Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:12:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 48 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Peta kuca -ljubavi i djece  (Pročitano 126358 puta)
Clan u razvoju


Run Forrest, run!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sexyfun,

nemam pojma kako da posaljem privatnu poruku. Nova sam na ovom forumu pa da ga malo provalim...
Moji podaci su: 10.07.1979 u 12:20 podne, Podgorica

Hvala, hvala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.43
Moram da pitam.......Vrh moje pete kuce je u Jarcu i vecim delom u Vodoliji.......potpuno je prazna! Moze li neko da mi protumaci.........Unapred zahvalna!  Smile
IP sačuvana
social share
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, but today....is a gift!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
A vrh V polja u Vodoliji, tu su Mars,Merkur...ako neko moze da mi kaze par reci o ovome
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Dubinom današnjeg pada merim visinu sutrašnje pobe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 286
Zastava na najlepšem mestu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 8310
VLADAR PETE KUĆE - NAJVEĆA ZADOVOLJSTVA, LJUBAV I DECA

Ova kuća upravlja tvojim razvojem ili omogućava da doživis neka zadovoljstva i radosti koje ovaj svet čuva za tebe. U ovoj kuci želiš da zablistaš zbog analogije sa Lavom odnosno Suncem. Ova kuća nosi vatrenu energiju, oduševljenje i snagu motivacije. Pošto greje i druge, ovo je Kuća ljubavi koju pružaš drugima. To nije ni naklonost Venere, ni seksualni nagon Marsa, već ljubav iz srca, što je princip Lava. Ona se odnosi i na umetnički talenat, decu koju vaspitavate. Kuća ljubavi, romantike, zadovoljstva, javnih zabava i avanturica.

VLADAR PETE U PRVOJ KUĆI u klasičnom smislu kaže: ljubav prema sebi, ali nije tako jer ukazuje da osoba želi da zablista, da pokaže svoje kvalitete – pa i da pokaže ljubav i naklonost. Ima dobre odnose sa decom, ali da pazi da ne preteruje u tome.

VLADAR PETE U DRUGOJ KUĆI ukazuje na ljubav prema novcu, talenat da izrazi ljubav, naklonost ili romantična osećanja ili da zaradi umetničkim ispoljavanjem, špekulacijama, glumom, komponovanjem, na sceni, ili proizvodi u vezi dece.

VLADAR PETE U TREĆOJ KUĆI ukazuje da voli da se kreativno ispolji. Voli da putuje, avanturista, uživa u brzim kolima, da podučava decu. Ljubav prema deci

VLADAR PETE U ČETVRTOJ KUĆI ukazuje na jubav prema domu i porodici , možda i radi u kuci, stvara, piše ili komponuje, i voli da ulaže u nekretnine.

VLADAR PETE U PETOJ KUĆI može biti stvaralački genije, posebno u umetnosti, komponovanju, muzici, i teško da će se ograničiti samo na jednu oblast. Potrebne su mu pohvale. Voli da je u centru, pa je često i na pozornici. Spreman je na svaku avanturu i kocku. I za ljubav, naravno.

VLADAR PETE U ŠESTOJ KUĆI bi trebalo mnogo da voli da radi. Najbolje bi bilo da je to posao u vezi sa decom, umetnik ili sportista. Najgori izbor je kockarnica. Ali to ne bi trebalo da mu bude posao.

VLADAR PETE U SEDMOJ KUĆI voli da se ispoljava u javnosti i da se nadmeće. Puno očekuje od javnosti i partnera, pa sve to može da pokaže sklonost svadjama u braku. Traži romantičnog i zabavnog partnera.

VLADAR PETE U OSMOJ KUĆI voli da ulazi u opasne radnje, pa otuda velika mogućnost finansijskih kriza. Prisutne su i seksualni marifetluci. Nju vodi unutrašnje čulo za sticanje i špekulacije. Vrlo smelo u pristupa životu i smrti.

VLADAR PETE U DEVETOJ KUĆI voli život. Voli putovanja u daleke krajeve radi zadovoljstva. Ima talenat za književnost, filozofiju ili religiju, pravo, možda i sport. Odličan je učitelj.

VLADAR PETE U DESETOJ KUĆI ono što voli to i treba da bude izbor karijere. Samo tako uspeće da dobije priznanje za svoj kreativni ili umetnički rad. Njega najlakše autoriteti zapaze. Ali, samo velikom borbom se postiže uspeh i priznanje. Sportista, kockar, umetnik.

VLADAR PETE U JEDANAESTOJ KUĆI voli razmenu energije. Voli prijatelje. Politika, domaćinstvo, društvene aktivnosti su polja interesovanja. Voli zabave i prijeme.

VLADAR PETE U DVANAESTOJ KUĆI zadovoljstvo nalazi u usamljenosti ili je uskraćen od ljubavi. Mogućnost zatvorske kazne zbog kocke. Uskraćivanje dece. Nezainteresovanost za sport.

skinuto sa neta
IP sačuvana
social share
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao neće izgubiti i u kome se pamti samo najlepše. Zato gde god da si zatvori oči otvori srce i znaj da te volim
"Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne
[b][/b]
Neznanje je majka drskosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
SonyEricsson K530i
Ako mi može tko protumačit moju 5. kuču i Neptun unutra??  Smile

Hvala!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_w2at_01_pippinho_hp.57747.17033.gif
(28.31 KB, 670x471)
« Poslednja izmena: 22. Dec 2009, 19:41:22 od Pippinho »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
moja peta u vodoliji, uran koji je otisao u trecu i pravi opoziciju na mesec i veneru...da li to moze da donese probleme u trudnoci?

[img=http://img689.imageshack.us/img689/5282/astro2gw01imeprezime466.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
a ako se peta kuca nalazi u ribama i pri tome se pridruzuje saturn..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
a ako se peta kuca nalazi u ribama i pri tome se pridruzuje saturn..

ako nisi postavila nataln kartu na forum, najbolje da nadjes uputstvo na forumu kako postaviti natalnu kartu-tada se sve lepo vidi.ovi podaci ne vrede bez cele natalne karte da bi se nesto konkretnije reklo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Samsung c3050
Nisam jos stavila natalnu na forum,ali ova 5.kuca me strasno interesuje.Moj stariji sin ima 8.godina a vec mi stvara probleme, pa ako neko moze nesto da kaze.5.kuca pocinje u lavu zavrsava u devici. sunce i merkur u konjukciji u 8.kuci u strelcu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Moja V kuća počinje u Ovnu, a završava se u Biku. U Biku mi je i retrogradni Saturn u kvadratu sa Venerom iz VIII u Lavu i trigonu sa Suncem iz IX u Devici.
Vladar, Mars, otišao je u I u Strelcu i pravi kvadrat sa Plutonom iz IX u Devici i trigon sa Mesecom iz IX u Lavu.

Ne znam kako ovo da protumačim.
Imam 42 godine, nemam partnera (mada sam ih imala dovoljno), nemam brak, nemam decu. Sve sam to poželela u jednom periodu, ali se izjalovilo jer je dragi otišao s drugom i od tada sam bez nade da ću imati dece, mada još uvek priželjkujem brak.

Gde je to zapelo kod mene?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 48 49
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:12:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.175 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.