Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pekar osumnjičen za silovanje  (Pročitano 1114 puta)
30. Jul 2007, 19:56:36
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5

KRAGUJEVAC - Dario Janjić (35) iz Kragujevca osumnjičen je da je silovao sugrađanku S. K. (37). Policija ga je uhapsila pod optužbom da je 23. jula oko ponoći, devojci ponudio prevoz, a umesto do stana odvezao u šumu u selu Bukurovac. Prema navodima MUP-a, uz pretnje i šamare, silovao je i izbacio iz kola. Pekar Dario tvrdi da nije bilo tako.
"Koje bre silovanje? Proveo sam tri dana u zatvoru u Petrovcu ni kriv ni dužan. Komšinice i koleginice beže od mene ko od gubavca, a ja sam u stvari samo hteo malo relaksacije", priča Dario.

Kako tvrdi, te večeri se svojim "jugićem" odvezao do autoputa u potrazi za zabavom. "NJu sam pokupio kod benzinske pumpe, prekoputa 'Metroa'. Fino je izgledala, plavuša, pa sam je pitao koliko naplaćuje oralni seks. Rekla mi je da za hiljadarku garantuje uživanje i otvorio sam joj vrata. Malo smo se vozali po gradu, a onda zapalili za Bukurovac", priča Dario. Kada se situacija podgrejala, a on zagrejao, došlo je do sukoba.
"Nisam bio zadovoljan, pa sam tražio još malo. Ona nije htela, a ja nisam hteo da platim. Pokušala je da mi otme novčanik, a onda je izašla iz auta i polomila mi tablice. Tražila je kamen da mi razbije šoferšajbnu, a ja sam izašao i opalio joj šamar", priča osumnjičeni pekar.

Posle toga je otišao sa "mesta zločina". Kako je saznao, devojka je potražila prvu kuću u selu, probudila nekog dedu i rekla mu da je Dario pokušao da je siluje. Policiji je rekla da je to i učinio.
- Sutradan sam otišao na posao, u "Žitoprodukt", a onda su došla dva inspektora. Krupni, jaki, ali fini momci. Kažu mi da sam osumnjičen za silovanje, stave mi lisice i dovedu u stanicu. Katastrofa! Imam dve devojčice, od šest i deset godina. Jadnice, ne smeju na ulicu da izađu - jada se Dario.

Istražni sudija Suzana Grujović odredila mu je pritvor od mesec dana. "Posle saslušanja svedoka, mene, nje, i tri noći u Petrovcu, mene puste kući. Uzeli su mi bris za DNK analizu, sve po propisu", tvrdi pekar. Kad je došao kući, majka mu je rekla da je imao poziv za nagodbu.
- Zvao je njen makro i tražio mojoj majci da skupi 5.000 evra da ona izmeni iskaz. Kad je majka zakukala da nema, on je rekao da može i 1.000. Svejedno, mi pare nemamo. Al' bruka je pukla. Da sam znao da će to da me košta glave, ne bih žensko pogledao dok sam živ.

(Glas javnosti)
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
 Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


arogantan sam i uglavnom bezobrazan

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1172
Zastava doboj republika srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson D750
ako mu to i dokažu -giljotina
IP sačuvana
social share
partizan u srcu, zvezda ciganima ali čergašima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.