Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:22:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Numerologija  (Pročitano 112194 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovo je takodje zanimljiv kod: 448

Moze tekstic? I puno hvala na prethodnim tekstovima!  Smile
« Poslednja izmena: 30. Jan 2009, 09:53:57 od MikyM »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svedok stvaranja istorije BRE

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 726
Zastava novi sad
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson tamo neki
Ovo je takodje zanimljiv kod: 448

Moze tekstic? I puno hvala na prethodnim tekstovima!  Smile

A što ne bi moglo...

448 -> MikyM
Ova kombinacija nosi dve četvorke, prokletstvo u pojavnom obliku i preuzimanje karmičkih dugova svih svojih predaka. To zaista ne može da bude lako i život će biti pun ograničenja. Četvorka je ekvivalent planete Saturn, ali i kvadrat. Nemojte da vas ovo uplaši, jer osmica koju imate u ličnom broju, to jest, velikog Anđela čuvara, pomaže vam da lakše prebrodite sve životne teškoće. Vama posebno naglašavam da poštujete Anđela čuvara, jer u suprotnom noseći teške nasledne kodove možete sami sebi još više da otežate situaciju. Trudite se da u životu sve radite pošteno i bez ikakvog muvanja, jer u suprotnom Anđeo čuvar vas napušta i vi ostajete na tamnoj strani života. Trudite se da sve organizujete i da sve držite u savršenom redu. Sve ono što je sporo i pipavo je kao stvoreno za vas, ali se ne zadržavajte na detaljima da ne biste izgubili smisao celog posla. Vama više nego drugima životno geslo treba da bude rad, red i disciplina. Samo tako možete da postignete velike i neslućene rezultate na životnoj stazi. Umete da materijalizujete čak i ono što drugi smatraju bizarnim. A vi uvek imajte na umu šta vam Saturn i kvadrat poručuju. Sve u životu ostvarujete jedino teškim radom i dobrom organizacijom. Naučite da izbegnete udarce bez obzira na mnoge napade kojima ćete biti izloženi. Probajte da se menjate u zavisnosti od prilika i neprilika u datom momentu. Uvek ćete iznova pokušavati da ponovo započinjete i ako ste nešto prethodno izgubili i uvek iznova to će vam i uspevati. Probajte da budete fleksibilniji. Rutinu sami stvaratei postavljate kao pravilo, jer smatrate da sve što radite treba da obavite efikasno. Ne dozvolite da vas neuspeh obeshrabri, jer neuspeh zna da bude i plemenit učitelj, kao što je to Saturn. Učite da olakšavate sebi kad god možete trudeći se da se ne držite uvek prethodo napravljenog plana. Širite se i proširujte, jer tako će i vaš krajnji rezultat biti bolji. Posao koji bi najbolje radili bio bi dizajn, računovodstvo, građevina i sve za šta je potrebna istrajnost u radu. Da ne poverujete, možete biti sjajan matematičar, ali i dobar zemljoradnik. Ništa nije sramota raditi, a vi kao dupla četvorka sve to možete dovesti do savršenstva. Tokom života uvek težite ka pravdi i milosrđu. Osmica vam još daje da možete da budete dobrog zdravlja i vrlo izdržljivi. Pored discipline i moć je lekcija koju morate da savladate. Ali ta moć mora uvek da bude pozitivno usmerena u suprotnom može da uništi sve oko vas pa i vas same. Rekla sam vam već da vam je zdravlje dobro, ali obratite pažnju na skelet i zube. Ligamenti, levo uvo i žučna kesa bi mogli da budu ugroženi tokom života. Ako se budete nervirali i imali stresove računajte da će vam oboleti i tiroidna žljezda.
IP sačuvana
social share
Neki veliki dr, mr... Dobro ja nesam ništa radio, ja sam učio škole neke...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Offtop obrisan. Ko ima pitanje neka postavi, ko ume i želi da odgovori-odgovoriće.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1;MEG
Jel koze neko da mi kaze za kod 628.  
Hvala unapred, i pozzzzz.
P. S.  Odlicna tema  :flower:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svedok stvaranja istorije BRE

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 726
Zastava novi sad
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson tamo neki
Jel koze neko da mi kaze za kod 628. 
Hvala unapred, i pozzzzz.
P. S.  Odlicna tema  Smile

628
Ova kombinacija brojeva govori da vam je bioritmički broj šestica, generacijski dvojka, a lični broj osmica. I vi kao sve osmice imate dobrog Anđela čuvara koji kad god je potrebno bdi nad vama. I vi morate da znate da Anđeo čuvar podržava samo poštenje i iskrenost. U suprotnom, čak i kod sitnog muvanja, koje vam uostalom ne uspe, Anđeo čuvar vas napušta. Vi drugačije i ne možete, jer bi u suprotnom postali ono što niste, a to je dete Marsa. Vi ste romantični, osećajni i predstavljate ljubav u svim oblicima. Sposobni ste za strastvenu ljubav. Volite i čuvate svoju porodicu, ali isto tako služite i svojoj zemlji. Znate da vam je ljubav pokretač svega i vama je ljubav i služenje. Posedujete veliki šarm, istinoljubivost i poštenje koje vam daje šestica. To će vam biti najbolja vodilja za prosperitet u životu. Ako niste do sad naučili da se okrenete sebi vi ste i dalje osoba koju svi iskorišćavaju. Volite da budete uvek na usluzi, da podržavate svoje bližnje kako mentalno tako i finansijski. Nije čudo što ste oreol žrtve stavili sebi bez ikakvog razloga. I sada osećate dozu krivice, jer mislite da ne činite dovoljno za svoje bližnje. Osvrnite se malo oko sebe i videćete da drugi ne čine ni delić onoga što činite vi. Iskoristite svoju moć instinkta, moć šestog čula da biste odredili ko je vredan vaše pažnje i vaše ljubavi, a ko ne. Ni sami ne znate kako neke stvari naprosto znate, ali ste sigurni da je to tako. Naravno da ste u pravu i negujte to šesto čulo koje ste nesebično na rođenju dobili. Ne dozvolite da u kriznim situacijama dođe do blokada i da ne završite započeto. Vrlo ste prijemčivi na negativnu energiju. Vama je dovoljno da neko pomisli zlo, i vama će zaista i biti zlo. Vi u potiljku osećate bol, kada vas neko ne voli, ili vam ne želi dobro. Ne brinite, ako ga ispoštujete, Anđeo čuvar će uvek biti tu da vam pomogne kada je to potrebno. Što se tiče vašeg zdravstvenog stanja, osim sekrecije žljezda sa unutrašnjim lučenjem mogli bi da imate problema sa grudima, stomakom i probavom. Vi ljubav i bol primate solarnim pleksusom, koji se nalazi dva prsta iznad pupka, reagujući ponekad nagonom na povraćanje sadržaja želuca.
IP sačuvana
social share
Neki veliki dr, mr... Dobro ja nesam ništa radio, ja sam učio škole neke...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1;MEG
Hvala. . . . . . . . .  :D :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Zdravo, ja bih opet pitala za jedan kod, ako vec nije prethodno objavljen: 718. Hvala puno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


svedok stvaranja istorije BRE

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 726
Zastava novi sad
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson tamo neki
Zdravo, ja bih opet pitala za jedan kod, ako vec nije prethodno objavljen: 718. Hvala puno!

718
Sedmica u bioritmu, jedinica u generacijskom broju i osmica u ličnom broju, kombinacija su koja vam je data na rođenju. Sedmica u bioritmu je magičan i mističan broj i u vašoj kombinaciji ima posebno značenje. I sami vidite da ste dosta drugačiji od ljudi koji vas okružuju. Takođe ste od genetike svojih predaka vrlo malo nasledili, iskustva ste sticali sami u svojim prošlim životima. Sve što radite, radite sa ogromnom verom. Dešava vam se da uđete u više sfere saznanja i bitisanja i vi ste jedna od retkih osoba koja može da osvetli drugima stazu duhovnosti. Vi znate negde u svojim razmišljanjima da vaš zadatak i jeste da naučite sebe, a i druge, kao i da odškrinete vrata ka višim znanjima. Umete da čuvate tajne, jer posedujete izuzetan um i naravno visoku inteligenciju. Uvek ćete zapaziti sve ono što nije dobro, jer moć opažanja je jača od drugih. Radije ćete se osamiti nego da budete u društvu, jer vam je teško da zatražite bilo kakvu uslugu od drugih. Jedinica u generacijskom broju vas tera da previše analizirate, raščlanjujete, pa čak i cepidlačite. Teško je pomiriti duhovno radoznalu, ali analizirajuću i sitničavu osobu. Sve to uređuje vaš Anđeo čuvar koji vam pomaže da sve postavite na svoje mesto. Da bi Anđeo čuvar bio uvek na vašoj stazi života trudite se da vam život uvek bude pošten. Nemojte pokušavati da nešto smuvate. Neće vam uspeti, i debelo ćete platiti za učinjeno. Anđeo čuvar vas vodi pravim putem duhovne i moralne uzvišenosti. Ako ste imali nekoga od svojih predaka ko je imao infarkt mozga čuvajte se nervoza i stresova. Vodite računa o mentalnom sklopu vaše ličnosti da u kasnijim godinama ne bi došlo do psihičkih problema. Kada ne ide sve onako kako ste zamislili vaša snaga se pretvara u agresivnost i tada možete da budete vrlo nepredvidivi za vaše najbliže. Jedina ozbiljno aspektovana bolest je srce. Neko od predaka je bio bolestan od srca, i to nažalost čeka i vas. Obratite pažnju na leđa i cirkulaciju. Kod vida muškarci bi mogli da imaju problema sa desnim okom, a žene sa levim.
IP sačuvana
social share
Neki veliki dr, mr... Dobro ja nesam ništa radio, ja sam učio škole neke...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


wow

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Njegov kod je 213, e sada ona - 1 ima kod 832 a ona -2 ima kod 415.
E sad koja od njih dve mu vise odgovara i sta sa kojom moze i kakav ili koliko kvalitetan odnos da ima spram njega.

I jos jedno pitanje da li je moguce tumaciti te kodove sabrane pa recimo traziti znacenje u prenesenom tumacenju kao kod licnih kodova, i da li kada je sabirak veci od 1000 tada samo prvi broj prva dva broja pretvaramo u jednocifreni .  Evo naprimer kod njega i nje br.1 sabirak njihovih kodova je 1045 da li se to posmatra kao 145 i da li taj sada broj moze da se tumaci preko znacenja za licni kod broja 145 ali u prenesenom znacenju?

145
Jedinica u bioritmu vam daje sposobnost da planirate i organizujete. To i jeste broj genija i šefova. Takođe vam daje izraženu volju, mudrost, optimizam i plemenitost. Jedinica potencira izuzetno važne odluke, i ako umete da iskoristite sve povoljne prilike možete da postignete veliki uspeh. Ambiciozni ste i nikada ne dozvoljavate bilo kakva protivljenja. Ponosni ste, inteligentni i skloni zapovedanju. Imate otmeno držanje čak i nadmenost kada to diktira situacija. Navikli ste da komandujete. To što niste srećni u ljubavi dolazi do toga da ste i dosta nesrećni u braku. Pokušavate da spojite duh i materiju kao i racio i intuiciju, kreativnost i umetnost. Pisanje i bavljenje novinarskim poslom kao i trgovina i tehnika su vam emotivni potencijal koji vam je dat u ličnom broju pet i koji dopunjuje ono što vam je jedinica u bioritmu uzela. Život ćete provoditi u traženju novih prijateljstava i putovanja, ali ćete uvek biti na odstojanju od svega što vas okružuje. Čuvajte se prolaznih stvari i nemojte se vezivati za trenutna zadovoljstva, budući da ne razmišljate o posledicama. Četvorka u generacijskom broju koja simbolizuje Saturn i kvadrat vam govori da su vaši preci uradili nešto zbog čega vi plaćate njihovu karmu. Za vas bi bilo najbolje da ne živite u mestu svog rođenja, što je verovatno i slučaj. Saturn je i simbol teškog i mukotrpnog rada. Ali on je i plemeniti učitelj i može da bude kočnica za vraćanje u stvarnost. To ne znači da ne možete i da nećete da postignete velike i trajne stvari u životu, već naprotiv, uz mnogo mukotrpnog rada ćete postići više nego ostali. Vaš karmički dug ćete ublažiti tako što ćete u ovom životu davati i činiti usluge bez nadoknade. I vaša životna deviza treba da bude rad, red i disciplina, jer samo tako Saturn postaje i plemeniti učitelj. Vaše zdravlje može biti ugroženo kada su u pitanju koža, skelet i zubi, koleno, levo uvo, žučna kesa, ligamenti, tiroidna žljezda i telesne belančevine. Ne mora sve da se desi tokom života, ako živite jednim umerenim životom. Međutim, to ćete teško postići, jer vaše preveliko analiziranje i energija koju nosite vulkanskom snagom mogu da dovedu upravo do ovakvih oboljenja. Probajte da život gledate malo sa šaljive strane.

ili to tako ne ide vec ima posebno tumacenje za sabrane kodove i ako je tako da li bi neko ih stavio ovde.
Hvala
IP sačuvana
social share
moja natalna karta

Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


moje zastave, nikad na pola koplja.....

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2684
Zastava Bajina Basta
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
rodjen sam 11.11.1982 , pa ako me osnovnoskolska matematika sluzi kod je
426
Ako moze ko da mi kaze sta brojevi cuvaju za mene...
IP sačuvana
social share
"...zasto se sve to desava,
    dal' covek ista resava
    il smo samo tu zbog ravnoteze
    medju zvezdama.... "
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:22:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.