Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Occultism i Magija u natalnoj karti.  (Pročitano 46921 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
meni je pluton oko ascedenta .u vagi 1 stepen uran u 1 polju na 19 stepenu .mesec u vodoliji na 11 stepenu rekose mi da imam jako izrazenu intuiciju (a zaista imam)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
a razlika izmedju bele i crne magije?ja imam stelijum u 9 u blizancima .sunce na 2 step  merkur na6 venera na 13 saturn na 21 .cula sam da je 9 polje polje bele magije.(ja sam tipicni predstavnik vazduha pa mislim da nisam bas kandidatkinja za to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 111
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Motorola V3r
Otkud mi interesovanje za okultno?

Pluton (11. u Vagi) sekstil Mars (9. Rak)
Lilit u 4. trigon Pluton
Lilit sekstil Neptun
Sunce u 8.
Merkur - Saturn kojukcija u 9. u Raku
Neptun trigon Ascedent

Vidovita-NE, intuitivna-Da, ali ne slusam uvek intuiciju

Inace...skoro mi je receno da, da sam zivela u vreme Inkvizicije, garant bi me spalili  Smile
« Poslednja izmena: 22. Jul 2007, 20:00:32 od Vivien_Leigh »
IP sačuvana
social share
Moje astroloske karte:
NatalSinastrijaDavisonov
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


abre los ojos

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 2022
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
volela bih bas da mi pogledas...ne umem da citam kartu ali mi je u indexu.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 75
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ Vivien Leigh: Uopste ne bih kod tebe zanemario i jak uticaj Skorpiona u usponu. To, zatim Sunce u 8., i taj Ur u 12. On mi je narocito interesantan. Nekada ga cak vezuju i za okultizam i psihoanalizu, planeta je novih proboja, i ne bi me zacudilo da se u bavljenju okultnim rukovodis izrekom "najvredniji je onaj grumen zlata koji sam iskopas".

Kod mene? Ne znam sta kod mene od planetarnih polozaja ne bi moglo da se smatra kao pokazatelj interesovanja za okultno. Sve vrvi od demona, andjela i senki. Skoro u potpunosti sam bio odvojen zadnjih par godina od, jedno vreme, tako intenzivnog istrazivanja i bavljenja misticnim znanjima. Jedna recenica me je navela da se upitam o povratku. Glasi:

"Acknowledge the power of magic if you have employed it successfully to obtain your desires. If you deny the power of magic after having called upon it with success, you will lose all you have obtained. "

I tako su tu:
1. kucja: PL co LI u 1. co Asc
12. kucja : SOL co SAT, SAT co JU...     SOL i JU nisu u co.
MA co UR u SCO, njihov vladar, PL je u 1. polju
Vladar 12. kucje ciji je vrh u Devici je ME na 0 stepeni SCO
Nebih zanemario ni uticaj MO u 9. kucji.
kao ni NE u 3. kucji.

Rekao bih da je vladar horoskopa PL

@Aiwass i andjela pizelly: nije da mi gori pod nogama, ali gde bih mogao da vidim vase natalne karte, nisam naisao na njih u Indeksu, ili su mi promakle.

Tema je vise nego sjajna. Trebalo bi napisati poglavlje u knjizi sa istim naslovom kao sto je tema.

Sta mislite, koji su kljucni aspekti ili polozaji koji daju jaku moc vizualizacije, jaku mastu, sta bi predstavljalo pozitivan potencijal za Astralnu projekciju.

Kome polazi za rukom astralna projekcija odavde? Da li se neko moze pohvaliti da je Magijskim cinom uspeo da proizvede promene u stvarnosti?

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
@Lake of Fire

Ima li kod mene crne magije?
Pogledaj molim te, karta je u Indeksu.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 75
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Lake of Fire

Ima li kod mene crne magije?
Pogledaj molim te, karta je u Indeksu.
 Smile

Hmmm, cudi me da te to interesuje... Ima nekih pokazatelja, Neptun u 12. kuci (pravi dobrocinitelj, saosecajna osoba, moralni i duhovni uzor, cak je Majka Tereza ima ovaj polozaj u natalu), Pluton u 9. - sklonost radikalnoj promeni verovanja i zivotne filozofije, nekada fanatizam. Osim toga, ne vidim neku posebnu vezu sa okultnim (dobro, tu je i taj Jupiter u Ribama u 1. polju ali nema veze). Ti si pre svega vrlo komunikativna osoba, solidan psiholog koji lako proceni osobu, ali, okultizam nije tvoja oblast. Reci su polje gde ti vladas, drustvene nauke, i naravno, tipicno za Strelca, filozofija. Dakle, crna magija? Ti, potpuno sumnjam da se bavis time  Smile, a da li si "magnet za tako nesto  Smile. Sigurno ima ljudi koji ti zavide i zele ti zlo, jer Strelac jeste blistav znak (za dobrim konjem se dize prasina), ipak, ne vidim kod tebe nikakvu tesku karmu i prokletstva. I ako neko namerava da usmeri mracne sile ka tebi, verujem da ces sve to lako prevazici.

To bi bilo 50 evra, ili mi reci sta nisam u pravu  Smile
« Poslednja izmena: 04. Avg 2007, 21:01:49 od Lake of fire »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
@Lake of fire

Moze li i za mene? Karta u indexu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 75
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Lake of fire

Moze li i za mene? Karta u indexu Smile

Nasao sam! Vidi, mozda ima prilicno, a mozda ima i zaista, zaista puno. Zavisno od sistema kuca i preciznosti podataka koje imas. Ako se uzme recimo Koch-ov sistem kuca, i da su ti sigurno i Sunce i PL u 8. kucji osoba si sa strahovitom moci transformacije. Fizicke, emotovne, duhovne. Zivo bi me interesovalo da mi ostavis odgovor, vazan mi je feedback, da li se interesujes i bavis okultizmom, i kojom obalscu. Ako hoces mozes i na PP.

Dalje, tvoj podznak, i tvoj Merkur. Au, taj Merkur. Dupla egzaltacija. Kakav analiticki um! Jesi li naucnik, fizicar, hemicar, alhemicar, doktor, psiholog? Radis li u laboratoriji?

Ne u 10. To je malo duza prica, ali nebih je razvijao. Pricali su ovde na forumu o njemu u vise navrata. Kod horoskopa Aleister-a Crowley-a, recimo je lepo obradjen, ali cini mi se da kod tebe to nije toliko bitno.

Strahovito emotivna osoba. Jaka, izuzetno jaka masta. Sanarenje. Potreba za povremenom izolacijom i punjenjem baterija. Izuzetna snaga licnosti, strahovita volja i odlucnost. Fizicka snaga i izdrzljivost. Mocj. Seksualna energija i magnetizam. Potencijal za okultno definitivno. Kao i za mnogo sto sta u zivotu. Ipak, nisi sudbinski usmerena na to, i rekao bih, kako je ovo i inace horokop sa velikom slobodom licnog izbora, odluka je na tebi.

Sve najbolje Smile






100 evra  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Citat
Kakav analiticki um! Jesi li naucnik, fizicar, hemicar, alhemicar, doktor, psiholog? Radis li u laboratoriji?

Tacno, sve analiziram i seciram do najsitnijih detalja, sto mi u zivotu uglavnom otezava. Mozes misliti koliko mi treba da se za nesto odlucim  Smile

Inace radim kao prof.

Uglavnom tacno...ne bavim se okultnim, ali ko zna, ako vec utvrdim da imam potencijala...  Smile

ostalo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.