Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: НС: ''Независни новинари'' траже линч професорке  (Pročitano 23141 puta)
24. Sep 2011, 10:09:17
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Mogu da joj se sagnu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
ПРОФЕСОРКА СЕ ДРЖИ СВОГ СТАВА
ПРОФЕСОРКА: ХОМОСЕКСУАЛЦИ СУ БОЛЕСНИ ЉУДИ
(111)    Четвртак, 22. Септембар, 2011.| Аутор:

НОВИ САД - Извињава се само због псовки!

Јелена Поповић-Ивановић (36), професорка енглеског језика у Машинској школи у Новом Саду, која је на свом Фејсбук профилу јавно извређала припаднике геј популације и позвала на насиље против мањина, написала је допис директору школе Дејану Ердељану, који ће, како је навео, на основу њене изјаве предузети адекватне кораке у складу са законским нормама и статутом школе.

У овом допису она се извинила за псовке и увреде јер су, како је рекла, „изнете у револту“. Ипак, није желела да се одрекне свог става да су припадници геј популације „болесни“.

- Гаде ми се носиоци антисрпске медијске пропаганде. Став да је хомосексуалност болест потврђен је у многим иностраним званичним истраживањима. Молим да ме јавност исправи научним доказима који тврде супротно - навела је професорка и додала како профил на Фејсбуку користи, да „обавести ђаке о терминима за допунску наставу, али и да коментарише друштвене аномалије“.

(С. Б.)

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/profesorka-homoseksualci-su-bolesni-ljudi-127792.php


PROFESORKA ENGLESKOG NA METI
Govor mržnje ili pražnjenje

Pobuna - Roditelji učenika Srednje mašinske škole digli glas zbog poruka koje Jelena Popović Ivanović ostavlja na Fejsbuku, usmerenih protiv gejeva i manjina. Profesorka kaže da je reč o „brutalnom ugrožavanju privatnosti"

Pritužbe roditelja nekoliko učenika Srednje mašinske škole u Novom Sadu, koji su se žalili na profesorku engleskog jezika u toj školi Jelenu Popović Ivanović, optuživši je da na svom Fejsbuk profilu, pod pseudonimom Nikita Če Buraška, „širi mržnju prema svemu što je drugačije", izazvale su buru u novosadskoj javnosti.

Gej strejt alijansa je najavila da će, ukoliko u narednih nekoliko dana nadležno tužilaštvo ne reaguje, protiv profesorke podneti i krivičnu prijavu i tužbu zbog kršenja Zakona o zabrani diskriminacije. Profesorka, pak, tvrdi da pregledanje njenog profila predstavlja ugrožavanje privatnosti. Ipak, ona je sa profila obrisala sve svoje komentare o manjinama i pripadnicima LGBT populacije.

Samo da se izvrištim

Sporan profil profesorke je pod pseudonimom, ali ona se nije ni trudila da sakrije svoj identitet i činjenicu da preko Fejsbuka komunicira sa učenicima.
„Samo da se izvrištim, ne obraćajte pažnju: J... vam vaš projekat o nasilju, debili izopačeni, crknite sa sve tim parama koje ste pokrali za tako debilne projekte kojima zatupljujete narod! Sami dovodite do nasilja ovim izazivanjem, stoko pederska!", neki su od komentara na pomenutom profilu.

Roditelji u saopštenju tvrde da su najviše kivni na način na koji Popović Ivanović piše o onima koji su različiti:
„Manjine nikada ne smeju imati ista prava kao većinski narod! Nikad! Ovo je naša zemlja, srpska, bre! Jeste, pederi su bolesnici i treba ih se kloniti, ignorisati, zanemarivati, ućutkati na sve načine jer vrše propagandu bolesti!!! J... mi se za različitosti dok se taj različiti izjašnjava kao Srbin. Ako se ne izjašnjava tako, različit je i tačka. Moje je lično pravo da li ću da ga volim ili da ga mrzim", neki su od komentara na profilu.

Pišem šta želim

Profesorka Jelena Popović Ivanović potvrdila je za Press da je reč o njenom profilu i navodi da je to „njena privatna stvar i da ima pravo da na svom Fejsbuk profilu piše šta želi".
- Ono što je veoma važno jeste da ja časove ne držim na Fejsbuku, već u učionici! Moji učenici imaju dobre proseke, dobro radim sa njima, a ono što pišem na svom profilu je moja privatna stvar. Ogorčena sam na sistem koji me je uništio, na to da mi se smanjuje broj časova, na to da niko neće da me zaposli kao samohranu majku. Meni ostaju dve stvari - ili da vrištim pred Skupštinom, što neću da uradim, ili da se ispraznim na Fejsbuku. Ja mogu da pitam roditelje zbog čega im deca po celu noć vise na Fejsbuku i zbog čega su stalno pijani? Da li oni kontrolišu svoju decu? Pretpostavljam da ova priča i ne potiče od roditelja, već od nekog ko je politički indoktriniran, pa mu smetam, jer nisam član nijedne partije - ogorčena je Jelena Popović Ivanović.

Ona dodaje da je „kopanje po njenom profilu žestoko ugrožavanje privatnosti".
- Ponoviću još jednom da profesor ne radi posao na Fejsbuku, već u školi. Ja imam prijatelje koji su gejevi i lezbijke i njih volim, a oni su, kao i ja, zgroženi egzibicionistima koji stavljaju veštačke trepavice i paradiraju! - priča za Press Jelena Popović Ivanović.

Reagovala je i Sandra Čaušević, članica Savetodavnog odbora Gej strejt alijanse i prosvetna radnica, koja je osudila postupak ove profesorke.
- Prosvetni radnik, koji na prvom mestu mora da bude pedagog, ne sme sebi da dozvoli da širi netrpeljivost i javno poziva na nasilje, ma kakve lične stavove imao. Ako profesor ovako javno, preko društvene mreže, širi govor mržnje, postavlja se pitanje šta takav profesor tek može da govori učenicima na času koji nije tako javan. Smatram da bi svi prosvetni radnici trebalo da odreaguju i osude ovakav postupak jedne profesorke, a očekujem i reakciju Ministarstva prosvete - navodi Sandra Čaušević.

Sankcije ako je prekršen zakon

Direktor Srednje mašinske škole u Novom Sadu Miloš Mazalica potvrdio je za Press da zna za profesorkine izjave na Fejsbuku.
- Ukoliko, na sednici školskog odbora, ustanovimo da je ova profesorka prekršila zakon, svakako će snositi odgovarajuće sankcije - kratko je za Press izjavio Mazalica.

Larisa Onodi

http://pressonline.rs/sr/vesti/Vojvodina/story/177252/Govor+mr%C5%BEnje+ili+pra%C5%BEnjenje.html
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
LG Nexus 5
Maradicu, prilicno sam siguran da pravi atensn horovi pokusavaju da izdejstvuju kaznu za ovu profesorku.

Ona je iskazala svoje licno misljenje, a u demokratskoj zemlji je to moguce. NIje ona ta sto je nosila transparente "smrt drzavi". To su nosili fegeti po Beogradu, oni pederi sto se okupljaju i po nemackama.

Dosta ljudi smatra da je pederizam bolest.

I da, jebo vas vas projekat debili izopaceni. Hocu li i ja sada u zatvor?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
I da, jebo vas vas projekat debili izopaceni. Hocu li i ja sada u zatvor?

Neces, al ce da budes na Beeee 92  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
Подршка за професорку !
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Apple iPhone SE 2020
Nikita Ce Bureska...

Hahahahahahahahahah ahhahahhahah hahahahaha...

Ma, nije moguce da se neko od 36 godina pali na te klinacke fore...

S druge strane, nije mi jasno ni zasto ucitelji\nastavnici\profesori drze klince kojima predaju na FB...

Ovaj stav je njena licna stvar... cak i ako je zenska totalno nezrela... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Lajkovacu samo ako ima sliku u kupatilu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.