Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: [OKUPLJANJE] -> 09.08.2003. godine u 14:30 na Trgu Republ  (Pročitano 24337 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Alo bre ljudi, meteorologi kazu da ce biti prelep dan.
Ja se pridruzujem Sanjici da vam dan prodje u najboljem raspolozenju, druzenju, zeeezanju, sizenju (pozitivnom)...
Popijete i po pice za mene (nekog ladnog pivkana).

Sta dalje da vam kazem:  Smile  sto ne dolazim. Ali what the fuck, bice jos dana i okupljanja.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Za mene ako je moguce popijte jednog brzog gonzalesa,ako ne,moze i tequila  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Citat: Laslo

Isto tako, podjsetio bih vas na Grofa. Budući da je on u vojsci ne može čitati poruke ovdje, a više puta je rekao da je spreman doći, ako dobije slobodno. Pa neka ga neko "cimne", da vidimo šta je s njim.


Pobratime moj, hvala tebi sto mislis na mene. U zavisnosti od toga da li nedelju dobijem kao slobodan dan, meni je lako doci do BGD. Imam ja tu Vasih telefona pa cu da se javim ako budem dolazio.
Moram samo da napomene, da i ako dobijem nedelju kao slobodan dan, nisam 100% siguran da cu da dodjem. Stvarno imam precih obaveza, razumete me, a jako malo slobodnih dana dobijam. E sada, danas sam iznimno dobio izlazak u grad jer sam opasno slagao tamo, mozda me sutra ujutru puste na prenociste pa ja uz posetu produzim da ostanem i nedelju ceo dan. Ko je bio u vojsci shvatice ovu budalastinu koju sam napisao.
U svakom slucaju, zelim Vam svima jako lep provod i jako mi je drago sto ste uspeli da se organizujete, posebno mi je drago zbog tebe Laki jer dolazis. Imate digitalni fotoaparat, tako da ocekujem slike ovde vec u nedelju ujutru.

Pozdrav svima, i jos jednom LEP PROVOD

Gile sa KOMPLEKSOM @GrofNS
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
have fun:)))))))))))))
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Citat: sanjica_021
Za mene ako je moguce popijte jednog brzog gonzalesa,ako ne,moze i tequila  Smile


Potrudićemo se Smiley
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
evo ga dva sata je proslo od zakazanog vremena .. bilo je i pljuskova u Beogradu .. nadam se da ste se skupili u vecem broju i da se lepo provodite .. ako nista drugo onda da 'plesete na kisi' ...  zelja mi je bila da dodjem da upoznam clanoce Bureka i drugih foruma ali nisam .. sada necu da se pravdam .. samo cu reci da cu nadoknaditi sledeci put ... kad se otreznite podelite po koji zabelezeni trenutak sa nama koji nismo bili prisutni ..  da nam jos vise bude krivo ..     Smile    Smile    Smile
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
E ljudi ja sam se cula sa Anjom Killerom i alfom i njima je ludoooooooooo ,zavidim im majke mi  Smile
Pokisli su kao MisOvi,neko je dosao u belim bermudama pa su bile crne  Smile Kupali su se posle kise... Koliko ja znam tamo su: SF,Anja,Arianna,Odin,Killer,Laslo,Zoki,Bubikaj,Djindjic,loverboy,Jocy,alf_yu,Nesha,Dule...neznam ko jos... Radisu su ocekivali,valda je stigao... Sve u svemu ludo se provode i bas im zavidim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
i?
kako je bilo?
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
sarmice tek je pocelo,tj oko 14:30 su poceli da se okupljaju... cucemo valda u ponedeljak utiske  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
... i jos uvek traje...
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.