Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime Marjan031  (pregledi profila: 3118 puta)
Profil
Ime: Marjan031
ConQUIZtador Ime: A Р И Љ Е
Poruke: 91 (0.022 po danu)
Pozicija: Udaljen sa foruma
Datum registracije: 23. Okt 2012, 22:10:58
Poslednja poseta: 11. Apr 2015, 19:36:22
Ukupno online: 7 dana, 7 sati i 21 min.
Godine: 35 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 29. Jan 1989. Aquarius
Telefon: SonyEricsson Xperia Arc S
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: 191 cm
Tezina: 91 kg
Zanimanje: Masinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje
Zaposlenje: Stalno zaposlen
Obrazovanje: Srednja skola
Oblik tela: Sportski
Boja kose: Tamno braon
Boja očiju: Zelene
Cigarete: Nepusac
Alkohol: Ne pijem
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Komentari
(13)
Gledaju Mujo i Haso ovce na livadi i kaze Mujo ima tocno 1242 ovce. Haso ne vjeruje i dojde do pastira i pita ga koliko imas ovaca, i ovaj kaze 1242. I tako nakon pola sata na drugoj livadi mujo opet pogodi broj ovaca i napokon ga pita Haso: Jel Mujo kako ti tako brzo izbrojis te ovce?
Moj Haso to ti je nista lakse, zbrojis sve noge i podjeliš sa cetiri!
12. Feb 2015, 02:16:55  
01. Feb 2015, 03:24:34  
Olujna noć, dva sata posle ponoći, neko lupa na vrata kuće. Muž otvara, kad pred njim pijanac, jedva stoji na nogama i moli ga da dođe i malo ga pogura. Muž, sav nevoljan: ? Daj čoveče, dva sata je! - zalupi mu vrata pred nosom i vrati se u krevet. Žena ga upita: ? Ko je to bio u ovo doba noći? ? Ma neka pijandura traži da ga poguram! ? Pa jesi li mu pomogao? ? Nisam lud, dva sata je posle ponoći a napolju lije kao iz kabla! ? Sram te bilo, a sećaš li se kad smo se pre dva meseca vraćali od kumova, kad ti je auto crk'o na onoj kišurini? Da se ona dvojica nisu zaustavila da te poguraju, ko zna kako bismo se vratili kući! Muž se postidi, prizna da je preterao, obuče se, otvori vrata i izađe na kišu i prodere se u mrak: ? Alo, gde si, jesi tu? ? Jesam - prodere se i pijanac. ? Treba li da te poguram? ? Treba, hvala! A gde si? Evo me na ljuljašci.
08. Jan 2015, 18:10:03  
marjane vicevi su vrh !!! Smile
04. Dec 2014, 15:03:33  
• Mama, a što se tetkina ćerka zove Ruža? • Zato što tetka voli cveće, zlato moje. • Mama, a šta ti voliš? • Đokice, ne budi dosadan.
01. Dec 2014, 18:29:21  
Posle obilaska španskog grada, turista završi u jednom restoranu. Dok je ispijao sangriju, primeti kako konobar gostu za susednim stolom servira ogroman tanjir s nekim specijalitetom koji ne samo da je dobro izgledao, nego je i sjajno mirisao, pa brže bolje upita konobara: • Šta vam je to? • Senjor, imate odličan ukus, to su testisi bika koji je stradao na jutrošnjoj koridi. Pravi specijalitet! • Moram to probati, donesite i meni jednu porciju. • Žao mi je senjor, to služimo samo jednom dnevno, imamo svakoga jutra samo jednu borbu s bikom, ali ako hoćete, mogu vas rezervisati za sutra. Turista potvrdi, i sutradan, kad je ponovo došao u restoran, jelo je bilo spremno. Nakon što ga je dobro osmotrio sa svih strana i pojeo par zalogaja, pozove kelnera: • Ovo je stvarno jako dobro, ali vidim da je danas porcija puno manja u odnosu na onu porciju od juče? Konobar slegne ramenima: • Si, senjor. Ponekad i bik pobedi!
01. Dec 2014, 18:28:40  
Došao Mujo kod psihijatra i kaže: • Gospodine uvaženi psihijatru, imam jedan veeeeliki problem - uvek sanjam isti san. Ispred mene su jedna velika vrata, a ja ih guram, guram i nikako da ih otvorim. Psihijatar: • Ne razumem, objasnite mi malo detaljnije, piše li šta na tim vratima? Mujo: • Piše: Vuci.
01. Dec 2014, 01:59:45  
Jaše neki čovek kamilu pustinjom i kamila polako počinje da posustaje, ali na svu sreću on naiđe na oazu i tamo na čoveka koji može da popravi kamilu. On objasni čoveku svoj problem, a ovaj će samo: • Na kanal ... Čovek parkira kamilu na kanal. Majstor uzme bejzbol palicu, udari svom snagom kamilu i ona potrči 100 km/h. A čovek će na to: • Jesi li ti normalan, kako sad da je stignem?! • Na kanal ...
01. Dec 2014, 01:59:33  
Ulazi plavuša u apoteku i pita: • Dobar dan, da li imate bromazepam? • Da, a da li imate recept? • Da imam recept, pravila bih ga sama!
01. Dec 2014, 01:53:23  
Došao fudbaler u crkvu da se ispovedi: • Oče zgrešio sam, opsovao sam Boga na utakmici. • Dobro sine, dešava se, a kako se to desilo? - upita pop. • Pa igrali smo utakmicu, ja sam napadač, i dobijem loptu sam pred golmanom, šutnem i on mi odbrani, odbije loptu u korner. • I tada si, naravno opsovao? • Ma nisam, nego smo izveli korner i ja udarim loptu glavom, ona pogodi prečku pa golmana i opet ode u korner. • Tada si sigurno opsovao? • Nisam, opet smo izveli korner, i odbije se lopta do mene, ja predriblam dva igrača, obiđem i golmana, šutnem, kad protivnički igrač rukom odbrani gol ... • To je to, tad si opsovao? • Ne nisam ni tad, uzeo sam da šutiram penal ... Pop će iznervirano: • Pa, nisi valjda i penal promašio, jebo te Bog!
01. Dec 2014, 01:39:12  
2


Ukupno prijatelja: 14
Omiljene teme
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.