Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obezbeđenje Nenada Čanka brutalno pretuklo čoveka  (Pročitano 31864 puta)
23. Sep 2012, 22:37:34
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
Postupak protiv Čanka zbog batina?
Izvor: B92, Beta, Tanjug

Beograd -- Beograđanin Pavle Lešanović prijavio je policiji da su ga ispred novosadske kafane napali lider LSV Nenada Čanak i njegov telohranitelj. Čanak odbacuje optužbe.



U saopštenju lider LSV-a navodi da je s jednim gospodinom imao raspravu za kafanskim stolom, ali da nije bilo nikakvog fizičkog obračuna.

Kako B92 saznaje od izvora bliskih istrazi, protiv Čanka će verovatno biti pokrenut postupak, pošto kako navode u policiji dokazi ukazuju na njegovu umešanost. Još uvek se ne zna kako će samo delo biti okarakterisano.

Pavle Lešanović kaže da je Nenada Čanka upoznao nekoliko sati pre incidenta, kao i da nije došlo do bilo kakve svađe između njih dvojice. Prema njegovim rečima, napadnut je ispred kafane kada je kretao kući.

"Naišao je džip, ja sam mislio da će da prođe, sačekao sam, stao... izašla su dva momka i Čanak, koji je pre toga bio sa nama u društvu. Počeo je da me psuje, opalio me nekim štapom svojim i naredio ovima da me biju. Ja u tom trenutnku ne znam... počeli su da me tuku i da me udaraju", rekao je Lešanović.

U urgentnom centru Lešanoviću su konstatovani povrede lica, podlivi i ugruvanost. Incident je prijavljen i policiji.

"Policija će valjda da radi svoj deo posla, mi ćemo da ga tužimo za pokušaj ubistva, čovek je hteo da me ubije", dodao je Lešanović.

Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine nije hteo da govori za B92. On u saopštenju tvrdi da je bilo rasprave za kafanskim stolom ali da nije bilo nikakve tuče. Čanak navodi da se posle rasprave na kratko odvezao a zatim i vratio da razgovara sa vlasnikom Danilom Ikodinovićem.

"Izašao sam iz kola, a onda je izašao i on, vidno alkoholisan. Pokušao sam da razgovaram s njim, ali je to bilo nemoguće, a pritom je i pao. Okrenuo sam se i otišao, jer je dalja rasprava bila bespredmetna. Ne znam šta je dalje s njim bilo", kaže se u saopštenju Nenada Čanka.

Čanak dodaje i da Lešanović slobodno može da ga tuži, pa će se objasniti na sudu.
Vučević osudio prebijanje Lešanovića

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević je najoštrije osudio brutalno prebijanje Beogradjanina Pavla Lešanovića u kojem su, kako je naveo, učestvovali lider Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak i njegovi telohranitelji i pozvao istražne organe da hitno utvrde razloge tog dogadjaja. U saopštenju iz Kabineta gradonačelnika navedeno je da se incident dogodio u ranim jutarnjim satima ispred restorana "Tako je sudjeno" u Novom Sadu.

"Beogradjanin Pavle Lešanović bio je predmet još nevidjene torture lidera jedne stranke i njegovog obezbedjenja, verovatno iz razloga što nasilnicima nije bilo po volji njegovo vannovosadsko poreklo", istako je Vučević. On je naglasio da je Novi Sad "oduvek bio centar multietničnosti, multikonfesionalnosti i multikulturalnosti i grad otvorena srca za sve njegove gradjane i sve koji po bilo kom osnovu u njeg dodju, bez obzira da li su Beogradjani ili iz nekog drugog grada Srbije i celog sveta i to niko ne sme da ugrožava".

Gradonačelnik je pozvao istražne organe da najhitnije utvrde razlog skandaloznog prebijanja Lešanovića i da sve učesnike izvedu pred lice pravde, "uz najadekvatnije kazne, kako bi se na pravi način stalo na put istim i sličnim ružnim i tužnim pojavama, poput ove noćašnje". U Policijskoj upravi u Novom Sadu potvrdjeno je da se radi na razjašnjavanju svih okolnosti tog dogadjaja.

Predsednik parlamenta Nebojša Stefanović insistira da nadležni organi što pre izađu u javnost sa činjenicama o incidentu koji se dogodio u kafani u Novom Sadu, u koji je, prema neki optužbama, umešan i narodni poslanik Nenad Čanak.

Kako je RTS preneo, Stefanović je rekao da je od policije saznao da je istraga u toku i da je narodni poslanik Nenad Čanak, kako navodi, "i više nego akutivno učestvovao u nemilom događaju".

Insistirao sam da nadležni organi što pre izađu u javnost sa činjenicama, naveo je Stefanović.

B92
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
SonyEricsson k750i
ko da su ga spremali za film sa zombijima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Samsung GT-S7580
Слика није била неопходна..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
SonyEricsson k750i
kako nije?

pa treba videti sta su  mu uradili!!!

a panduri ce valjda da otkriju ko i sta i kako....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
U ovoj priči nešto gadno smrdi. Niko nikog ne bije bez povoda, ma koliko bio lud. Neko nešto prećutkuje, niti ovaj govori što je dobio batine, niti batinaši govore išta u svoju odbranu.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Nokia krntija
То не мења факат да је ова крмача најобичнији људски испрдак коју треба протерати из државе.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.89
mob
Nokia krntija
Или још боље заклати за убојницу.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Čika Čanak je postao jako nervozan od kada je "umro Pantelija" u Maju pa više i ne kontroliše svoju agresivnost.



24.09.2012 21:48-03:39
Čanak tukao zbog devojke? (FOTO, VIDEO)


Policija istražuje učešće Nenada Čanka u prebijanju Beograđanina Pavla Lešanovića. Lešinović je optužio Čanka da ga je tukao ispred jedne novosadske kafane i najavio tužbu za pokušaj ubistva.



Šta se zaista dogodilo pred novosadskom kafanom "Tako je suđeno" u nedelju oko dva sata izjutra, kada je brutalno pretučen Beograđanin Pavle Lešanović (47), koji za to optužuje lidera LSV Nenada Čanka, detaljno istražuje novosadska policija.


Do tada, sigurno je ovo: Lešanovićeva glava sva je u modricama i podlivima, Čanak negira svoje i učešće svog obezbeđenja u tuči, a vlasnik kafane Danilo Ikodinović povukao se u ilegalu i ne odgovara na pozive novinara.

Lešanović je optužio lidera LSV i narodnog poslanika Čanka da ga je sa svojim telohraniteljima brutalno prebio ispred čuvene kafane bivšeg vaterpoliste. Na fotografiji dostavljenoj medijima podlivi i modrice su veoma vidljivi.

Čanak negira da uopšte ima obezbeđenje i telohranitelje i da je učestvovao u incidentu.

Ikodinovićev prijatelj i suvlasnik restorana Aleksandar Dobrijević negirao je u nedelju da se tuča dogodila u kafani i dodao da ne zna da li se išta dogodilo ispred nje.
Čanak: Nije bivša devojka već bratanica
Nenad Čanak se u nedelju kasno posle podne oglasio na Tviteru. On je između ostalog razjasnio ko je devojka:

- Ko je, medjutim, dvadesetogodišnja devojka oko koje je izbio nesporazum? Odgovor: Ćerka moga rodjenog brata koja me je i pozvala da dodjem da je odvezem kući jer se "oštećeni" prema njoj toliko nedolično ponašao i zlostavljao je da je morala da traži zaštitu i od samog Ikodinovića koji je bio prisutan i skrenuo mu pažnju na neprimereno ponašanje, a što će takodje biti predmet sudskih postupaka.

Odveo sam rođaku kući, pozvao Danila Ikodinovića telefonom i rekao da treba da porazgovaramo. Na parkingu ispred lokala zatekao sam "oštećenog", pokušao da razgovaram sa njim, ali je on bio vidno alkoholisan pa sam video da je svaki razgovor bespredmetan. Sve ostalo su netačne konstrukcije.

- To sam malopre rekao i policiji, pa mi zatvaramo u jedan sat iza ponoći - kaže za "Novosti" Dobrijević, izražavajući nevericu "zašto bi neko ko je pretučen u Novom Sadu išao u beogradski Urgentni centar da sanira povrede".

U novosadskoj policiji "Novosti" saznaju da je Lešanović posle dolaska u beogradsku bolnicu napad prijavio beogradskoj policiji, ali mu je tamo rečeno da je to slučaj za SUP Novi Sad.

Potom je pretučeni čovek telefonom slučaj prijavio novosadskoj policiji.

Prema rečima Draga Jovanovića, portparola Kliničkog centra Srbije, Pavle Lešanović (47) u subotu uveče je primljen u Urgentni centar u Beogradu. Njemu su lekari ustanovili lakše povrede glave i pustili ga na kućno lečenje.

Udario ga po licu štapom

U porodičnoj kući Pavla Lešanovića u Beogradu u nedelju niko nije otvarao vrata. Kapija od auto-servisa, koji je u vlasništvu njegove porodice, bila je zaključana, a ni u kući, koja je odmah iznad, niko se nije odazivao na zvono. Kako je telefonom rekao Zoran Lešanović, brat povređenog, kuća je prazna, a njegov brat je iscrpljen i nije voljan da daje izjave.

Zoran Lešanović ispričao je sve o incidentu koji se desio u noći između subote i nedelje.

- Moj brat je sa prijateljima po podne otišao u Novi Sad, u restoran Danila Ikodinovića. On je naš dugogodišnji prijatelj i često ga posećujemo. Brat je tamo bio od popodneva do kasno u noć, a u jednom trenutku u restoran je ušao Nenad Čanak sa nekom devojkom. Kako nije bilo mesta, seo je za sto mog brata. Moj brat sa njim nije razgovarao, niti bilo ko od ostalih ljudi koji su tu sedeli, jer su se veselili i poručivali pesme. Kada je oko tri časa posle ponoći brat izašao iz restorana i krenuo ka Beogradu, jedan od prijatelja ga je vozio kući, Čanak je izašao za njim i počeo da ga vređa i viče na njega. Zatim ga je udario štapom po licu i rekao mu: "Šta ćeš ti ovde? Muka mi je od vas Beograđana!"

Nenad Čanak je, priča Zoran, potom dvojici ljudi iz njegovog obezbeđenja naredio da ga prebiju i oni su Pavla Lešanovića oborili na pod i brutalno ga pretukli.

- Kada su ga izudarali, otišli su, a prijatelj je potom mog brata uneo u automobil i krenuo ka Beogradu. Pavla sam sačekao na auto-putu, kod ulaza u Beograd, i prevezao sam ga u Urgentni centar. Stigli smo oko pet časova izjutra i tamo smo bili do 11, a onda su ga lekari pustili kući. Zatvorena su mu oba oka, ima hematome po celom licu i telu od udaraca, lice mu je potpuno izobličeno.

(Novosti)
Foto: Media centar, printscr video
« Poslednja izmena: 24. Sep 2012, 00:11:06 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
U ovoj priči nešto gadno smrdi. Niko nikog ne bije bez povoda, ma koliko bio lud. Neko nešto prećutkuje, niti ovaj govori što je dobio batine, niti batinaši govore išta u svoju odbranu.

Niko nikog ne bije bez povoda? Povod je relativna stvar, psihopatama ne treba povod, oni biju i ubijaju bez razloga.

Verovatno je ovaj izvređao Čanka, a ovaj naredio gorilama da namlate čoveka. Ali ni u kom slučaju nema opravdanja za ovoliku upotrebu sile, osim u slučaju fizičkog napada i životne ugroženosti, a koliko vidim Čanak ne kaže da ga je ovaj napao.

Meni je Čanak uvek delovao kao psiho, ludački pogled, grimase i gestikulacije dok drži govore, a uostalom i njegove izjave nisu baš normalne, ma koliko se on trudio da to predstavi kao deo nekog političkog folklora. Ili si političar, ili turbo folker, ne može oba.

A možda se ovaj stvarno okliznuo na koru od banane, što bi rekao Šešelj, dr Vojislav. Smile
« Poslednja izmena: 24. Sep 2012, 00:19:48 od NennadS »
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.