Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pazi, prevara!!! ~ Piramide, vidovnjaci, nagradne igre, ...  (Pročitano 37478 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Zavisi sta podrazumevate pod prevarom, meni su i one licitacije prevara Smile

Da je strasno,strasno je,ali ovce postoje da bi se sisale
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

S.P.Q.R.

Zodijak
Pol
Poruke 1608
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
Lepo se ismejah...
Milana Tarota vise niko ne spominje  Smile


Stvarno mi je zao ljudi koji padaju na ovo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Samsung 
Evo jos jedne prevare o kojoj je pisano na ovom forumu. Licno poznajem ljude koji su se upecali, i da bi se izvukli morali su da prodaju kucu, posto su uzeli novac o zelenasa Smile

http://forum.burek.com/gem-ffsa-bogatstvo-ili-prevara-t407606.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Tattoo
Evo jos jedne prevare o kojoj je pisano na ovom forumu. Licno poznajem ljude koji su se upecali, i da bi se izvukli morali su da prodaju kucu, posto su uzeli novac o zelenasa Smile

http://forum.burek.com/gem-ffsa-bogatstvo-ili-prevara-t407606.html
Nove piramide
U centralnoj Srbiji pojavila se kompanija koja se koristi piramidalnom šemom i nastavlja da se širi dalje prema unutrašnjosti. Učlanjenje se plaća 2.000 evra. Ako se ovo dešava u vašem gradu, obavestite policiju. Obratite pažnju: ovakve poslove uvek će vam ponuditi neko iz vaše okoline. Osoba koja vam nudi posao nikad neće znati da vam objasni o kakvom poslu se radi. Da biste to saznali, morate doći na sastanak na kom će profesionalni promoteri objasniti o čemu je reč. Na sastancima onaj ko vas je doveo mora da plati određeni iznos za vas. Promoteri uvek objašnjavaju kako ćete se obogatiti a da na kraju sastanka nemate pojma o čemu se zaista radi. Kad se piramida raspadne, a hoće, i to vrlo brzo, ostaćete bez novca i bez prijatelja koje ste uvukli u prevaru.


To je ta vrsta prevare,i to još rade po Srbiji,i rade godinama,daš 2000 i trebaš da dovedeš još 4 ljudi koji će isto da daju po 2000 i onda ti dobijaš po 500 evra mesečno,a ta četvorica treba da svaki dovede po još 4 da bi dobijao pare,to je 16 novih,a njih 16 treba svaki da dovvede po 4 i to je već 64 ljudi,a svaki od njih je dao po 2000 evra.Ta kombinacija se radi na kraće vreme,par meseci,i paljba. Smile I pa njih isplaćuješ po 500 evra dok se ne skupi dovoljno love na gomili,oni koji ne skupe njih 4 ne plaćaš ništa i to je to,jednostavna matematika,samo što su naši ljudi pohlepni i glupi,i razmišljaju,daću 2000 evra,i nagovorim Peru Miku... da daju po 2000,i onda uzimam do kraja života po 500 evra,uzimaš,,ali u zemlji dembeliji. Smile
Oni idu agresivno,da za par meseci navuku dosta ljudi i vidimo se,ako izvataju 500 ljudi za po 2000 uzeli su milion. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Na zalost znam dosta budala koje su padale na ove piramidalne seme ..   Smile

Btw, super je ona emisija Paranormalna Srbija, tri dela, ima na YT, preporuka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Btw, super je ona emisija Paranormalna Srbija, tri dela, ima na YT, preporuka  Smile
Да, стварно је добра. Волео би ако би наставили са њом.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Na zalost znam dosta budala koje su padale na ove piramidalne seme ..   Smile


Moje  dve sestre od tetke su se pre dvadesetak godina upecale na tzv "Kolo srece", i ostale cini mi se bez 2000 ili 5000 DM u to doba.  Smile  Smile

To je kod nas onda kruzilo masovno, i nije mi jasno kako ljudi posle iskustva sa tim prevarama, ponovo nasedaju na iste- kao da im jednom nije bilo dosta pa hoce jos.  Smile

IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ка' тако опали неки смајли.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.