Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:57:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Odlazak u vojksu  (Pročitano 17344 puta)
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Ma ljudi necu civilno,nisam fasista ni lazni patriorta sta vam je?!
Ne vidim stvarno u cemu je problem sa tom vojskom,meni je to zelja i ja cu to da uradim,nema veze sa ocenama,maminim pickicama i tome slicno...

Onda lepo se spremi za vojnu akademiju,sta se ciganises po nekim kasarnama tri meseca...
Budi vojnik do kraja zivota..
Ali dobro razmisli o tome...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol
Poruke 449
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
mob
Mitsubishi 
Ma ljudi necu civilno,nisam fasista ni lazni patriorta sta vam je?!
Ne vidim stvarno u cemu je problem sa tom vojskom,meni je to zelja i ja cu to da uradim,nema veze sa ocenama,maminim pickicama i tome slicno...

Onda lepo se spremi za vojnu akademiju,sta se ciganises po nekim kasarnama tri meseca...
Budi vojnik do kraja zivota..
Ali dobro razmisli o tome...

Ne to,ja planiram na FON da idem....necu ceo zivot vojnik da budem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
Ne vidim stvarno u cemu je problem sa tom vojskom,meni je to zelja i ja cu to da uradim,nema veze sa ocenama,maminim pickicama i tome slicno...

Vidi, problema nema, jednostavno je ljudima danas zaprepascujuca vest da neko zeli dobrovoljno da ide na odsluzenje vojnog roka. Zasto je to tako, ne znam, valjda zato sto onaj ko zeli da ide u vojsku nije normalan ili je previse nalozen na oruzje i jedva ceka neki rat i slicno.

Prijavi se, za ta 3 meseca ces imati nesto sto bi trebalo da bude osnovna obuka. U svakom slucaju, korisno iskustvo. Nije 9, 12 ili 18 meseci. Ako sam zelis to i ako si sam to odlucio, svaka cast, srecno gusteru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
ja potpuno razmum zasto neko hoce u vojsku,meni je vojska ostalo u dobrom secanju al u zivotu ne bi isao da ratujem niti sam napaljen na oruzije, e sad sto ima onima kojima su puna usta odbrane kosova od zle horde albanaca, a vojni rok su sluzili kao babasere ili su bili coravi na jedno oko pa su nesposobni za vojnu sluzbu ali bi se zato rado najebali mame albancima na kosovu naravno tudjim zivotima e to je problem
kad napunis 18 pravac najblizi vojni odsek i trazi da te sto pre posalju na obuku
« Poslednja izmena: 03. Nov 2012, 09:51:40 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
Nisam siguran bio gde da postavim temu,pa reko ovde ne znam zasto,moderatori neka pomere ako treba.
Imam 17 godina i ima zelju da odem u vojsku,znam da nema vise vojske ali jednom mom ortaku koji ima sada 18 god je stigao poziv u kome pise da se izjasni da li hoce da ide ili ne...Mene ne zanima sluzenje u civilu,nego klasicno,takodje me zanima kada trebam ja da ocekujem poziv sobzirom da sam 3 godina srednje i kada se to sluzi.
Unapred hvala...

Pozdravljam tvoju zelju za odlazak na dobrovoljno sluzenje vojnog roka i da ti objasnim kako to ide posto vidim da mnogi pokusavaju da izvrnu neke stvari ne bih da imenujem ili nesto aludiram na nekog posebno :

Prijavljujes se u Vojni Odsek i podnosis trazene papire:
1.Izvod i maticne knjige rodjenih,
2.izvod iz knjige drzavljana,
3.Diplomu o zavrsenoj srednjoj skoli (smer ili ....)
4.Da li posedujes vozacku dozvolu ili ne (nije obavezna vozacka)

Posto se sada dva puta godisnje upucuju vojnici na dobrovoljno sluzenje vojnog roka ( Mart i Decembar ) cekas da te pozovu na preglede.

Kada te pozovu imas sledece:

1 dan. Hedonik test inteligencije i tvoje psiho-motorne osobine (test traje 120 min. i imas 250 pitanja + 30 slika koji se radi na Kompjuteru )
Ako zadovoljis odnosno ako prodjes test nastavljas dalje ako ne onda nista.
2 dan. Imas Sistemacke preglede koji se sastoje iz sledeceg i traju od 6 i 30 do 14 00:
          Laboratorije (krv,urin)
          Pregled kod Oftamologa,Hirurgije,Neuro psihijatrije,interniste,psihologa......
I ako sve to prodjes onda prvi uputni rok potpisujes profesionalni ugovor s vojskom za sluzenje iste.

Ako te nesto dodatno interesuje kontaktiraj me preko poruka.

Toliko od mene i zelim ti puno srece i da uspes u svojoj zamisli  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
mob
Nokia 
Treba otici i odsluziti i kraj price, nikako Civilno sluzenje niti sluzenje u svom gradu.To je jedno iskustvo za ceo zivot i ja se nisam nikad pokajao iako tamo nisam dozivljavao samo lepe stvari, ali takav ti je i zivot.Moj savet ti je ako budes mogao da biras ti idi,pa sta bude. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Ne ne,nemam problem sa ocenama....Al naravno nisam ni lazni patriota...jednostavno to hocu Smiley

To hoćeš Smiley super. I ja sam htela, al tada kada sam ja htela, nisu primali žene, majku im šovinističku Smile Iskustva su oprečna, ali ako hoćeš da malo ispomeraš svoje psiho-fizičke granice i da vidiš kako je to živeti bez "mamine supice", ja ti želim svu sreću, samo napred, to su dve od korisnijih prilika u vojsci, koju nemaju svi privilegiju da nauče, a naučićeš sigurno i druge vrlo korisne.

IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
i pazi da ti ne padne sapun na tusiranju
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
i pazi da ti ne padne sapun na tusiranju


IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
I nemoj zastitnu masku da nazivas gas maskom! Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:57:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.