Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ono kao ljubav ~ TV sitcom na RTS-u  (Pročitano 27881 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Prava je tuga da se snimaju ovake gluposti. Smile.Bolje i po hiljaditi put pustiti neku reprizu nego ovako smece od serije. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5

Prava je tuga da se snimaju ovake gluposti. Smile.Bolje i po hiljaditi put pustiti neku reprizu nego ovako smece od serije. Smile
E
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Strsljen i Lisice su mi bile dovoljne da shvatim ko je Gorcin Stojanovic.Ovo nisam ni pogledao niti imam nameru.
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
A zasto je Strsljen tako los ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Smesni su mi komentari tipa kvazireditelj ili ovo je djubre itd.Covek je napravio par dobrih filmova,verovatno i losih npr. Lisice(dobro to je serija).Tolika kolicina pljuvanja i govana a serija je tek krenula me cudi  :shoc
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Smesni su mi komentari tipa kvazireditelj ili ovo je djubre itd.Covek je napravio par dobrih filmova,verovatno i losih npr. Lisice(dobro to je serija).Tolika kolicina pljuvanja i govana a serija je tek krenula me cudi  :shoc

Upravo tako ... ajde donekle da razumem Borkesa covek je dao svoje misljenje vrlo precizno je obrazlozio svoje razloge sta mu se to nije dopalo  ( i cini mi se da ima nesto licno protiv Gorcina ) i to postujem ,ali ovi svi ostali koji se takmice ovde u pljuvanju u dalj to  ne kapiram ... mada rekao sam vec ovo ce biti tema ko ce vise i zesce da pljune sve ono sto je domace... posle prve epizode komentari tipa ovo je djubre .. sram ih bilo sto ovako nesto snimaju i slicno su apsurdni .... 
« Poslednja izmena: 07. Sep 2009, 20:02:17 od igor01 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia E72
Smesni su mi komentari tipa kvazireditelj ili ovo je djubre itd.Covek je napravio par dobrih filmova,verovatno i losih npr. Lisice(dobro to je serija).Tolika kolicina pljuvanja i govana a serija je tek krenula me cudi  :shoc

Naprotiv, Lisice su bile solidno ostvarenje, iako rip off Seks i grada, imao je nekakvu funkciju, imao je svoj stil i pričao je svoju priču. Da se razumemo, zaista nemam ništa protiv omaža. U poslednjih dvadeset godina ne može da se pronađe jedan originalni film a da ne crpi inspiraciju iz nekog drugog. Budući da živimo u Srbiji gde plagijat tipa Ami G show pije vodu dok debilni gledaoci gledaju u Oskara kao ikonu jer je duhovit i simpatičan, a pritom ne znaju da se njegova pitanja sastoje od copy-paste pitanja koje je Ali G/Borat postavljao, i to prolazi nekažnjeno, kao i skinute pesme stranih pevača tokom devedesetih godina. To daje prava omladini koja je rasla uz takve stvari da slobodno krade kadrove, scene ako ne i priče iz omiljenih filmova, a zašto? Pa ako može veliki Željko Joksimović da pokrade Lane moje, Aca Lukas polovinu svojih pesama i Jelena Karleuša čitav svoj album (i ponovo Ognjen Amidžić), kako i da budemo originalni kada su nam takvi uspešni ljudi uzori u životu? Sada sam otišao malo previše u off, ali je poenta da su mu Lisice, ma koliko nekreativne, imale svrhu i puštene su u pravo vreme. Znači, bila je solidna i drugačija serija - što je donekle dalo nadu da je moguće ispasti iz Pavićevih šablona. A "ono kao ljubav" sam po sebi vizelno podseća na bitange i princeze, ali bitangama se prašta jer su bile gledljive i duhovite, a ovo je čist zatupljeni humor. "Veliko ime" kakvo nosi Gorčin Stojanović, treba da ponudi nešto mnogo bolje od roda ili otvorenih vrata, a on je tu dosta posustao. Tako da će ovo biti jedna pitka serija na nivou rimejka pozorišta u kući i vrlo brzo će ostati u zaboravu po završetku iste. A otvorena vrata i rode su dokazale da su najbolje serije, jer i dan danas naletim na ljude koji citiraju Batu, Cakanu, Milicu...

Smesni su mi komentari tipa kvazireditelj ili ovo je djubre itd.Covek je napravio par dobrih filmova,verovatno i losih npr. Lisice(dobro to je serija).Tolika kolicina pljuvanja i govana a serija je tek krenula me cudi  :shoc

Upravo tako ... ajde donekle da razumem Borkesa covek je dao svoje misljenje vrlo precizno je obrazlozio svoje razloge sta mu se to nije dopalo  ( i cini mi se da ima nesto licno protiv Gorcina ) i to postujem ,ali ovi svi ostali koji se takmice ovde u pljuvanju u dalj to  ne kapiram ... mada rekao sam vec ovo ce biti tema ko ce vise i zesce da pljune sve ono sto je domace... posle prve epizode komentari tipa ovo je djubre .. sram ih bilo sto ovako nesto snimaju i slicno su apsurdni .... 

Ne, zaista nemam ništa protiv Gorčina. Ne dopada mi se njegov stil, a samim tim ni pristup seriji. Ne znam ko je pisao scenario, ali sam siguran da bi serija bolje prošla u rukama nekog svežeg studenta režije (naravno, pod uslovom da nije upisao faks po političkoj liniji ili zato što su mu keva i ćale u tom poslu, te mu talenat ni ne treba). Kao što sam rekao, Gorčin je uradio dobar posao u Lisicama, ali to je bila drama tako da je njegov zastareli stil išao u dobrom pravcu. Ono kao ljubav treba da bude sitkom, da bude brži, efikasniji, gledljiviji, i tu se njegov stil ne uklapa. Čim sam video ko stoji iza serije, odmah sam se uplašio upravo ovoga što sada pišem.

Dakle, scenario kao scenario nije loš, pije vodu, solidan je, simpatičan, ima svojih propusta, ali ok... Režija je potpuno promašena i nije mi jasno kako su ubedili velikana Koju da uskoči ovde i onog smarača Trifunovića koji može mnogo bolje.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Dobro Borkes da li si slucajno zavrsio reziju?Daj sanse ovoj seriji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia E72
Nažalost nisam jer su na klasi primali uglavnom mamine i tatine sinove... Naravno, pogledaću i sledeću epizodu, ali ne verujem da će se išta menjati...  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Nažalost nisam jer su na klasi primali uglavnom mamine i tatine sinove... Naravno, pogledaću i sledeću epizodu, ali ne verujem da će se išta menjati...  Smile
Jel si barem konkurisao ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.