grli, ljubi i mazi, osim ako ta razmena nežnosti ne bude previše intenzivna za javno mesto. Javno mesto kao što je lift, i to dok ste vi u njemu.

Nemali broj parova voli da iskoristi vožnju liftom, naročito ako će biti malo duža, za razmenu nežnosti. Ukoliko su samo njih dvoje u liftu, nema razloga da to ne učine. Mnoge, zapravo, uzbuđuje da se maze, pa čak i da upražnjavaju lakši peting, na javnom mestu (ima i onih koje uzbuđuje ideja seksa na javnom mestu), a lift je upravo to - javno mesto. Samo malo skučeno i zatvoreno, pa daje neku iluziju da se radi o poluprivatnom mestu, dok, s druge strane, ostaje svest da to ipak nije privatnost spavaće sobe, pa to dodaje uzbuđujuću dimenziju da bi mogli da budu "uhvaćeni" kako se 'vataju, što je ono što dobrim delom uzbuđuje sve kojima se dopada ideja vođenja ljubavi na javnom mestu.

Način na koji dvoje ljudi svojevoljno i bez ikakve prisile biraju da iskažu nežnost i strast jedno prema drugom je njihova privatna stvar - dok su u privatnom prostoru. Onog časa kad to počnu da rade na javnom mestu, to postaje javna stvar, uočljiva svima. Neko bi rekao: "Kome smeta, ne mora da gleda", što je sasvim lepo ostvarljivo ukoliko je to javno mesto ulica, pa prođete pored njih i ignorišete ih. Međutim, ako ste u skučenom prostoru lifta zarobljeni s takvima (i još ispadnu bučni i, da tako kažemo, intenzivni), lift je spor, ne pešači vam se 15 spratova... To je malo teško ignorisati, ma koliko se vi trudili da budete učtivi i gledate svoja posla. Osećate se neprijatno, moguće i iznervirano - super je što se oni vole, svakako je mnogo bolja varijanta nego da se svađaju ili potuku (sa sve vama pored), ali zar ne mogu da se malo obuzdaju? Njihova je stvar ako su skloni egzibicionizmu, ali zašto tu sklonost moraju da nameću vama, da vas teraju da im budete publika (koju očigledno žele) hteli vi to ili ne hteli? Da se radi o tinejdžerima, pa nekako da i razumete "dečicu", mada bi i oni trebalo da imaju više pristojnosti, ali na opisan način nekad se ponašaju i odrasle osobe.

Na takve parove poželite da zarežite, a opet, može se desiti i da se upitate da li bi to bilo pristojno. Za neku zverku možda i bi; pristojnom ljudskom biću, koje ne želi da na nepristojnost uzvrati nepristojnošću, više bi priličilo da se nasmeši, veselo kaže: "Izvinite, mislim da ste pogrešili prostoriju. Na koji sprat idete?", i pritisne dugme i za sopstveni sprat i za sprat zanesenih partnera.

Neće uvek upaliti, ali možete pokušati. Nije da imate mnogo izbora - ne možete ih sprečiti, eventualno možete odabrati da koristite stepenice umesto lifta, i vremenom steći lepo oblikovane noge i zadnjicu.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N97
A uvek mozhete ljubazno zamoliti da im se pridruzhite ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Ako ne bi bili krajnje vulgarni i ako ne bi bilo deteta u liftu ne bi mi smetalo. A ako smeta onda postoji dugme stop, pa se izađe iz lifta. Mada vožnja liftom kratko traje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Jedna od najgorih Krstaricinih provala...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Oni su prosto kanal .. .to je bozije ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
ja bih verovatno nesto prokomentarisala, kao i obicno.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 



"Dechko ...lechis li i shuljeve ???"  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

za nase srpske prilike, pre ce biti peting u autobusu ... pred svima  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
ja sam jednom prolazila pored dvoje, pijanih koji su bukvalno vodili ljubav u sred parka. skroz otkopcani su bili.
bilo je to oko 6h ujutru, leto, a ja kao idiot (jos ne vidim dobro) zablenula se u njih pa ostrim oci, jel su to oni otkopcani ili mi se cini.

sreca pa su bili toliko zaneseni da me nisu ni primetili.

uvek to uradim. zablenem se u nesto dok me ne odvuku.

da ne pricam kako u pocetku kad sam pocela vozilti biciklo oko ade, tad nisam znala da je onaj drugi deo za nudiste, i ja gledam, jesu ono goli ili nisu.  kad su mi rekli da je to normalno za taj deo ade ... boze kakav blam ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Alcatel One Touch
ja sam jednom prolazila pored dvoje, pijanih koji su bukvalno vodili ljubav u sred parka. skroz otkopcani su bili.
bilo je to oko 6h ujutru, leto, a ja kao idiot (jos ne vidim dobro) zablenula se u njih pa ostrim oci, jel su to oni otkopcani ili mi se cini.

sreca pa su bili toliko zaneseni da me nisu ni primetili.

uvek to uradim. zablenem se u nesto dok me ne odvuku.

da ne pricam kako u pocetku kad sam pocela vozilti biciklo oko ade, tad nisam znala da je onaj drugi deo za nudiste, i ja gledam, jesu ono goli ili nisu.  kad su mi rekli da je to normalno za taj deo ade ... boze kakav blam ...
To se ne zove  blam... Smile...To je voajerizam... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:39:00
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.