Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otac i sin ubili coveka zbog ljubomore  (Pročitano 790 puta)
30. Mar 2015, 14:47:44
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.4.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Nasmrt prebili čoveka zbog ljubomore!

Z. Panić   | 30. 03. 2015. - 14:09h  izmena vesti 14:14h | Foto: Z.Panić   | Komentara: 0
Miodrag Đorić (44) iz Bele Palanke, njegov sin Nikola (22) i njihovi prijatelji A. T. (22) iz Kuršumlije i I. S. (37) iz okoline Merošine uhapšeni su zbog sumnje da su na svirep način usmrtili Dejana Dimitrijevića (45) u njegovoj kući u Beloj Palanci, a njegovu suprugu Dušicu teško povredili. Razbojnici su posle zločina automobilom BMW pirotskih registracija pobegli iz Bele Palanke, ali su brzo otkriveni.


Kuća Dimitrijevića  Foto: Z.Panić
S obzirom da iz kuće Dimitrijevića ništa nije ukradeno, policija sumnja da bi motiv za zločin mogao biti Đorićeva ljubomora. On, naime, Dimitrijeviću nije mogao da oprosti što se viđa s njegovom bivšom suprugom...
 

Četvoročlana banda je u subotu uveče, nešto posle ponoći, upala u kuću Dimitrijevića, maskirana ženskim čarapama, da bi zatim nekoliko puta udarili, a onda i vezali Dušicu. Potom su u susednoj sobi nastavili da besomučno tuku njenog supruga Dejana.
 
Njih četvorica su zakucala na vrata, predstavljajući se kao detektivi privatne agencije za obezbeđenje. Dejanova supruga im je otvorila, a oni su je odmah zaskočili, vezali je i zatvorili u sobu. Njenog muža su tukli pesnicama i nogama, psujući ga. Kad je čovek izgubio svest, pobegli su iz kuće. Žena je uspela da se oslobodi i pozove policiju.
 
Porodica je u šoku, kao i komšije i prijatelji. Niko ne želi o tome da priča niti može da pretpostavi šta bi mogli da budu motivi mučkog ubistva i mučenja supružnika.
 
- Svi smo u šoku i ne možemo bilo šta da kažemo - rekao je Dragan, zet ubijenog Dejana.
 
Ipak, komšije kažu da je ubijeni Dejan bio dobar čovek i drugar.
 
- Kada su razbojnici izlazili iz kuće, Dejan je još bio živ, a jedan od napadača je mahao pištoljem i pretio da će ubiti njegovu ženu. Naša ulica je mirna. Ovo je mala sredina, sve se zna, ali ne znam šta su razlozi za ovu tragediju - kaže jedna od komšinica Dimitrijevića.
 
Odmah je počela potera za napadačima, pa je policija u blizini niškog sela Prosek pronašla parkirani sivi BMW, u kojem je na sedištu vozača sedeo osumnjičeni Nikola Đorić. U vozilu marke BMW kojim su iz Bele Palanke pobegli osumnjičeni, policija je pronašla pištolj, higijenske rukavice, selotejp traku i plastičnu kesu sa tragovima krvi.
 
Pravdali se u policiji: Nismo znali da smo ubili žrtvu
Osumnjičeni su tvrdili da nisu imali nameru da ubiju Dimitrijevića. Ubice su bile iznenađene kad im je policija prenela da je Dimitrijević preminuo, dodajući da tuča u jednom trenutku otrgla kontroli...

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Sony xperia
ISPOVEST Dušice, Dušice, uzmi nož, ubiće me!

Dejan je zapomagao i jaukao jer su ga brutalno udarali. Krkljao je i tresao se. Čula sam da pričaju da li da ga ubiju ili ne.


Nemoćna: Dušica Dimitrijević nije uspela da spase supruga

Ovako počinje svoju ispovest Dušica Dimitrijević čijeg su supruga pretukli nasmrt Miodrag Đorić (44) iz Bele Palanke, njegov sin Nikola (22) i njihovi prijatelji A. T. (22) iz Kuršumlije i I. S. (37) iz okoline Merošine. Oni su ubrzo posle zločina uhapšeni.
 
- Nisam ništa mogla da učinim jer su mi odmah vezali usta. Udarili su me i jedan od napadača je rekao da mi vežu ruke. Vezali su mi ruke sa nekom crnom trakom. Vezali su mi i noge. I Dejana su vezali, obmotali su mu glavu, ruke i noge. Jedan od njih ga je pitao da li da ubiju mene, ali sam čula kako je neko rekao da mene ne diraju. Taj je bio jako krvoločan. Ćutala sam i čekala šta će da se desi - priča Dušica.
 
Kako kaže, napadači su vrlo brzo otišli.
 
- Nekako sam uspela da se odvežem. Uzela sam nož da isečem traku kojom je Dejan bio obmotan. Dala sam mu dva leka za srce. Bio je sav u krvi. Imao je snage da mi kaže broj Doma zdravlja i policije. Ubrzo su došli, ali za njega nije bilo spasa. Smrt je konstatovana u Domu zdravlja - plačući je ispričala novinarima Dušica, napomenuvši da su napadači bili njihovi poznanici.

Čaršija u Beloj Palanci ispreda priče da je navodno pokojni Dejan bio u vezi sa bivšom suprugom uhapšenog napadača Miodraga Đorića.
 
- Moj suprug nije bio ni u kakvoj vezi sa njom. Nisam ništa primetila. Ranije mu je Đorić pretio da će da mu se osveti. Dolazili su kod nas i sve je bilo u najboljem redu - kaže Dušica.
 
Dejan Dimitrijević sahranjen je juče na groblju u Beloj Palanci.


Patološki ljubomoran
I Marina, bivša supruga uhapšenog Miodraga Đorića, demantuje da je bila u vezi sa ubijenim Dejanom.
- Često mi je u nastupu ljubomore pričao da ima nekakav snimak Dejana i mene zajedno, ali mi to nikada nije pokazao. Već dugo ne živimo zajedno, ali je on bio patološki ljubomoran - kaže Marina.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.4.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Ubili bi i decu da su bila u kući!
V. ĆIRIĆ | 31. mart 2015. 11:00 |

Tužna ispovest Dušice Dimitrijević iz Bele Palanke: Mene su udarili pištoljem i vezali. Dejana tukli 20 minuta



GLEDALA sam televiziju, kada su nam u kuću, oko ponoći, upali maskirani napadači. Bar dva sata su bili u bašti susedne kuće, čekali su da otpratimo goste. Čim su ušli, udarili su me pištoljem u potiljak, pa vezali ruke, noge i usta. Dvojica su ostala kraj mene, a druga dvojica su ušla u susednu sobu u kojoj je bio Dejan. Odmah su počeli da ga tuku. Jaukao je i molio za pomoć. Nikako nisam mogla da mu pomognem. Trajalo je dvadesetak minuta. Čula sam da je neko rekao: "Ovaj je mnogo jak!", a jedan od napadača se obratio drugome: "Da li i nju da ubijemo"...


 
Uprkos ogromnoj tragediji koja je snašla njihovu porodicu, Dušica Dimitrijević iz Bele Palanke juče je za naš list opisala šta se sve događalo te kobne noći, kada je njen suprug Dejan pretučen na smrt, a ona povređena. Dušica u neverici priča kako je nesreća mogla da bude i gora da su u kući bili i osamnaestogodišnji sin Dušan i trudna kćerka Dejana.

- Kada su otišli nekako sam se oslobodila, pozvala policiju i Dom zdravlja. Pre nego što će da padne u komu, Dejan mi je rekao da je među napadačima i naš prijatelj Miodrag Mića, tehničar u lokalnoj radio-stanici, koji je sa porodicom čak dolazio kod nas i kod kojih smo i mi povremeno išli. Bila sam zapanjena. Nedugo nakon prijema u Domu zdravlja Dejan je izdahnuo - vidno potresena, govori Dušica, koja ne može ni da nasluti šta je njihove sugrađane nateralo na ovako brutalan čin. - Dejan nije radio već četiri godine. Ja radim u tekstilnoj fabrici u Babušnici, putujem svakodnevno. Stvarno ne znam koji su ih razlozi rukovodili da nas ovako zacrne...

Inače, Više tužilaštvo u Pirotu, juče je produžilo pritvor do 30 dana Miodragu Đoriću (45) i njegovom sinu Nikoli (22) iz Bele Palanke, kao i Igoru Stankoviću (37), iz Bresta kod Merošine, odnosno Aleksandru Tanaskoviću (23), iz Kuršumlije.

Oni se terete da su kao saizvršioci, počinili krivično delo teškog ubistva Dejana Dimitrijevića (45), iz Bele Palanke, koga su u noći između minule subote i nedelje, pajserom dužine pola metra u porodičnoj kući pretukli na smrt. Dejan je juče u prisustvu članova porodice i prijatelja, sahranjen na lokalnom groblju u Palanci.


Porodica i prijatelji Nikole Đorića (22), sina Miodraga Đoriđa, kažu da je ovaj odličan student treće godine računovodstva - zloupotrebljen. Nikome nije jasno kako je otac mogao sina koji "ni mrava ne bi zgazio" da uvuče u ovako nešto i da mu upropasti život.

Miodragova supruga Marina kaže da s mužem ne živi već sedam godina:

- Ja sam sa decom kod mojih roditelja, a on je otišao u očevu kuću. Nikola i njegov brat Milan, odrastali su kraj oca kome nikada nisu smeli da protivreče. Zbog toga smo se i razišli. U njemu su, iz straha, videli autoritet i evo šta se dogodilo. Nikola, koji nikoga nije popreko pogledao, očevom zaslugom je uvučen u nasilje, samo zato što nije smeo da kaže "ne". Izmanipulisao je i ojadio naše dete i to nikad neću da mu oprostim. Na kraju krajeva, ako je nešto imao sa Dejanom, mogli su to da raščiste na hiljadu drugih načina, a ne ovako. Kako smo nezvanično saznali, Miodrag je Nikolu poslao da, sa niške autobuske stanice, doveze Stankovića i Tanaskovića, koje je angažovao "da dođu u Palanku, kako bi nekog samo zaplašili". Oni su se kod njega hvalili kako u tim poslovima imaju iskustva, jer rade u nekoj službi obezbeđenja.

Nikola Đorić uhapšen je u Proseku kod Sićevačke klisure kada se vraćao iz Niša, gde je odvezao dvojicu saučesnika. Policija je u njegovom BMV-u pronašla tragove i dokaze nasilja: selotejp, vezice, krvave kese i čarape. Njegov otac Miodrag sakrio se u kući svog oca, gde je uhapšen. Kako je "Novostima" rečeno u Tužilaštvu, osumnjičeni su priznali sve navode koji ih terete.

Po čaršijskoj priči, motiv ovog nezapamćenog nasilja u Beloj Palanci je nekadašnja ljubavna veza Dejana i Miodragove žene Marine, ali to detaljno treba da ispitaju sud i policija.


KAMEROM "HVATAO NEVERSTVO" ŽENE




OSUMNjIČENI za ubistvo Dejana Dimitrijevića, Miodrag Đorić, je među Belopalančanima poznat kao čovek čudne naravi. Priča se da je u radnji koju je držao, a u kojoj je radila njegova bivša supruga Marina tajno postavio kamere kako bi je "uhvatio" u navodnom neverstvu. Svoje sumnje nije nikada dokazao, ali se zbog njegove bolesne ljubomore taj brak kasnije i raspao.

Đorić se dovodio u vezu i sa aferom postavljanja prisluškivača u kabinet tamošnjeg predsednika opštine Gorana Miljkovića (DS), u junu prošle godine, ali za to nikada nije odgovarao. Povezivan je i sa malverzacijama u palanačkom restoranu "Vrelo" gde je radio kao šef nabavke. Zbog dece su Marina i Miodrag bili u korektnim odnosima i posle razvoda. Ubijeni Dimitrijević je među Belopalančanima bio poznat po nadimku Pera i dugo godina se bavio rukometom.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
kakva psiho njuska  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.