Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:19:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Peta kuca -ljubavi i djece  (Pročitano 126366 puta)
09. Okt 2006, 14:28:38
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
     Peta kuca 


      Ovo je kuća ljubavi, mladosti, osećanja, dece, kuća zabave, sporta,  stvaralaštva...Peta kuća se vezuje za trudnoću i obrazovanje dece.  Označava odnose sa decom, autoritet, vaspitanje, pedagogiju...


    Ajd da pocnem sa analizom moje pete....ako prikazuje mladost,ljubav...vladar moje pete-Merkur opozicija Saturn,da u mladosti,nije bilo ljubavi,ili ne bash uzvracene,nosio je Saturn...
Ima logike Smile

   Ali Merkur ima i 120 Jupiter,pa se ljubav srece kad se ode na studije...Merkur ima konjukciju sa Suncem,koje predstavlja ozenjenog muskarca,udvarali su mi se i takvi,al sam lako sa njima izlazila na kraj,konzervativni Saturn,normalno nije to dozvoljavao...

   Posto peta vlada i djecom,evo malo i o tome,vladar pete u svom domicilu u Blizancu,kazu da je to musko dvijete,jos u konjukciji sa Suncem ili bar dvoje.120 Jupiter,visoko obrazovana djeca,stariji je vec upisao IV godinu faxa,mladji drugu.

   Eto a vi sada nastavite Smile
« Poslednja izmena: 06. Nov 2006, 13:33:39 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
moja 5-a je prazna po pitanju planeta... obuhvata deo raka i delic blizanaca
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
moja 5-a je prazna po pitanju planeta... obuhvata deo raka i delic blizanaca

     Eh,taj djelic Blizanca,je predodredio da vladar tvoje pete bude Merkur(imas u skoli astrologice,o pojmu vladara,na kraju).Jer vrh pete je bas u Blizancu.
     Pa analiziramo Merkur,gdje je otisao...u Ovna na 4 st,bice to neki sportista,al vezan za dom.Tvoje dijete bi trebalo biti jako odgovorno,umjetnicki nastrojeno i sklono pretjerivanju. Smile


    A ljubav Smile  Tebi je bitna u zivotu osoba ,koja ce umjeti da zadrzi tvoju paznju,koja ce moci da bude tvoja inspiracija,a po mogucnosti,jedna jaka licnost,pravi predvodnik,a opet pomalo vezan za dom.
Moguca bar jedna fatalna ljubav,cisto da osjetis ovu opoziciju Plutona,sa vladarom pete kuce.
   Mislim sto budes starija da ces imati vise srece u ljubavi Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2006, 15:12:45 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moja je apsolutno prazna,u znaku jarca na 7. stepenu (sasvim dovoljno  Smile)...i to se ITEKAKO ogleda na moj ljubavni zivot...a ima i kvadrat sa merkurom (koji je vladar mog ascendenta),opoziciju sa jupiterom - onaj kvadrat barem moze da se prevazidje, ali sto se opozicije tice - tesko  Smile Na ljubavnom planu mi se apsolutno nista ne desava, to je zbog tog jupitera pretpostavljam. Doduse, 5. kucu mi zahvata i Vodolija, ali s obzirom da je to Uran trebalo bi da donese neke iznenadne ljubavi, veze sto kod mene nikako nije slucaj  Smile Smile tako da verovatno ta vodolija tu i nema neki uticaj. Toliko od mene.    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
moja je apsolutno prazna,u znaku jarca na 7. stepenu (sasvim dovoljno  Smile)...i to se ITEKAKO ogleda na moj ljubavni zivot...a ima i kvadrat sa merkurom (koji je vladar mog ascendenta),opoziciju sa jupiterom - onaj kvadrat barem moze da se prevazidje, ali sto se opozicije tice - tesko  Smile Na ljubavnom planu mi se apsolutno nista ne desava, to je zbog tog jupitera pretpostavljam. Doduse, 5. kucu mi zahvata i Vodolija, ali s obzirom da je to Uran trebalo bi da donese neke iznenadne ljubavi, veze sto kod mene nikako nije slucaj  Smile Smile tako da verovatno ta vodolija tu i nema neki uticaj. Toliko od mene.    Smile
    Ja vidim da je tvoj vladar Saturn otisao u IV kucu,znaci iza ledja petoj kuci,pa ti cesto ne vidis da ljubav pored tebe prolazi.A vladar pete Saturn,u konjukicjisa Neptunom,moguce je da ces upoznati ljubav u nekoj izolovanoj ustanovi,ili ce doci iz velike daljine,kao sa kraja svijeta.
  Ova konjikcijaSaturna  sa Uranom,ukazuje na uranijske ljubavi,neobicne kratkog daha.Ma daj Lanice,ne drami,tek si pocela da zivis,taj ti Neptun,neda da vidish,koliko te momaka u ovom trenutku posmatra,okreni s eoko sebe,skini te ruzicaste naocari Smile
  Da Saturn moze na neki nacin,da ti oduzima ljubavi,ali je mozda bolje da se na njih i ne trosis,on oznacava ,sto stariji,to sretniji,pa sacekaj malo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
moja 5-a je prazna po pitanju planeta... obuhvata deo raka i delic blizanaca

     Eh,taj djelic Blizanca,je predodredio da vladar tvoje pete bude Merkur(imas u skoli astrologice,o pojmu vladara,na kraju).Jer vrh pete je bas u Blizancu.
     Pa analiziramo Merkur,gdje je otisao...u Ovna na 4 st,bice to neki sportista,al vezan za dom.Tvoje dijete bi trebalo biti jako odgovorno,umjetnicki nastrojeno i sklono pretjerivanju. Smile

 A ljubav Smile Tebi je bitna u zivotu osoba ,koja ce umjeti da zadrzi tvoju paznju,koja ce moci da bude tvoja inspiracija,a po mogucnosti,jedna jaka licnost,pravi predvodnik,a opet pomalo vezan za dom.
Moguca bar jedna fatalna ljubav,cisto da osjetis ovu opoziciju Plutona,sa vladarom pete kuce.
 Mislim sto budes starija da ces imati vise srece u ljubavi Smile


evo da dam komentar na tacnost andjeline analize...
za dete ne znam, ostaje da vidimo  Smile

sto se tice ljubavi, dobar je opis osobe koja je u stanju da mi privuce paznju
i tacno je da sa godinama imam sve vise srece u ljubavi, tj. da sam ja ispunjenija u vezama, kako god da se zavrsile, a jednu bas fatalnu sam uspesno prevazisla  Smile  
videcemo za ubuduce Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Andjo, hvala ti Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Moja peta kuća je u raku (pa ide Lav). Vladar je Mesec...otišao u prvu u Biku.
Nema planeta... Molim za kratak komentar u vezi dece  Smile


Dok moja najbolja prijateljica ima 6 planeta u petoj kući!!  Smile Ja nisam mogla da verujem kad sam to videla..zbrka totalna  Smile
Mogu li da okačim njenu kartu u indeksu pa da Andjo daš kratak komentar?  Smile
« Poslednja izmena: 09. Okt 2006, 17:52:01 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Okači ju bez obzira na anđu. Ima ovdje još poznavalaca astrologije koji mogu dati svoj komentar .
Po meni puno planeta u kući ne daju zbrku, nego jako naglašavaju tu kuću.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Malefici i benefici zajedno, zbrka na kvadrat Smile
Stavila sam kartu u Index pod Xxx
 Smile
« Poslednja izmena: 10. Okt 2006, 01:33:42 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 50
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:19:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.