Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:33:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ode i "Ruski car"  (Pročitano 11405 puta)
10. Maj 2012, 11:10:23
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Browser
Opera 11.62
"Ruski car" zatvoren posle 122 godine


Restoran „Ruski car” na Obilićevom vencu nakon 122 godine rada je zatvoren, a na njegovo mesto doći će moderni restoran pasta i pica „Vapijano”, koji će biti otvoren krajem juna. S obzirom na to da je zgrada spomenik kulture i da je pod zaštitom, spoljni i unutrašnji izgled neće biti narušen i u potpunosti će biti očuvan.






PROMENA - Nekadašnja kafana, a kasnije restoran „Ruski car”, koji je ime dobio u čast ruskog imperatora Aleksandra II Nikolajeviča Romanova 1890. godine, neće više usluživati Beograđane, a ni goste prestonice. Umesto njega na tom mestu sledećeg meseca biće otvoren restoran modernijeg koncepta. S obzirom na to da novi vlasnici neće smeti da menjaju ni enterijer ni eksterijer zgrade, novo mesto u gradu praktično će gostima ponuditi samo novi meni.

 - Novi „Vapijano” u srcu Beograda će biti mesto gde moderno susreće klasično i verujemo da će dati novu, lepu i savremeniju dimenziju. U konceptu restorana sveže i zdrave hrane brend „Vapijano” je proglašen za najbrže rastući u Evropi - kažu za „24 sata” u upravi popularnog lanca restorana.

 Gosti „Ruskog cara” bili su znameniti pisci, umetnici, glumci, kompozitori, vojni i politički lideri i s godinama taj restoran postao je ponos grada i jedan od prepoznatljivih simbola Obilićevog venca. Upravo zbog toga ideja o zatvaranju ovakvog restorana nije se dopala baš svima.

 - Veoma smo svesni značaja „Ruskog cara”. Uz malo strpljenja i razumevanja, po otvaranju novog restorana nadamo se da će se prepoznati iskrena želja da se datom prostoru samo udahne savremeniji koncept druženja. Takođe smo uvereni da će nakon otvaranja, kada budu videli da „Vapijano” ne menja izgled zgrade i enterijera, njihovi utisci biti drugačiji. Zaposlićemo 100 mladih ljudi i na taj način doprineti razvoju grada - kažu u „Vapijanu”.

 U otvaranje novog restorana biće uloženo 1,2 miliona evra, a imajući u vidu da je prvi restoran u TC „Ušće” već treću godinu zaredom najbolji po standardima u celom svetu, to znači da buduće goste očekuju kvalitetna usluga i hrana.


24 sata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
bezveze. bilje da su nam napravili neki megamarket.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
bezveze. bilje da su nam napravili neki megamarket.

Bolje kladionica  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Što ga ne nazvaše "Američki imperator" pošto očigledno ruski car smeta nekom ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Samsung 
Ja
Što ga ne nazvaše "Američki imperator" pošto očigledno ruski car smeta nekom ....

I ja mislim da je zbog toga...neki strani placenici i nato spijuni nisu mogli da se pomire sa time da se restoran zove "Ruski car" pa su ga kupili da bi promenili naziv... Smile
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Samsung SGH-E590
Kako god pogledas ovo nije trebalo da se desi. To je "Ruski car" i uvek ce biti "Ruski car"...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Samsung 
Ja se sa tim slazem, Ruski car je jedan od simbola BGD-a...ali jednostavno to je kafic u privatnom vlasnistvu i verovatno su oni procenili da im se ne isplati ili sta vec i prodali to...jednostavno ne mozes tu mnogo toga da uradis...
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1225
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Ja se sa tim slazem, Ruski car je jedan od simbola BGD-a...ali jednostavno to je kafic u privatnom vlasnistvu i verovatno su oni procenili da im se ne isplati ili sta vec i prodali to...jednostavno ne mozes tu mnogo toga da uradis...

Кажу да је споменик културе и под заштитом државе.Не знам какве има везе то што је у приватном власништву ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
Citat
Ruski car je jedan od simbola BGD-a...

hahaha a seljacima na vlasti je stalo do Beograda.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
RIP  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:33:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.