Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:24:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novo cudo u Medjugorju ili nova prevara  (Pročitano 66168 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ne znam otkud ti ideja da je tako..
zaboravljaš da ljudi vole bajke
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
ne znam otkud ti ideja da je tako..
zaboravljaš da ljudi vole bajke

Neke bajke su se i dogodile, dapače!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
auh. sledece ces napisati da je stepinac svetac.

mada bi to pre bio horor nego bajka. ali fantazija je svejedno tu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
auh. sledece ces napisati da je stepinac svetac.

mada bi to pre bio horor nego bajka. ali fantazija je svejedno tu

Nemoj politiku ovdje počinjati, nitko od nas koji danas živimo ne zna kakav je bio stvarno Stepinac, jedni tvrde jedno a drugi sasvim suprotno, jasno je da je netko debelo u krivu, a tko to ćemo vidjeti.

Mislio sam na događaje u Međugorju, koji su za mnoge bajka, ali nisu, dapače.

Isto tako za mnoge je bajka priča o Isusu Kristu, e pa nije, dokazati će se da je baš sve što piše o Njemu se zbilja i dogodilo.

Zato i tvrdim da su se neke "bajke" zbilja dogodile.

Nije važno vjeruje li netko u to ili nije, istina se ne može promijeniti, naprotiv!  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jun 2017, 16:56:04 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Nemoj politiku ovdje počinjati, nitko od nas koji danas živimo ne zna kakav je bio stvarno Stepinac, jedni tvrde jedno a drugi sasvim suprotno, jasno je da je netko debelo u krivu, a tko to ćemo vidjeti.
nije to politika. to je istorija. onaj ko od pavelića primi odlikovamje, sam je sebe osudio. to što je u hrvatskoj to pitanje politike je hrvatski problem i sramota.
katolička crkva se kao organizacija sramno ponela tokom svetskog rata. ali su se mnogi svestenici suprotstavljali hitleru i fašistima. mnogi su izgubili glave. naročito ogroman broj u poljskoj. stepinac nije jedan od njih. ni blizu

Isto tako za mnoge je bajka priča o Isusu Kristu, e pa nije, dokazati će se da je baš sve što piše o Njemu se zbilja i dogodilo.
ne prestaješ da pričaš priče. ako nije problem da se dokaže skorije. obećao da će doći uskoro i zadržao se negde izgleda...

prva jovanova 2 18
Djeco! Pošljednje je vrijeme, i kao što čuste da će doći antihrist, i sad mnogi antihristi postaše; po tom poznajemo da je pošljednji čas.

matej 16 28
Zaista, kažem vam: "Od onih, što stoje ovdje, neće neki okusiti smrti, dok ne vide Sina čovječjega, gdje dolazi u kraljevstvu svojemu."

marko 9 1
Nadalje im reče: "Zaista, kažem vam: "Od onih, koji stoje ovdje, nekad neće okusiti smrti, dok ne vide gdje dolazi kraljevstvo Božje sa silom."

luka 9 27
stinu, ja vam to kažem, između onih koji su ovdje, neki neće umrijeti prije no što vide *vladavinu Božju.


pa hriscani ni svoju knjigu ne umeju da citaju.
sto su uostalom pokazali ne shvatajući stari zavet
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Citat
jedni tvrde jedno a drugi sasvim suprotno, jasno je da je netko debelo u krivu, a tko to ćemo vidjeti.

E. to je to, problem je u tome "videcemo ko je u pravu", pa se na to njaka od pamtiveka da se dokaze a dosada niednog valjanog dokaza al kostiju pod zemljom kolko oces. Cuvencitat je "ko je ono poceo rat", e, tako se i tu traze neki "dokazi", mesto da se podvuce crta pa da se ide dalje al hebi ga, odnustrija tu radi, na zapadu prave automobile i druga cuda, kod nas prave "dokaze",,,  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Nemoj politiku ovdje počinjati, nitko od nas koji danas živimo ne zna kakav je bio stvarno Stepinac, jedni tvrde jedno a drugi sasvim suprotno, jasno je da je netko debelo u krivu, a tko to ćemo vidjeti.
nije to politika. to je istorija. onaj ko od pavelića primi odlikovamje, sam je sebe osudio. to što je u hrvatskoj to pitanje politike je hrvatski problem i sramota.
katolička crkva se kao organizacija sramno ponela tokom svetskog rata. ali su se mnogi svestenici suprotstavljali hitleru i fašistima. mnogi su izgubili glave. naročito ogroman broj u poljskoj. stepinac nije jedan od njih. ni blizu

Isto tako za mnoge je bajka priča o Isusu Kristu, e pa nije, dokazati će se da je baš sve što piše o Njemu se zbilja i dogodilo.
ne prestaješ da pričaš priče. ako nije problem da se dokaže skorije. obećao da će doći uskoro i zadržao se negde izgleda...

prva jovanova 2 18
Djeco! Pošljednje je vrijeme, i kao što čuste da će doći antihrist, i sad mnogi antihristi postaše; po tom poznajemo da je pošljednji čas.

matej 16 28
Zaista, kažem vam: "Od onih, što stoje ovdje, neće neki okusiti smrti, dok ne vide Sina čovječjega, gdje dolazi u kraljevstvu svojemu."

marko 9 1
Nadalje im reče: "Zaista, kažem vam: "Od onih, koji stoje ovdje, nekad neće okusiti smrti, dok ne vide gdje dolazi kraljevstvo Božje sa silom."

luka 9 27
stinu, ja vam to kažem, između onih koji su ovdje, neki neće umrijeti prije no što vide *vladavinu Božju.


pa hriscani ni svoju knjigu ne umeju da citaju.
sto su uostalom pokazali ne shvatajući stari zavet

A što je 2000 godina prema vječnosti, malo o tome dobro razmisli, pa ćeš odmah shvatiti o kojem je razdoblju Isus govorio.

I piše lijepo da je Bogu jedan dan kao tisuću godina i tisuću godina kao jedan dan.

Jasno je što se time htjelo reći, ali tebi izgleda nije.

A Sila i kraljevstvo Sina Čovječjega i Sina Božjega je počelo Isusovim uskrnućem i dolaskom Sile Duha Svetoga na same Apostole, dakle mnogi koji su slušali te Njegove riječi još su bili živi.

Nema na čemu, i drugi puta, dapače!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Kada se već govori o Stepincu onda neka se čuje i istina da je Stepinac bio "dobar" za Tita i komuniste tako dugo dok nije odbio Titovo naređenje da se crkva u Hrvatskoj odvoji od Vatikana, od pape, pošto Stepinac to ni u snu nije htio, odmah je postao najveći "narodni neprijatelj" preko noći, a propaganda je dalje svoje napravila sve do danas, a to će se i dokazati, dapače!

A što se tiće odlikovanja od Pavelića, pa i od Hitlera su mnogi dobili odlikovanja a nisu imali ništa sa fašizmom, to izgleda neki nikako da shvate, da se odlikovanja ne dijele samo političarima i pristašama režima nego i za mnoge druge stvari.

Pametnima dosta! 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5688
Citat
jedni tvrde jedno a drugi sasvim suprotno, jasno je da je netko debelo u krivu, a tko to ćemo vidjeti.

E. to je to, problem je u tome "videcemo ko je u pravu", pa se na to njaka od pamtiveka da se dokaze a dosada niednog valjanog dokaza al kostiju pod zemljom kolko oces. Cuvencitat je "ko je ono poceo rat", e, tako se i tu traze neki "dokazi", mesto da se podvuce crta pa da se ide dalje al hebi ga, odnustrija tu radi, na zapadu prave automobile i druga cuda, kod nas prave "dokaze",,,  Smile

Svatko je nevin dok mu se krivnja ne dokaže, i kraj priče!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
A što se tiće odlikovanja od Pavelića, pa i od Hitlera su mnogi dobili odlikovanja a nisu imali ništa sa fašizmom, to izgleda neki nikako da shvate, da se odlikovanja ne dijele samo političarima i pristašama režima nego i za mnoge druge stvari.

odlikovanja se mogu odbiti brale a onaj ko ih daje oterati u pizdu materinu. tako je nikolaj velimirović trebao da odbije odlikovanje od hitlera a stepinac od pavelića. nisu i ne opra ih ni dunav ni sava ni komunistički progon

A što je 2000 godina prema vječnosti, malo o tome dobro razmisli, pa ćeš odmah shvatiti o kojem je razdoblju Isus govorio.

I piše lijepo da je Bogu jedan dan kao tisuću godina i tisuću godina kao jedan dan.

Jasno je što se time htjelo reći, ali tebi izgleda nije.

A Sila i kraljevstvo Sina Čovječjega i Sina Božjega je počelo Isusovim uskrnućem i dolaskom Sile Duha Svetoga na same Apostole, dakle mnogi koji su slušali te Njegove riječi još su bili živi.

Nema na čemu, i drugi puta, dapače!  Smile

 dakle vidim da nisi bas mnogo citao bibliju kad ti je potreba prosiren citat:

Jer će doći Sin čovječji s anđelima svojim u slavi Oca svojega i tada će vratiti svakome po djelima njegovim.
   Zaista, kažem vam: "Od onih, što stoje ovdje, neće neki okusiti smrti, dok ne vide Sina čovječjega, gdje dolazi u kraljevstvu svojemu."

Jer, ako netko stidi se mene i mojih riječi, *Sin čovjekov stidjet će se njega kad dođe u svojoj slavi, i u onoj Očevoj i svetih *anđela.
Uistinu, ja vam to kažem, između onih koji su ovdje, neki neće umrijeti prije no što vide *vladavinu Božju. `
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:24:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.