Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NZS briše nezaposlene zbog lenjosti  (Pročitano 9032 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia 
Nemojte o tim platama u inostranstvu samo mi bude muka ...a i pomalo im zavidim a ne volim da sam zavidna  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
NZS briše nezaposlene zbog lenjosti

Pa ovo je normalna stvar...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia C5-00
С тим платама је најгоре што си могао некад да кажеш "Ал' добро, тамо је све мало скупље него код нас, па и није буквално толико већа плата"...
Сада више није тако, сада и ми имамо цене као те земље (већину цена), значи, што се плате тиче, то је то, може да се пореди  Smiley 1
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Hrana je prakticno iste cene kao i kod nas Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
tehnika je jeftinija... ali npr stan je mnogo skuplji Wink
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
stanovi da... tamo ne mozes da nadjes ni samo sobu za 250 evra... a ovde stan za 200
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Qtek 小米
Citat
Gambino inspekcija rada. Smile
Dakle oni dodju na gradiliste , traze sefa koji trazi gazdu koji je duzan da pokaze papire od firme koja izvodi radove i ugovore i radne knjizice svakog radnika. To je osnovno.
A o slemovima i ostalom da ne govorimo...
Ja sam licno zvala inspekciju liku koji je drzao radnikie na krovu gradjevine na 45C iako je drzava zabranila da se radi u to vreme zbog zdravlja svih nas radnika.
Inspekcija se nacrtala u roku od 15 minuta  Smile
Nemoj da si takvo dete...da jure ekonomski...ne moze svako da zavrsi faks niti ima novca za isti.
Ја сам писао о мањим грађевинским пословима и да си те људе пријавила то би већ било друкање, пошто у том случају лик који држи раднике на крову је такође на том крову са њима, сви су можда недељама чекали тај посао или имају још уговорених послова тако да немају могућност као код мене на послу да управа јави, ''ајде сви кући због екстремно високе/ниске темепературе, нека остану само дежурни.''
 Smile



Citat
A sto se tice argumenta da radnik u trafici treba da ima 5x manju platu...smesno  Smile
Vidi se da dana niste proveli sa ljudima radeci. Jer da jeste znali bi da se svakodnevno neko izdrka po 30 puta na radnike u trafici, opsuje im, prijavi ih gazdi sve to kako im se digne. Tesko onom ko radi sa ljudima
Ја радим са људима, и требало би да имам 100 пута веће проблеме од ових што само продају цигаре и новине, па немам проблема, односно имам пар пута годишње мањих проблема и никада нисам звао обезбеђење.
Лепо поступај са људима и они ће такође или ће бар агресију и незадовољство смањити на минимум.
Наравно добре цице увек имају привилегије.  Smile




« Poslednja izmena: 28. Maj 2011, 14:49:24 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
LG Nexus 5
Nacionalna sluzba za zaposljavanje je najlosije organizavana sluzba u drzavi koju cini gomila nesposobnjakovica i lelemuda.

Sa druge strane, osnovni problem kod ljudi koji se tamo prijave je sto ocekuju posao u struci. Ja jos nikog nisam upoznao ko je dobio posten i normalan posao preko njih. Problem je zakon i rupe u njemu. Fakultetski obrazovana deca dobiju posao pripravnika po bankama i ostalim institucijama, gde rade za minimum minimuma. KAda im istekne staz od godinu dana, najcesce ne zele da potpisu ugovor sa njima, nego im ponude opciju da doslovno odjebu od njih ili da nastave da rade preko omladinske zadruge, sto je po meni necuveno. Obicno, ako nastave preko omladinske, plata im bude smesna. Ukoliko batale takvu zajebanciju, dolaze novi kolacici na pripravnicki staz, tako da institucije uvek imaju "radnu snagu". Da nesreca bude veca, na tom pripravnickom stazu, vecina se ne obuci dovoljno dobro za rad, jer su svo vreme svog staza proveli kao kuriri, a oni koji su imali malo vise srece, imaju minimum iskustva rada na salteru. I kao sto rekoh, svake godine, svezi kadrovi dolaze, a retko ko nakon toga dobije sansu. Sledeci apsurd je sto nakon godinu dana rada u toj, aj da kazemo banci, prime musko/zensko ali opet na ugovor od 3 meseca, koji se obnavlja dva puta, pa tek onda ide ugovor na neodredjeno, sto je meni apsolutno neshvatljivo. Cek malo, radim kod vas godinu dana, odlucite se da me primite i onda moram da radim jos 6 meseci probno? Wotafak?

Kada se vec takva sranja desavaju, ne preostaje nista drugo nego da sam muljas i uvaljujes se gde god ti padne na pamet. Od drzave odavno nema leba. Ako si zavrsio neki brodarski smer, mozes da biras, ili da cekas da u Srbiji pocne proizvodnja brodova ili da pocnes nesto levo da radis dok ne pocne proizvodnja istih.

Ovi koje znam, a da su otisli preko, dosta njih radi poslove koji i nisu nesto tesko povezani uz njihovu struku. Jbg, ja sam skolovan za rad u civilnoj kontroli leta i na izracunavanju ruta leta, njihovoj isplativosti i tako tih stvari, a radim posao koji nema veze sa tim niti ce ikada imati iz razloga sto sam popusio na par konkursa. Prijavi se nas 800, a traze 5. Dobio je posao moj drug iz vojske koji je zavrsio srednju geodetsku i visu poslovnu. Fora je sto mu je cale penzionisani pilot. Smiley

Cekati ovu nesretnu drzavu da ti nadje posao je isto kao i cekati Godoa, mozes samo da onanises u zbunju i da se nadas. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Заваривач јесте дефицитарно занимање али наше средње школе не стварају ту врсту кадрова јер је обука скупа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Nokia 
Citat
Gambino inspekcija rada. Smile
Dakle oni dodju na gradiliste , traze sefa koji trazi gazdu koji je duzan da pokaze papire od firme koja izvodi radove i ugovore i radne knjizice svakog radnika. To je osnovno.
A o slemovima i ostalom da ne govorimo...
Ja sam licno zvala inspekciju liku koji je drzao radnikie na krovu gradjevine na 45C iako je drzava zabranila da se radi u to vreme zbog zdravlja svih nas radnika.
Inspekcija se nacrtala u roku od 15 minuta  Smile
Nemoj da si takvo dete...da jure ekonomski...ne moze svako da zavrsi faks niti ima novca za isti.
Ја сам писао о мањим грађевинским пословима и да си те људе пријавила то би већ било друкање, пошто у том случају лик који држи раднике на крову је такође на том крову са њима, сви су можда недељама чекали тај посао или имају још уговорених послова тако да немају могућност као код мене на послу да управа јави, ''ајде сви кући због екстремно високе/ниске темепературе, нека остану само дежурни.''
 Smile



Citat
A sto se tice argumenta da radnik u trafici treba da ima 5x manju platu...smesno  Smile
Vidi se da dana niste proveli sa ljudima radeci. Jer da jeste znali bi da se svakodnevno neko izdrka po 30 puta na radnike u trafici, opsuje im, prijavi ih gazdi sve to kako im se digne. Tesko onom ko radi sa ljudima
Ја радим са људима, и требало би да имам 100 пута веће проблеме од ових што само продају цигаре и новине, па немам проблема, односно имам пар пута годишње мањих проблема и никада нисам звао обезбеђење.
Лепо поступај са људима и они ће такође или ће бар агресију и незадовољство смањити на минимум.
Наравно добре цице увек имају привилегије.  Smile






Ok nismo se razumeli sto se prvogdela posta tice , manje ili vece gradjevinske firme.
A sto se posla sa ljudima tice....ja sam radila 7 godina sa ljudima , 3 sam kancelarijski paRcov. Nikad se ne bih vise vracala. Nisam radila u trafikama niti radnjama a da nije bila moja, i po tome mogu da vidim koliko je narod stoka. I hvala Tvorcu te se vise ne bavim time, niti ulazim u STR koji je moj  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.