Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Orka tuži organizatore trke magaraca  (Pročitano 6252 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
''Ovcarski dani''  Smile

Trebalo je naterati te organizatore da sami trce...oni su tu magarci. Smile
Cini mi se da u Orca - i  mnogo pricaju a sve je manje akcije.

PETA je prica za sebe.  Smile
a samo ti reci jel su trebali da ukinu ovcarske dane, pa da prave tehno parti pa da svi budu na LSD i na vutri pa do jaja idemo sa modernim tokovima...
Pa za sta sluzi magarac, tovarna zivotinja! i od kad je sveta i veka ljudi su pricali ciji magarac ponese vise, koji brze stigne i sta ti ja znam... jel su trke konja humane? u krajnjem slucaju jel humanije postupaju menadzeri il vrhunski sportisti sami prema sebi od raznih dopinga pa preko neljudskih napora....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1425
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 1234
prisustvovala sam toj nesretnoj trci, bilo je onih koji su se izivljavali nad magarcima, ali to su uglavnom bili pijani ljudi, ostali su ih lupali po dupetu da krenu (magarce), sve u svemu zaimljivo za videti ali zivotinje su se bezveze iscimale. postoje ustanove koje se bave socijalnim problemima (CZSR) i koje veze nemaju sa bavljenjem problema zlostavljanja zivotinja, niti bi ORCA trebalo da se mesa u, hm, takvu vrstu problema
IP sačuvana
social share
povežite:

kako si?                            -pa tu sam, a ti? nema te ovih dana...
e cao gde si ti?                  -eto, nista
cao, sta radis?                   -evo, dobro sam, ti?

Virtuelna galerija ~ mkicus
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Sterilisani psi?! O Boze... Pa pusteni. Pa hajde da sterilišemo seksualne manijake po zatvorima i da ih pistimo. Onda nek siluju, samo nek se ne razmnožavaju?!  Pa valjda treba sprečiti da psi LUTAJU a ne da sprečimo da ejakuliraju vo imja Oca i Sina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Da se razumemo... ja veoma volim zivotinje i posto sam napokon u kuci, a ne u stanu... odlucila sam da uzmem kucu iz azila...
Ali... to radi i da bih sprecila pustanje jos jednog sterilisanog kuceta na ulicu...
To jeste nehumanuo...jer nije stvar spreciti samo razmnozavanje, vec i lose uslove zivota... kako zivotinja, tako i ljudi...

Sto se tice udaranja magaraca po dupetu... to se radi i konjima na trkalistu, pa nesto ne znam da su se aktivisti ORKE pravili zivi stit na Hipodromu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


They're looking for me

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5021
Zastava Tokyo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia e61
Treba sprečiti i mužu krava...jadne,stalno im uvrću sise... Smile Smile
IP sačuvana
social share
You will pay the price for my own sweet brother
And what he has become
And a hundred other boys and girls
And all that you have done
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Over & out

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 4706
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia E51
Treba sprečiti i mužu krava...jadne,stalno im uvrću sise... Smile Smile

A kres samo jednom godišnje Smile
IP sačuvana
social share
Happiness has 4 paws and a blue tongue

Daniel Alves da Silva
Ako ima Boga, teško da se zove drugačije.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


They're looking for me

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5021
Zastava Tokyo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia e61
da...da...to zaboravih...baš sadistički...svaki dan je napale,pa onda iskuliraju...stres je to,čoveče  Smile
IP sačuvana
social share
You will pay the price for my own sweet brother
And what he has become
And a hundred other boys and girls
And all that you have done
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Da se razumemo... ja veoma volim zivotinje i posto sam napokon u kuci, a ne u stanu... odlucila sam da uzmem kucu iz azila...
Ali... to radi i da bih sprecila pustanje jos jednog sterilisanog kuceta na ulicu...
To jeste nehumanuo...jer nije stvar spreciti samo razmnozavanje, vec i lose uslove zivota... kako zivotinja, tako i ljudi...

Sto se tice udaranja magaraca po dupetu... to se radi i konjima na trkalistu, pa nesto ne znam da su se aktivisti ORKE pravili zivi stit na Hipodromu...
Smile Tako je! Konkretno pomoći, a ne trućati ili što bi rekli stari u prazno glagoljati. Inače, i ja imam jednu sterilisanu skućenu kerušu. Jucu. Krelac od kucova. Prepametnica i prezahvalnica. Ne možeš proći stazom od nje. Kako neiđem "baca se u nesvest", ako je preskočim, opet istrči ispred mojih nogu pa ponovo, i ako je ne pomazim, poslednji njen pokušaj je "blokada ulaznih vrata" : ))
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
zasto preposteni "aktivisti" doticne organizacije lepo ne pokupe sve pse lutalice po beogradu i smeste ih u svoje stanove?
kad to urade dobice...
не,обично их деле по улицама..........
Шта је нарендо,почеће од деце да узимају играчке и да их дају прасићима,јер закони јевРопске уније штите свиње, али не и људе. Сличним лупетањима само желе да скрену пажњу спонзора и ништа више.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
zasto preposteni "aktivisti" doticne organizacije lepo ne pokupe sve pse lutalice po beogradu i smeste ih u svoje stanove?
kad to urade dobice...
не,обично их деле по улицама..........
Шта је нарендо,почеће од деце да узимају играчке и да их дају прасићима,јер закони јевРопске уније штите свиње, али не и људе. Сличним лупетањима само желе да скрену пажњу спонзора и ништа више.
A i ovo je velika istina.
mnoge od tih organizacija, na žalost, ispod te humanosti i brige za životinje, kriju pravu delatnost. Pa na istiku (Japan npr.) glavne mafijaške organizacije nose te takve nazive, humanitarne... Kamo lepe sreće da se o ljudima brinu koliko o životinjama, nego - sve je postalo kinta. Čitam u Zabavniku kako su Ameri u Central Parku u NY postavili kućice za jadne veverice. Sve kućice su naravno u krošnjama, sve su drvene i tapacirane iznutra mekom tkaninom. to je divno, ali tim istim Amerima ispod tog istog drveća spavaju narkomani i beskućnici u srnim kesama za smeće... A kod nas, Orkisti demonstriraju prošle godine pred Japanskom ambasadom jer su surovi i krvoločni Japanci ulovili nekog belog kita u Japanskom moru?! Svemogući Bože, a ti isti Japanci su dali najveće donacaije Beogradu, Nišu, Novom Sadu (autobusi, medicinska oprema) i NISU nas bombardovali... ali ne! Hajde da im kevu pred ambasadom jer su ulovili orku u Japanskom moru. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.