Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Okupacija: Amerikanac prebio dečake  (Pročitano 23578 puta)
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6630, valjda
Na mene su pucali kad sam kao klinac sa ostatkom maloletno delikventne ulice krao treshnje...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Na mene su pucali kad sam kao klinac sa ostatkom maloletno delikventne ulice krao treshnje...

куд те не погодише ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Qtek 小米
Јбга то се десило у најевропскијој београдској општини, њима је вероватно част што их је окупатор ондносно припадник вишег народа малтретирао. Не би ме чудило да су већ пријавили ту децу.
Врачарци су најоданији прозападњаци не само у Србији него и у Европи. То су слепи следбеници глобалистичке јудеолибералне идеологије и ускоро када пропадне њихов ''нови врли свет'', они ће и даље веровати у идеју НСП, попут правих неокомуниста.


IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
Na mene su pucali kad sam kao klinac sa ostatkom maloletno delikventne ulice krao treshnje...

Na mene su par puta pucali sa soljarom a neki matorci su pucali u vazduh sa karabinom nekoliko puta....


IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
HTC One
@ler, Orf... jbg, nisu bili ameri da dospete u novine  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla
Jebote,kako je vama bilo tesko detinjstvo u Libanu. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
cool izgleda Smile doduse jednog smo zvali terminator a drugog terminator dva Smile imala je i tuzna baba Smile ali ona nije pucala Smile


hozeombre odrastali u Srbiji devedesetih Smile U mestu koje je tranzitno za svo oruzije iz bosne i gde kalasnjikov mozes da kupis za 100 evra i jos metke dobijes gratis Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
HTC One
Jbt, kako je tebi tesko detinjstvo u ovoj okupaciji pa si formirao takve zivotne stavove.

Iskreno, jedan konj premlatio druge konje, koga bre zabole ko su i odakle su? Problem je sto je zli amer pretukao srpsku decu, iako su klosari?

Ponavljam - da je to uradio ispred moje zgrade, vodio bih ga na pice. Ne znam gde vi zivite ili ste vi licno jedni od tih koji sede u "drustvu" ispred zgrade, nemaju pametnija posla u zivotu vec da po celu noc locu kao nenormalni i onda urlaju i pevaju pod prozorima gomile ljudi koji spavaju, spavaju im deca, oni ujutru idu na posao dok ce ovi mamlazi u krevet pa na spavanje do 14h, lome flase i za sobom ostavljaju srcu i djubre a sutra ce tu deca da se igraju itd.  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Jun 2010, 15:25:48 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
kakve zivotne stavove Smile Smile

Mislim da ne treba da bije decu zbog toga treba da zovne policiju koja je zaduzena za to... Kad bi dosla policija klinci bi se razbezali i resen problem, ovako pravi problem.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
HTC One
Ma nisam bre mislio na tebe, upao si mi u post a koci mi net pa me mrzelo da editujem.

Dokle ces bre da mislis da te prozivam.  Smile Smile Smile


Inace, kakva policija, ne vredi dok ih ne polomis. Zvali su ljudi policiju bar 10 puta. Na NBGD imas jednu patrolu za blokove (za nepoverovati) ne racunajuci interventnu za bas velika sranja. Em ih nema po 20-30 minuta em idu u pandurskim kolima i uniformi, umesto da dodju u civilu. Klinci cim vide kola odmah se razbeze. 2-3 puta su probali da ih jure ali dzaba. Vidis ih iz daljine, a kroz blokove milion prolaza, ulaza, mostica... nema sile da ih uhvate.

Oni tu noc odu, sutra se vrate i tako godinama svaku noc, Kakva policija, nema vajde od toga. I sami su jednom rekli - i da ih uhvatimo procedura je da onaj ko je prijavio mora da svedoci, njima ce kazna za uznemiravanje biti 1000-2000 dinara, platice roditelji koji te klince i ne kontrolisu i opet ce sutra biti sve po starom.

Lako je osudjivati neke postupke u sredjenom sistemu gde bi policija to stvarno sredila. Drugo je u sistemu gde nisi zasticen i gde ni policija ne moze da resi problem,
« Poslednja izmena: 25. Jun 2010, 15:31:28 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.