Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:22:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: otudjenost danasnjice  (Pročitano 12997 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

luna lu, vala bas... prethodno definisati termin 'dobar frajer', ono sto je navedeni za mene, nikako ne znaci da je i za nju...  Smile  Smile

a i zenska 'lepota' je diskutabilna, narocito stav i signali koje 'lepa' cura odasilje  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
yep... dobri frajeri po svacijem ukusu su retkost...
ide se iz ekstrema u ekstrem....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
uh sta reci posle ovako iscrpnih odgovora..osim da se slazem sa najvecim delom komentara i da mi se ipak cini da si ti ta koja bi trebala preispitati svoje kriterijume i zahteve...onako ponekad kad me razbesni citav muski rod i ja kazem kojekakve gluposti za sve pripadnike muskog pola, ali u sustini sam svesna cinjenica da u svakom zitu ima kukolja..toliko je dobrih momaka oko nas...za svaciji ukus ima ponesto..mozda tip kojeg moja najbolja drugarica kuje u zvezde predstavlja nekog kome ja orah iz ruke ne bih uzela...ali njoj je dobar..cini je srecnom..mozda cura moze naci 1000 puta lepseg i pametnijeg od njega, ali je on taj koji ume da je nasmeje , oraspolozi, utesi i voli....i ona je sretna...a mozda moj izbor bi nekome izgledao kao uzasan spoj...to je sve stvar ukusa..stvar medjusobnog razumevanja..za mene momak nije savrsen ako izgleda kao zmaj..ako ima misice na rukama vece od moje butine i ne znam ni ja sta....dovoljno je da mi odgovara u nekom drugom smislu..da ne idem sada u off topic jer ne govorimo o meni vec o tebi..htela sam reci da mozda pre svega treba da preispitas sebe, i vidis koliko trazis a koliko dobijas, koliko zelis a koliko si u stanju da postignes..to sto si lepa, kako kazes postujem..ali lepota ne cini coveka...imam i ja kosu do dupeta pa nisam vila raviojla... Smile mozda neko to ne voli..mozda je nekome vaznije ono sto nosim u glavi a ne na glavi, ako razumes sta zelim da kazem Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Frajer koji solidno izgleda, dovoljno potentan u potrazi za dobrom ribom pre svega zbog dobrog sexa. To se uzima kao potpuno normalno i pozeljno. Kad mlada devojka koja solidno izgleda trazi dobrog frajera zbog sexa onda je to pod tihom osudom ne samo muskaraca vec i ostalih zena - uvek tu mora biti neka velika i iskrena ljubav, opet postoje dvostruki arsini, da ne budem opsiran - svima poznate price. Imao sam i ja u svom zivotu sex sa zenskim koje nisam puno voleo - ti si mi simpaticna i sexy, zasto nebi malo bez vecih obaveza?

I zene imaju pravo na sex bez vecih obaveza i to ne treba osudjivati, samo zaista stoji problem da je sexy frajera manje nego sexy riba, pa sad - potrudi se da ga nadjes i zadrzis pored sebe.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
@Imaginelo

Mislim da si malo promashio poentu priche a i teme,niko nju nije osudio shto trazi tipa za sex,mada je to bilo pod (i) vec o tome da je dovoljan samo dobar izgled da bi neko ochekivao "kvalitetnog" partnera,sta god to znachilo.
Iz istih razloga ne mogu da se slozim sa time da ima vishe "dobrih riba" nego "dobrih frajera" jer nije samo izgled to shto nekog chini
dobrim frajerom/ribom.
« Poslednja izmena: 26. Jul 2006, 16:29:00 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
dakle, ja prvi put cujem za ovako nesto .... Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
da je imaginelo promasio temu...  Smile

navikni se.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile ne znam da li da se cudim, ili da se smejem procitanom - mislim na navedeni "problem". Naravno, nemam nameru da se cerekam tudjoj nevolji ma koliko ona bezazlena bila, pa i ukoliko se istina navoda dovodi u pitanje. Kao prvo, dovodim u pitanje to prijateljstvo. Da li je to zaista prijateljstvo, kada on njoj (ili obrnuto, sve jedno), nudi tako nesto dok se "ne snadje"?! Smile Mislim, slazem da su prijatelji oni koji su tu i u dobru i u zlu... ali ovo?! Daleko od prijateljstva, potpisujem. Kao drugo, slazem se da si u pogresnom drustvu, odnosno da se kreces na pogresnim mestima, jer definitivno nisu svi muskarci pijanice i prostaci (kako god...) Promeni pravac kretanja, budi ono sto jesi i to je to...
« Poslednja izmena: 26. Jul 2006, 19:32:21 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


...caught between who I am and who I wanna be...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 447
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson F500i
[glow=red,2,300]...nisam bash shvatila koliko to tocno ima veze s otudjenosti danasnjice,mozda ja to drugačije definiram...dunno...stho se tvog tzv. problema tiche...zlO...no iskreno...to medjusobno snalazenje s tim tzv. prijateljem mi se ne cini kao rešenje...heh onda bar budite prijatelji s povlasticama (iako to na posljetku sve uništava)...ne znam...definitivno bi trebala malo sagledati i neke druge mogucnosti...druga mjesta...druge osobe...i za tebe postoji netko tko te mozhe na traj trazeni nachin zadovoljiti a da je sasvim u redu osoba...k'o stho su vech neki rekli...budi ono stho jesi...i preuzmi inicijativu... Wink sretno...

...u globalu... Smile ...wtf...  Smile
[/glow]
IP sačuvana
social share
...always remember you're unique...just like everyone else...  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Za sve dobre ljude koji su mi odgovorili i one koji nisu pa ce........ pozurite

Pa ljudi vi meni uopste ne pomazete u resavanju moje dileme, da li da dam ili ne {samo lizanje} nemogu vise da izdrzim bez ........
Problem je, veliki neizdrz .............
Help me please ...............
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:22:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.