Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:41:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O čitanju  (Pročitano 8557 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
hahaha  Smile

DakleM

Uvek citam novine popodne.  Smile
Krecem od poslednje strane da vidim ko je umro  Smile
Duze se zadrzavam na crnoj hronici, zanimljivostima i na sarajevskoj hronici, a kad na kraju dodjem do naslovne strane pogledam naslove da vidim jesam li sta ofulala  Smile
Posle toga, novine sluze za ganjanje lajavog kuceta po kuci.  Smile

Da, navece uvek nadjem neke knjige koje bi me uspavale, tipa Dama sa kamelijama i to  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Smile

ces, mislila sam da si mladja  Smile Smile

dakle, bila je to ces, koja iz nekog razloga ne jede kolace dok cita novine  Smile


... sta se cita ovog leta?
gde kad s kim kako zasto koliko sta  Smile
mene komsija koji radi u politici, ovih dana spamuje anama i slicnim stivom   Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mladja?  Smile

Ne mogu biti mladja nego sto jesam Smiley

A ne volim nista da jedem dok citam, ili se sve ohladi, ili zaboravim na jelo ...  Smile
Kolace ne podnosim btw Smiley

Sta se cita .. mislis od knjiga ili sta ima u novinama interesantno?

Kod nas su sve neka ubistva, neki dan sam procitala da su popucali zbog mobitela  Smiley 1
I ubijen momak od 18 g.
A on je imao iza sebe vec jedno ubistvo.  Smiley 1

Strasno
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
a ja sam citala (u ani Smile) sta nositi na letovanje na koje ne idem  Smile i sl.
tu nema hronike, sve same letnje teme... o ljudima, garderobi, kucnim ljubimcima... suncu, moru, odmorima... tako tome  Smile
laganica  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
ja te stvari citam na portalu ( sad ne znam smem li reci koji je u pitanju, da ne bi bilo da reklamiram sajt  Smile ) ..

poslednje sto sam procitala ( i to ne do kraja, neka me blokada uhvatila ) je Sofijin svet.

lepa knjiga, valjda cu je najesen dovrsiti  Smile

A da, drug mi je kupio kuhar ( boze  Smile ) na ljetnom sajmu knjige, nikome se ne svidja moje kuhanje  Smile
Pa cu se baciti na kulinarstvo  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
hm... posto je ovde doslo do umnozavanja i cepanja tema,

http://forum.burek.com/index.php/topic,252755.0.html

da ova ne bi bila kopija i/ili konkurencija onoj Sta trenutno citate, da podsetim, naglasak stavljamo na to KAKO citamo...
dakle, ne zanima nas samo sta se cita, vec zelimo da cujemo opis i ugodjaja i dogadjaja  Smile


Smile vreme je raspusta, godisnjih odmora, leto je, lepo je vreme... citate li? ako da, sta citate, u kojoj pozi/pozama, na kakvim mestima...? sta pijuckate dok citate  Smile slusate li muziku dok citate? ... dakleM, ko gde sta s kim kad... o citanju  Smile

da cujemo na koji nacin se druzimo sa slovima ovih dana i nedelja  Smile


naravno, tema je otvorena i za diskusiju zasto kako koliko koristimo slova, i koliko je (i da li je) to uopste bitno... ili za sta je bitno, a za sta ne Smile

vi ste na redu Smile
« Poslednja izmena: 10. Avg 2007, 18:16:52 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ti Mačak pročitaj moj odgovor u mod. podforumu. Nije bilo nikakvog cepanja tema, nego seljakanja poruka koje tu ne pripadaju, bezuspešno dakle. Pa su završile u kanti kao offtop.
Za priču o knjigama koje trenutno čitate imate posebnu temu.
Eto
« Poslednja izmena: 10. Avg 2007, 22:25:47 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja kad citam,a to je kad nadjem onu knjigu koju sam zeleo da procitam,a ta knjiga postane bas takva kad mi je neko preporuci ili je napise neko od mojih omiljenih pisaca,onda je citam u tisini,samo kad sam sam u sobi,dok citam cesto zastajem na pojedinim mestima da razmislim o necemu,a nekad se cak i vracam na pojedine delove,desava mi se da kad dodje do nekog obrta moram da je ostavim na odredjeno vreme da se sve to 'slegne' u meni,pa tek onda nastavljam sa citanjem kad ostim da sam spreman,i uglavnom posle neke knjige,promenim dosta misljenja i ..pa promenim se.Skoro svaka knjiga koju sam procitao u poslednjih dve godine mi je promenila zivot i to vrlo znacajno.Poslednje dve godine citam knjige od Hesea.Ponekad sanjam neke situacije iz knjige,a uvek se poistovetim sa nekim iz nje.Mnogo razmisljam o tome sto sam procitao,i uskoro cu neke ponovo da citam,uglavnom zato sto sam ih citao ranije,kada sam citao brzo i nisam se toliko posvecivao tome kao sad.Desava mi se da citam dve ili vise knjiga u isto vreme,i to mi ne smeta,kadkad se sjajno dopunjuju.
E da,nosim knjigu sa sobom,citam i u autobusu kad sam raspolozen za to,i imam dobru koncentraciju,promasim stanicu za pola kruga,pa izadjem da ne znam gde se nalazim Smiley
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Zavrsavam Caricu, oteglo mi se citanje ko voz sa 5000 vagona ... mislila sam da je lagano letnje istorijsko stivo, pisano iz pera zenske osobe, kad ispade da me je totalno umorila opisima i potenciranjem detalja ... ne mogu da se koncentrisem na radnju koja se desava na svakoj tridesetdevetoj strani ...
Inace citala sam na plazi uglavnom, u pauzama izmedju mnogo piva i pecenja lobanje, pa mozda i nije ni cudo sto nisam bas imala strpljenja ...  Smile

Knige citam uglavnom pred spavanje. Legnem i mrtva umorna pomislim da cu procitati par strana i zaspati, ali skoro uvek se razbudim cik pocnem da citam ... ne valja bas za zdrav san ... Ponekad citam u autobusu, mada mi je za saobracaj najbolje stivo dnevna stampa. I naravno uvek nosim knjiigu na letovanje, jer vise volim da se izlezavam na plazi na suncu, nego da se batrgam u vodi satima ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 11802
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson xpiria neo
trenutno citam bibliju otrovne masline
zanimljiva je
IP sačuvana
social share
svako ko ode ostavi trag i delic duse odnese...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:41:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.