Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osuđeno pet mačaka iz Čačka!  (Pročitano 9845 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
zato sto je luda, na papiru
cesto obitava u ludari, pa je puste kad im zatreba krevet.. itd

prijavicu je naravno, ali oni ne znaju sta da rade sa njom.. njoj kad se obratis ona ide po sekiru da te ubije, totalno je luda.. vidi te na hodniku i krene da ti psuje sve zivo i mrtvo.. itd

sa takvim ljudima vise ni jedna sluzba nece da se bakce
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
sa takvim ljudima vise ni jedna sluzba nece da se bakce

Nekompatibilna baba sa sluzbama  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
zato sto je luda, na papiru
cesto obitava u ludari, pa je puste kad im zatreba krevet.. itd

prijavicu je naravno, ali oni ne znaju sta da rade sa njom.. njoj kad se obratis ona ide po sekiru da te ubije, totalno je luda.. vidi te na hodniku i krene da ti psuje sve zivo i mrtvo.. itd

sa takvim ljudima vise ni jedna sluzba nece da se bakce
ne zato što je luda, nego zato što ima toliko mačaka. znam da je u stanu dozvoljeno držanje najviše dve džukele. za mačke ne znam tačno.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Čačak: Sudskom odlukom mora da uspava psa zbog komšiluka
, 7 Jul 2013 Autor: zivotinje.rs

Nakon što je sud u Čačku doneo odluku u korist tužitelja, Zlatana Mijačić (vlasnica tuženog psa) uložila je žalbu koja je na žalost odbijena. Njen pas osuđen je na izbacivanje na ulicu ili čak eutanaziju, jer kako kažu “osetlljive” komšije, laje.



Gradsko veće odbacilo je žalbu na Rešenje inspektora za zaštitu životne sredine Gradske uprave za inspekcijski nadzor grada Čačka od 26. novembra 2012. godine kao neblagovremenu.

Inače, u svojoj tužbi Mijačićeva navodi da u stambenoj zgradi drži psa rase ovčarski pulin, starog 4 godine i jednog sijamskog mačka starog 13 godina, a da navodi iz rešenja da pas laje po ceo dan i celu noć nisu tačni.

- Pas laje kada komšija baca petarde ili kada na moja vrata dođu nepoznate osobe. On čuva moju majku i mene od manijaka koji ulaze u zgradu, viču i lupaju. On je naš zaštitnik – navodi Zlatana ističući da je pas čipovan, redovno vakcinisan i da poseduje sve potvrde (pasoš).

Kako odluka nalaže, pas bi morao biti premešten na drugu lokaciju ili čak biti uspavan, kako ne bi “narušavao javni red i mir”.

- Ja niti mogu, niti bi po Zakonu o dobrobiti bilo ispravno, da psa pustim negde da luta, niti da ga eutanaziram. Pas je zdrav i istreniran, socijalizovan i poslušan.Trudiću se da lavež svedem na najmanju moguću meru, na lavež upozorenja, prekidajući ga komandom koju moj pas sluša. Osim toga, ja nisam napravila nikakvo prihvatilište kod Medicine rada, kako u rešenju stoji. Na tom velikom prostoru ima nekoliko pasa, koje su vlasnici nekažnjeno odbacili. Ti psi su sada čipovani, vakcinisani i sterilisani, pod veterinarskim su nadzorom i brane teritoriju od drugih pasa. Oni su socijalizovani i nisu opasni po ljude – dodaje ona.

Ovo je još jedan dokaz da zakon stoji isključivo na jednoj strani, zbog čega ona druga mora snositi posledice, patiti ili čak umreti. Nadamo se da će se naći rešenje za ove nepravedno osuđene Čačane.



Izvor: Zivotinje.rs
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
pas u zgradi koji laj, nema nista gore.. zidovi od papira, a i ne kapiram sta ce joj tolika psina u stanu  Smile

ako hoces psa koji laje i koji ce da te cuva idi na selo ili na periferiju

u zgradi te cuvaju v r a t a, ne bi bilo lose da ih ova gospodja promeni, mozda nije cula za njihovu zastitnu funkciju..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
možda joj je više od psa.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Zgrada je nezgodna rabota. "Uznemiravas javni red i mir" ako pustis malo jace muziku a kamoli ako imas psa koji ce da sa vremena na vreme laje. Nezgodni ljudi po zgradama a ne mozes bas svakom udovoljiti. Zato je kuca zakon jer si otprilike svoj na svome.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Srce mi se slama zbog glupog kera i još glupljih vlasnika...


Imam sličnu situaciju - stan iznad mene,veći deo vremena prazan,sin pitaj Boga gde je,a majka skita okolo. Drže neku vargu, ona nazovi rasa SOP,koja jedino što zna je da laje,i to vrlo jako. Inače vrlo glup ker.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Svakave cukele se prodaju kao SOP- ovi. Samo na internetu ukucas SOP i vidis 5 kera koji ni ne lice jedan na drugog. Inace, imam veliku zelju da cuvam psa, ali zivim u stanu, nije izvodljivo (pre svega nije humano prema psu) i kraj.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Ma,da bre. Sećam se kad sam gledao neki klip o tim vargama i komentare ispod. Jedan lupa kako oni kobajagi nikada ne napadaju da ubiju,nego samo da onesposobe.Drugi kako bez problema jedu krompir i povrće.Treći kako oni odmah po mirisu razlikuju prijatelja od neprijatelja...
Pa reko,e aj mi samo još recite i da sami kose travu na kojoj leže,pa da mogu kažem da sam čuo sve odvale.  Smile

zivim u stanu, nije izvodljivo (pre svega nije humano prema psu) i kraj.

I tu si u pravu. Ja sam na primer zaboravio na to. A tačno je. Ni psima ne prija stan.

Kao što ni haskijima ne prija da ih šetaš na 30 stepeni,pa opet svaki dan možeš da vidiš takve bolide.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.