Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime enaB  (pregledi profila: 37620 puta)
Profil
Ime: enaB
ConQUIZtador Ime: enaB
Poruke: 13104 (1.893 po danu)
Pozicija: Moderator
Datum registracije: 14. Maj 2005, 12:27:40
Poslednja poseta: 02. Maj 2023, 07:24:06
Ukupno online: 175 dana, 1 sati i 18 min.
Godine: 34 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 23. Mar 1990. Aries
Telefon: Samsung SGH-E630
Lokacija: Batajnica Batajnica
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt: nema sajta
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst: Ko zadnji, ćelava mu keva!
Status u vezi: Nisam u vezi
Trazi: Zensko
Veze: Prijateljstvo
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje: Kako kad
Zaposlenje: Stalno zaposlen
Obrazovanje: Diploma vise skole
Oblik tela:
Boja kose: Tamno braon
Boja očiju: Braon
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Indijanac
Religija: Hriscanin
Potpis
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Komentari
(17)
Slican je jako problem, u 95% slucaja se poklapa. Hvala ti u svakom slucaju, skapirao sam poentu, lepo si to objasnio u onom delu gde odokativnim particionisanjem mogu stvoriti vise particija i kasnije ih sastaviti u jednu. To je skroz OK ideja, nadam se da se time koliko-toliko usporava sirenje bad sektora, dok se ne dodje do para za novi HDD. Smiley

Hvala puno na brzom i efikasnom odgovoru.
31. Jan 2013, 20:12:07  
Pozz

Pre nekih godinu i nesto dana si u temi "hdd -softwer koji moze sakriti bad sectore" dao objasnjenje da se sa bed sektorima uradi sledece, citiram "Obuhvati ih jednom particijom koju nećeš koristiti, ne mogu da nestanu." Da li mozes da mi objasnis kojim softverom i kojim postupkom?

Hvala unapred!
31. Jan 2013, 19:32:51  
08. Nov 2012, 16:53:32  
Odgovorio sam u temi. Autor je valjda Miomir Mijić, a kako se zove knjiga u kojoj to piše stvarno ne bih znao
19. Jun 2012, 18:10:04  
Bane videla sam da si u temi Audiotehnika koja je pre jedno 100 godina bila aktuelna okačio literaturu neku sa ETF-a koju sam ja koristila pri izradi diplomskog ali nikako ne mogu da nađem autora i izdanje koje je. Možeš li da mi pomogneš da otkrijem misteriju ko je autor i kada je izdato ?
19. Jun 2012, 18:05:24  
Brate, što si lock temu?!
http://forum.burek.com/download-link-za-windows-xp-t553282.new.html#new
Niko mi nije dao link u pp za windows xp!
Mislece ljudi da sam dobio link pa je "problem" resen..
27. Jul 2011, 15:34:58  
Ne znam, ali instaliraj "VirtualBox Guest Additions", to će valjda da reši problem.
27. Jan 2011, 17:49:11  
EEE
ima opcija de se poveca preko cijelog ekrana al je siva i nemoze se aktivirat ..znas li zasto?
27. Jan 2011, 17:43:49  
brate , znas li mi pomoci kako da udjem u bios ... posto mi se nesta sjebalo ... ako moze pomoc ... jer hocu da oborim sp3 , a ne izbacuje mi opciju boot from cd ... ako mozze pomoc ...
23. Okt 2010, 21:30:50  
Ako nije neki virus onda ne znam, ranije nisam čuo za tu pojavu.
25. Jul 2010, 15:58:44  
2


Ukupno prijatelja: 59
Omiljene teme
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.