Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 219 220 222
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O pitanjima u igri ~ Za postavljače!  (Pročitano 217051 puta)
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Ej boli me uvo sta bi mi ti prihvatio. NFL rekordi, pretrcani jardi mogu da budu u igri, a NBA ne mogu?
Gledajuci uzorak prihvacenih i onih koja su obrisana konstatujem da tu ima kontradiktornosti.
Neki film se prihvati, neki ne.
Takodje i klub, grb itd. Ne moze se pronaci formula. Jedino da su laka, a da nisu vec u igri.
Normalno da covek ne moze sve da zna i da prati.

Samo gledam kako mi brise po par stotina za minut.
U kojoj zemlji je nastao muzički pravac Afrobeat? Nigerija, Jamajka, SAD, Velika Britanija. Isuvise posebno.
U kojoj zemlji je nastao muzički pravac Acid Jazz? Velika Britanija, SAD, Francuska, Australija. Isuvise posebno.
Izmišljena adresa na kojoj živi porodica Simpson glasi: Zimzelena Terasa, a broj je? 742. Isuvise posebno. A Baker Street? Smiley
Imam i neka pitanja iz electro muzike, house i tako to, sto su ljudi trazili, ali ne vredi, nece to ugledati, jer isuvise je posebno (tacnije ne prati onaj koji pregleda).

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

vanjagenije.png
(28.34 KB, 349x331)
lol.png
(51.7 KB, 323x500)
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 17:09:12 od dax_pfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.133
lele kad ja mora' da branim rukovodstvo, sta cu jos da dozivim ovde  Smile

Jennifer eight je minoran i beznacajan film - jedino sto ga potencijalno kvalifikuje za kviz je to sto ima broj u nazivu a to normalno da nije dovoljno. Koji god broj da pretrazujes na imdb-u ima da ti izadje nesto - evo ja recimo predlazem ovaj film http://www.imdb.com/title/tt0475213/     Smile

za triple-double-ove sam ti rekao da ima takvih pitanja i verovatno su misljenja da ih ima dovoljno, citas selektivno sta ti odgovara
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
Poslao sam pitanje koji broj na dresu Juventusa nosi Milos Krasic.
E el mozete da mi kazete zbog cega ste mi napisali da je pitanje neodgovarajuce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Polako...

Vec smo nekoliko puta rekli da pitanja u CQ i kvizovima na TV ne mogu biti na isti nacin koncipirana i da ova forma dozvoljava dosta teza i specificnija pitanja, te da ona trebaju biti ukrojena prema ljudima koji igru igraju..

Apsolutno nije resenje da se obrise vise stotina pitanja tek tako... i pitanja kroz koja se do sad proslo trebaju biti ponovo obradjena...

Potrebno je vremena da se nove snage prilagode uslpovima i kriterijuma...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Mir i ljubav!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.133
Vidim da ste zapenili što vam se pitanja odbijaju, pa vam je povređen ego. Da, inače, ja sam novi kvizoman u timu koji vam pregleda pitanja. Cilj je da u narednom periodu sva pitanja na čekanju budu pretrešena, pošto ih se nakupilo oko 30.000. Objašnjenje za brisanje pitanja kao "previše posebnih" je jednostavno: Ja pročitam pitanje, pa ako se odnosi na to kad je osnovan neki fudbalski klub za koji ja nikad nisam čuo, ili kada/gde je rođen neko za koga nikad nisam čuo, ja to obrišem. Ako se pitanje odnosi na primer na fudbalski klub za koji sam čuo, ja ga pustim u igru čak i ako ja ne znam odgovor. Znači nije kriterijum da li ja znam odogvor, nego da li sam uopšte ikada čuo za to nešto.

Stvarno ne zna, zašto pravite dramu. Stalno se žale ljudi kako su pitanja loša, a sad kad vam odbijem pitanja koja nijedan normalan čovek ne može da zna, vi se opet bunite.

Takođe, pitanja tipa koji broj nosi koji fudbaler na dresu se više neće prihvatati iz jednostavnog razloga što ih ima previše. Ima i drugih tipova pitanja koja se više neće prihvatati jer ih ima previše, tipa koliko je koje mesto udaljeno od drugog i slično.

A što se tiče pitanja koja su već u bazi apsolutno se slaćem da ima raznih gluposti. Kad naiđete na njih, vi slobodno prijavite, pa ćemo pogledati.
IP sačuvana
social share
[Jebo kruške, daj burek]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Ljubazno sam zamolio Vanju da ostavi moja pitanja nekom drugom da mi pregleda, ali ne, on hoce brzo da odradi posao. Za sat dva da obrise 800 pitanja, a 50 da ubaci, glupo je.
Tacno zmaju, Dzenifer 8 nisam pitao koji broj, nego koje godine je napravljen. Neko moze da zna otprilike.
I normalno nisu u igri samo oni filmovi sa oskarom, niti su ona bez oskara nekvalitetna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Ma idi pa tamo gledaj koja su glupa.
Covece, hoces da kazes da nikad nisi cuo za albume Majkla Dzeksona, Boba Dilana i drugih?
Normalno ne mozes da pratis i znas sve. Obala Brazila i nekih drugih zemalja je ok, a obala Kine nije?
Ne znas nase akademike, knjizevnike, istoricare, fizicare, pa eto upoznaj ih. Oni svakako postoje.
Ne znas za klubove iz Arengine, Colon, San Lorenzo, Godoy Cruz.. (nisam pitao koje godine su osnovani, nego odakle su). Takodje i iz skotske premijer lige (Motherwell), engleske prve lige, druge... Nisam pitao kada su osnovani i u kojoj ligi od tih 4-5 igraju, nego iz koje su zemlje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Mislim da je moja poruka bila i vise nego jasna...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.133
Tacno zmaju, Dzenifer 8 nisam pitao koji broj, nego koje godine je napravljen. Neko moze da zna otprilike.
I normalno nisu u igri samo oni filmovi sa oskarom, niti su ona bez oskara nekvalitetna.

godina je podjednako nebitna jer se radi o nebitnom filmu a ja oskara uopste nisam pominjao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Dobro, nadam se da ce se novi clan sto pre navici.
A da ce mi neko drugi pregledati opet sve ovo.

Glupo je da je nepoznat film Petrolej (Boom Town) iz 1940. godine, 2 nominacije, glume Klark Gejbl, Spenser Trejsi, Klodet Kolber, Hedi Lamar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 219 220 222
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.193 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.