Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovo je poruka Zapada, Srbiji i Vučiću: Kad vam dođe Putin, čeka vas ovakav haos  (Pročitano 6634 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Nokia 
Pa ono.....tesko je kontrolisati rulju.
Nije,naprotiv vrlo je lako.Na primer Bogdanov na dan utakmice u normalnoj državi ne bi bio u Beogradu,a ne na stadionu...i tako počneš redom,jedna po jedna trajna zabrana ulaska na stadion i dodješ do reda...

Dobro, zna se da je taj Bogdanov.....uglavnom zna se....

Hocu da kazem, da se nista nije strasno, skandalozno, sramotno po nas desilo. Sto se navijaca tice.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
mob
Samsung 111111
Mene mirotvorenje vise iritira od izjava mrznje  Smile
Evo 15 godina pokusava silom da se stvori mir i sta smo dobili ?   Smile

Da bi Srbi i Albanci bili u ajde ne mora dobrim odnosima ali korektnim..mora da postoji zelja sa obe strane. Smile
Pa umesto nekih pregovaranja gde ti jedan paragraf shvatas ovako a ja shvatam ovako pa mi to potpisemo treba iskrena zelja da bude mira.

EU i UN nikad nisu hteli da bude ovde mirno.I oni znaju da je izmedju Srba i Albanaca trenutno stus stanje zamrznute ratne opasnosti.
Tako da te pricise dal je bolji onaj koji je sa stolicom uleteo u teren ili Bogdanov ili brat premijera Albanije msm to su pricice za malu decu..Odnos izmedju nas i njih je pet put dublji.

A da je neko zaista hteo da ne budu incidenti ili mi ne bi bili u istim grupama ili je moglo da se nekako to odigra pred prazne tribine ili obe utakmice na neutralnom terenu.
Opet je odgovorna UEFA i naci EU.
« Poslednja izmena: 16. Okt 2014, 11:33:31 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.124
mob
Samsung Galaxy S2
Mene mirotvorenje vise iritira od izjava mrznje  Smile
Evo 15 godina pokusava silom da se stvori mir i sta smo dobili ?   Smile

Da bi Srbi i Albanci bili u ajde ne mora dobrim odnosima ali korektnim..mora da postoji zelja sa obe strane. Smile
Pa umesto nekih pregovaranja gde ti jedan paragraf shvatas ovako a ja shvatam ovako pa mi to potpisemo treba iskrena zelja da bude mira.

EU i UN nikad nisu hteli da bude ovde mirno.I oni znaju da je izmedju Srba i Albanaca trenutno stus stanje zamrznute ratne opasnosti.
Tako da te pricise dal je bolji onaj koji je sa stolicom uleteo u teren ili Bogdanov ili brat premijera Albanije msm to su pricice za malu decu..Odnos izmedju nas i njih je pet put dublji.

A da je neko zaista hteo da ne budu incidenti ili mi ne bi bili u istim grupama ili je moglo da se nekako to odigra pred prazne tribine ili obe utakmice na neutralnom terenu.
Opet je odgovorna UEFA i naci EU.

Uvek je neko drugi kriv.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
mob
Samsung 111111
Ne drugi,ja sam odredjen..napisao sam ko je kriv.
Kad kazes "Drugi" to nije odredjeno.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
Ma код Станислава је одређено само оно ''Србз дид ит''...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Alcatel 
Stanislave, Stanislave, Srbi su krivi i za Punske ratove. Pojasni to malo. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.104
mob
Samsung 111111
Gde god su UN,EU i SAD pravile mir..desavale su se Srebrnice,Kosovo,Libija,Hrvatska,Ukrajina i slicno.

Po meni UEFA treba da odgovara za ovo pekjuce.
« Poslednja izmena: 16. Okt 2014, 12:17:08 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Pa ono.....tesko je kontrolisati rulju.
Nije,naprotiv vrlo je lako.Na primer Bogdanov na dan utakmice u normalnoj državi ne bi bio u Beogradu,a ne na stadionu...i tako počneš redom,jedna po jedna trajna zabrana ulaska na stadion i dodješ do reda...

Kakva kontrola OVAKVIH neadertalaca i krimosa? Taj je izbacen cak i iz CG  Smile i to za kriminalnu radnju, ne "navijanje" - i dalje slobodno setka po, bese mesto boravka Dedinje? Sta reci nego  Smile

Nece, da ponovim NECE! ova drzava da resi, resava problem "navijaca", to je vise nego ocigledno. Sto kaze Sergio, i manje problematicni "navijaci" od ovog bi sedeli ili kucama ili u stanici.

Ja ne verujem da u sudstvu i policiji su svi nesposobni da ovaj trajuci problem "navijaca" ne mogu da rese - kao sto rekoh, NECE! Ja bih te cuture za "navijacima" i ostalim namerno neresenim pojava u zgrade sa resetkama na prozorima.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.101
Em sto nece em sto i nisu sposobni za tako nesto. Inace bi odavno uveli engleski model za resavanje toga. Mozes cak i da ukines ograde kao sto su i oni uradili. Pa ti slobodno i budi na utakmici i upadni na teren ali ces da zaglavis par godina zatvora zbog toga...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
i eto...doso putko  Smile a haosa nidje  Smile
al' jbtga bice ga sad...za par dana... Smile
posto su "rastjerivali oblake" ... Smile
pa ce bit nekih bujica pa klizista -vjerovatno...(daleko bilo)

al' ne tre'a se brinut..dace putko 20 tona 'rane  Smile na 10 000 domacinstava devastiranih... Smile

treba da ih je sram i stid..
da nije bilo ovih "zapadnih zlikovaca" ..njemaca i autrijanaca i svicaraca...
poplavljeni samcani...modricani..dobojlije i kupusari bijeljinski pocrkalč bi od smrada i gladi i bolestina...
cekajuci na pomoc putina... Smile

koliko mi se taj covjek zgadio ..to ne umijem opisati... Smile

« Poslednja izmena: 16. Okt 2014, 16:37:49 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.