Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:38:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Patrijarh Irinej: Neka vaskrsne Srbija  (Pročitano 28245 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Citat
@Maradicu- opet ponavljam, niko ti nije kriv sto si oman'o

Ja nista nisam omano, a posto ne mogu da imam menopauzu mogu da pravim kad ocu ako ocu, za razliku...  Smile

Citat
treba živeti, jesti, piti, žvakati, provoditi se, biti viđen, kupiti auto, ići na lux letovanja, a deca su teret.

I sta je tu lose  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Џаба. Чак и да све црквено издјелите и продате. Људи чим дођу до мало пара одоше на зимовање, љетовање... И даље ће свака друга трудноћа завршавати абортусом. Бракови ће се распадати. Људи постајати све више себичне, нарцисоидне индивидуе. Неће вас туђа имовина извући.    
« Poslednja izmena: 01. Maj 2017, 23:37:35 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Pa verovatno ce od tih jedan ili drugi da razmisli pa da pravi decu, u svakom slucaju ako ljudi imaju barem krov nad glavom a ne da razmisljaju ocel ih banka isterati na ulicu, pa jos sa decom
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava

Pa vidi, ne mislim da je problem u crkvi ili Overlordu ili ne znam cemu ako je (in)potencija problem, nerazvijeni reproduktivni organi ili jednostavno (da batalimo medicinske hendikepe) prosto strah do granica odustajanja od potomstva. Iz raznih motiva. Da ne kazem da su danas mladi postali picki*e kojima je potreban potpun komfor da bi stvorili novi zivot. Uvek je to bila avantura, i nekada i sada.

Motivisati mlade je legitimno i pozeljno, drustveno opravdano itd ali hajde da i ti mladi malo zasuku rukave pa na nevidjeno udju u fajt koji se zove zivot i u izazov koji se zove stvaranje porodice. Nemojmo sve nedostatke svaljivati na drzavu. To je cinizam. U najmanju ruku  Smile

Naravno da je krivica u Overlordu, jer je on izvršna vlast i naravno da se svim silama treba truditi da se popovima ukine budžetsko uplaćivanje doprinosa.

Ja opet po stoti put ću to reći kad god čitam te kritike mladima ne vidim gde su ti mladi o kojima vi govorite, ja vidim samo ljude koji se bore, rade i u ovoj ludačkoj zemlji uprkos svemu stvaraju porodice i radjaju decu i ne vidim nijedan razlog zašto radjanje deteta treba da bude avantura, kad mi bude do avanture uplatiću neki odmor u Africi na primer, a kad je u pitanju dete svaki roditelj hoće da ima dovoljno novca za sve ono što je potrebno i majci i detetu da bi taj period prošao što relaksiranije i sa što manje stresa, to dal su se naše čukun bake poradjale po stajama i livadama i dal je njih 456 živelo u jednoj prostoriji ili tako neke nebulozne priče koje bi valjda trebalo da nas lože da se parimo me savršeno ne zanimaju, ovo je 2017 godina, ovo je Srbija nije Zambija, i nema tog popa i kvazipatriote koji sme reč da mi kaže o tome kakav i koliki komfor ću ja da obezbedim svojoj porodici i deci, a pogotovo da soli pamet onom bračnom paru koji nema osnovne uslove za život i nezaposleni su o tome da treba da rode mnogo malih Srba jer kad malim Srbima budu trebali mleko, pelene i hrana neće doći da im to obezbedi Miroslav Gavrilović nego će taj mučenik da ide u kanal i da radi najteže poslove da bi ta porodica preživela.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
da za sve

Џаба. Чак и да све црквено издјелите и продате. Људи чим дођу до мало пара одоше на зимовање, љетовање... И даље ће свака друга трудноћа завршавати абортусом. Бракови ће се распадати. Људи постајати све више себичне, нарцисоидне индивидуе. Неће вас туђа имовина извући.    
dai za ovo. slazem se

ali mozda je u toku novi dosad nevidjeni evolutivni mehanizam.
medju nama su oni koji nece postati sebicne narcisoidne individue.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
svi su sebični i narcisoidni
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
kad pomenuste banke ... beše do skoro reklama za onu neku banku, ono kao za povoljan kredit. e sad, pojavljuje se neka ćurka i kao do skoro je maštala o pekari i sad je ima. pojavljuje se i neki gejasti dečkić i kao do skoro je gledao neki baš ovakav auto i sad ga ima. dakle forsira se preko medija i agresivnih reklama dobrovoljan ulazak u ropstvo kako bi se bilo totalno moderan, bio nekakav preduzetnik, vozio nekakav novi auto i kao ispunio karmički zadatak. dakle mladi kao sposobni, uzeli krediti snašli se. s druge strane pojavljuje se bračni par i priča kako je maštao o porodici i sad kao imaju dvoje dece. verovatno su nesposobni pa su kredit svalili na veštačku oplodnju.
dakle ili uživaš ili ... ma jok. nema žene da ti sere, nema dece da se deru.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Citat
dakle forsira se preko medija i agresivnih reklama dobrovoljan ulazak u ropstvo kako bi se bilo totalno moderan, bio nekakav preduzetnik, vozio nekakav novi auto i kao ispunio karmički zadatak.

Pa ljudi su hteli lepo kapitalizam, da pokazu sta vrede.  Smile
Sto se tice kredita, jasta se reklamiraju, ko i druga roba na trzistu, koje je eto otvoreno. Sad sto neko kupi neki mikser sto se pojavio na reklami, leci rak travom jer je to video na internetu ili digne kredit, njegov problem
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
O da, fini odgovori, svak o svojoj muci.

Dakle, onako djuture, da ne citiram ponaosob: ako za dete cekas idealne uslove, nikada ga neces napraviti. Deca se pravae iz ljubavi i hrabrosti. Svaka druga kalkulacija dovodi do bele kuge.
Ukoliko ne mozes ili ne zelis da se odreknes svog komoditeta, svojih navika i ostalog sto jedno dete moze da ti oduzme, zaboravi da ga pravis. Po meni je to egoizam po nekima je to opravdanje. Kako god, svako je u ravu.

I da, neka Overlord bude kriv sto nemate dece jer vam nije stekao uslove za iste.

I da, Maradicu, nisam u menopauzi, i dalje imam sve uslove za reprodukciju. Pitanje je da li hocu da premasim statistiku.
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
Deca se pravae iz ljubavi i hrabrosti.

I sto reče Crna Guja:
..."so poor that they are forced to have children as a cheap alternative to turkey at Christmas." Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:38:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.