Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On je bio čitav moje sve...onda je otišao...kako živeti ''prazan hod''?  (Pročitano 7925 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Tako to bude kad ne gledamo na vezu hladne glave vec posmatramo sa emocijama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
LG Google Nexus 5
u jeee.. evo i ja ga mrzim ...

ne brini, sve ce to doci na svoje ... samo treba vreme ... racunaj takvom svom ponasanju jedno mesec, dva ... dok rane ne pocnu da zarastaju polako ...

za to vreme ti toplo preporucujem (a i jos neki na ovom forumu sigurno) odlazak u fitness ... najbolje je da redovno, svaki dan ides da radis vezbe ...

koliko godina imas?

mozda nije bas bilo sjajno u vezi ... mozda si ga i ti gusila, mozda je on nezreo, mozda vasa veza nije vec dugo dobro funkcionisala ... a ti to nisi primecivala ... vremenom ces shvatiti da je on bio samo navika ...

IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ges who???

Zodijak
Pol
Poruke 2116
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N 73
...nije to kod njega u glavi od jednom sigurno, znači da je on već o tome razmišljao...čudni su oni znaju čitav svet srušiti samo ako imaju par loših dana....a šta je s onih par dobrih godina....
neću ti reći ehh luda si preboli ga, to je lako reći ali najteže uraditi...

Polako, idi dan po dan... za početak plači, plači koliko god želiš, izbaci to iz sebe, ali nemoj predugo.....
Onda se digni počni ponovo da stvaraš i gradiš sve iznova...i snove i želje...ceo svoj život..... biće teško jer će sve podsećati na njega.... ali budi jaka i uspećeš , nemoj da se sažaljevaš....nego se probijaja kroz život kako god možeš i jednog dana ...shvatićeš da si uspela....nije ono bez veze nako rekao jednom.....

Vreme leči SVE rane...samo treba dočekati taj dan......
« Poslednja izmena: 31. Jul 2008, 20:59:20 od lakedemon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Koliko god sve ovo bio tezak udarac za tebe , moras nastaviti dalje.
Gledanjem u jednu tacku i preispitivanjem sebe nista neces uciniti.
Moze ti samo biti jos teze.
Ostavio te, pa sta... Zivot ide dalje. Znam da je meni mnogo lakse da to kazem ,nego tebi da to ucinis, ali moras. Ne dozvoli da ti vreme prolazi uzalud.
Ne dozvoli da vidi da toliko patis i da si toliko nesrecna.
Glavu gore! Koliko god sve ovo za tebe bilo bolno ne predaj se.

Ako ce ti biti lakse...
Moj jedan drug je devojku sa kojom je bio 13 godina ostavio mesec dana pred zakazanu svadbu... Niko nije mogao da ga odgovori od te ideje. Njoj su stigli i pokloni neki od rodbine iz inostranstva.
Mozes misliti kako se osecala. Pri tom zivi u jako malom mestu gde svako sve zna.
Ali bila je jaka , promenila je imidz, frizuru, nasla novi posao... Niko joj nikad nije video suzu na licu... Sada cula sam ima novog decka koji je divan prema njoj . I srecna je...
Takve stvari se desavaju... Bolje i tako nego da je doslo do braka, dece... Pa da posle svi ispastaju.
Izbaci iz sebe negativnu energiju ... Pocni da radis nesto sto volis.
Izadji iz kuce, druzi se sa prijateljima ... Idi na neko putovanje...
Misli na sebe!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
unbreakMYheart ... ovako... Nisu ti potrebni nasi saveti, iz prostog razloga sto ti nista od ovoga ne dopire do mozga. Surovo, ali istinito. Dakle, prethodno se ne odnosi samo na tebe, vec na sve one koji su ostavljeni. Koliko god smesno zvucalo, uletela si u patnju "kroz faze"... uskoro ces biti ok i disaces punim plucima, upravo iz razloga sto si skoro pa stigla do poslednje faze, pretposlednja fazica patnje je jedan period kada osecas mrznju prema osobi sa kojom nisi u vezi, kao i ljubomoru iz razloga sto je ta osoba srecna, prebolela te je, ima (kakvu, takvu) drugu vezu, blista, smeska se... itd itd itd... Otisao je, nisi uspela da ga zadrzis (ko zna zasto je to dobro), prihvati to kao cinjenicu, okreni se sebi i svom zivotu.

Edit:

Razmazzena, druga zena ili drugi muskarac nisu iskljucivo (i) jedini razlog raskida veze ma koliko dugo ona trajala. Nisu svi bedne kukavice koje ce ostajati u vezi koja im (bas) i ne prija, dok ne pronadju drugu. Ima tu jos puno, puno, puno raznih situacija i momenata koji coveka jednostavno nateraju da napravi korak odlaska, pa makar i na svoju stetu.
« Poslednja izmena: 01. Avg 2008, 12:42:28 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Oblachak Naravno da ima... i drugih razloga...
Nisam ja rekla da nema.
Ali ovde mi se cini da je doslo do prekida zbog toga... Mozda i gresim... Ali to je neko moje misljenje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Život je točak, sve se jednom vrati...

Zodijak
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
U pravu ste svi vi...
Plašim se da nisam ja negde pogrešila, plašim se da ponovo gradim s nekim isto a potom ponovo izgubim sve. Ne znam da li sam negde pogrešila, da ne pogrešim ponovo... A on!!!! On je jadan toliko da nije želeo ni da mi kaže zašto tačno odlazi, šta god da se desilo nije se desilo preko noći. Volela bih da znam koliko dugo me je lagao i pravio budalom!
I više od svega , ali više od svega........ volela bih da ga vidim kako on ovako pati za nekim! I da se smejem!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
unbreakMYheart  ne brini... Svako ko u zivotu zasluzi kaznu kad tad je dobije...
Moguce je da ce bas ova sad devojka da mu uradi isto sto je i on tebi...

Ne plasi se da pruzis sebi i nkom drugom novu sansu... Ali nikom ne daj 100%  svoje ljubavi...
Ostavi uvek, bar 5% mesta u svom srcu za laksi oporavak...

I ono najvaznije !!!
Uvek prvo uzmi ljubav, pre nego sto je das!
Koliko god bilo sebicno... Veoma je korisno...
Nikada se ne opustaj , i ne pustaj vezu da se odvija sama od sebe... Svom decku i posle 10 godina moras biti jednako interesantna i privlacna kao i na pocetku... Zato tajanstvene zene uvek najbolje prodju...
Kolika god bila ljubav... Monotonija je opasna stvar !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ono sto je najteze kod prekida, jeste pustiti... narocito te misli (o njemu), sta radi, kako mu je (obavezno mlogo dobro).
ne misli na njega ... to je tebi najbolji poklon samoj sebi.
oprosti se od njega i vremena koje si ulozila u vasu vezu... pozeli mu srecu. to je oslobadjajuce. neka ide s milim bogom i svojim putem, otvori sebi vrata.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
U pravu ste svi vi...
Plašim se da nisam ja negde pogrešila, plašim se da ponovo gradim s nekim isto a potom ponovo izgubim sve. Ne znam da li sam negde pogrešila, da ne pogrešim ponovo... A on!!!! On je jadan toliko da nije želeo ni da mi kaže zašto tačno odlazi, šta god da se desilo nije se desilo preko noći. Volela bih da znam koliko dugo me je lagao i pravio budalom!
I više od svega , ali više od svega........ volela bih da ga vidim kako on ovako pati za nekim! I da se smejem!!!
Pusti to, ta razmisljanja 'kako', 'zasto', itd... I te osvetnicke porive obuzdaj... To je normalno sada kada si povredjena, ali znaj da je to ve nepotrebno i da nikakvom odmazdom neces uciniti da se osecas bolje...
Najpre daj sebi oduska... Placi, lezi u krevetu, prepusti se svojoj depresiji, izbaci iz sebe svu tugu i bes...
Nakon toga (jer ce ti takva stanje uskoro postati nepodnosljivo) pocni da sakupljas krhotine svog srusenog sveta (kako si se sama izrazila), i kreni da ga gradis ponovo, od temelja, ali najpre sama. Tek kada ga sagradis, mozes pustiti nekoga unutra, pa i ako se desi da i taj neko ode, nece moci da ti srusi svet, vec samo ponese deo njega. Deo, ne sve.  Smile

Kada izbacis iz sebe tugu, najvaznije je da se pokrenes i okupiras drugim stvarima. Zabrani sebi (autosugestija je neverovatna stvar) da mislis o njemu, nadji neki hobi, druzi se (sve ovo sto su ti i drugi rekli...). Gledaj da padas s nogu od umora (ali onog kvalitetnog, kao posle plivanja ili trcanja), i ne dozvoli sebi samosazaljevanje... Smiley

Raskidi jesu gadna stvar. I znaju da bole samo tako. A niko ti ne moze zabraniti da patis i places i osecas se lose. Ali je jako vaznio povuci granicu, reci svojoj tugi - dosta! i krenuti dalje, polako ali sigurno, na sopstvenim nogama...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.