Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi Sad: Devojci unakazio lice, pekao je peglom, lomio kosti...  (Pročitano 12137 puta)
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
U Srbiji generalno gledano veze i brakovi nisu srecni, jer medjuljudski odnosi nisu dobri.

Kao i svuda imaš ludaka imaš normalnog sveta, ni manje ni više
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
- Muž me leši svaki dan.
- Je l te bije čim stigne ili ima neki omiljeni predmet kojim sprovodi nasilje?
- Poluosovinom od starog juga.
- Ih, onda nema šta da se brineš, voli te sto posto.
- To sam i ja nešto kontala.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
U Srbiji generalno gledano veze i brakovi nisu srecni, jer medjuljudski odnosi nisu dobri.

Kao i svuda imaš ludaka imaš normalnog sveta, ni manje ni više
To je tacno, ali is mog licnog posmatranja desavanja u Srbiji, sta je u modi, sta je popularno i normalizovano, mogu samo da kazem da je drustvo bolesno poprilicno. Ne kazem ni da su Ameri normalni, oni samo imaju drugacije probleme od nas koji nisu zasnovani toliko na finansijama, posledicama ratova, stresova, kriza itd.  Ali oni su drugaciji narod.  Hladni, udaljeni, gde su emocije izolovane, i retko kada dolaze do izrazaja.

U Srbij su emocije uvek na povrsini i normalan deo Srpskog drustva i kulture, ali stvar je u tome sto u Srbiji trauma nije prevazidjenja, i to se sve nagomilalo. Lutanje pod turcima, pa AH i Nemcima, komunizam i na kraju rusenje Slobe, i degradacija je dovela do toga gde smo sada. Ni tu ni tamo. Imamo polovicno drustvo, elemente kakvi smo nekada bili, sa najgorim elementima Zapada, tako da ne moze da se ochekuje  da ce od toga izaci ista bolje.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Sve to nije srušilo porodicu kao instituciju, na način na koji je ona ugrožena recimo u SAD. Naravno, intenzivno se urušava, ali još se ona itekako odupire tim pritiscima. Devijacija uvek ima i biće ih, ali ne možemo na osnovu ovog psihopate izvlačiti neki zaključak.

Hoću reći nikad nisam voleo generalizacije, koje su mahom netačne, fazon odeš na splav i kao srpskinje su kurve, ma nije rodjače, nego ti uzorak pogrešan....
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Sve to nije srušilo porodicu kao instituciju, na način na koji je ona ugrožena recimo u SAD. Naravno, intenzivno se urušava, ali još se ona itekako odupire tim pritiscima. Devijacija uvek ima i biće ih, ali ne možemo na osnovu ovog psihopate izvlačiti neki zaključak.

Hoću reći nikad nisam voleo generalizacije, koje su mahom netačne, fazon odeš na splav i kao srpskinje su kurve, ma nije rodjače, nego ti uzorak pogrešan....
Ja nesto nisam video da je ista toliko normalno u Srbiji. Splav manje vise, tu se zna sta se radi, ali stvar je generalno sto zene/devojke rade X a muskarci/decaci rade Y. Izgubili smo dostojanstvo, gotovo nema obraza a o chasti da ne pricamo.

Pogledaj oko sebe, slusaj kako ljudi govore jedni sa drugima, koliko su svi nadrkani, osioni i ljuti. Pogledaj kako se klinke i klinci ponasaju, i pogledaj starije.  Ja na primer da nisam otisao iz SRBIJE ne bih video sve ovo tako dobro, jer kako bi video kada je to oko tebe, tako da ti treba pticja perspektiva. Nadam se da gresim u mojoj proceni, ali svaki put kad dodjem, nacudim se.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Klinci su zbunjeni. Kao i svaki klinci. Zbunjeni su viskom informacija koje niko pa ni njihovi roditelji niti mogu niti umeju da im filtriraju. Ne bih rekao da su niti bolji niti losiji nego sto smo mi bili. Drugaciji su i to je to.........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Klinci su zbunjeni. Kao i svaki klinci. Zbunjeni su viskom informacija koje niko pa ni njihovi roditelji niti mogu niti umeju da im filtriraju. Ne bih rekao da su niti bolji niti losiji nego sto smo mi bili. Drugaciji su i to je to.........
Pa ne znam. Drugaciji jesu, ali na gore, ne na bolje.  Ja kao klinac sam bio naucen postovanju, bio  sam srecan sa onim malo sto sam imao. Klinci danas kako mi se chini nemaju postovanja prema bilo kome.  Ako nista drugo, u moje vreme je bar bila neka kurotazija. Danas umesto "Mogu li/mozete li da mi X" je "Daj ovo" i nema ni dobar dan i dovidjenja.  A to da matorci ne znaju sta ce sa klincima, to je sigurno apsolutno. 
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Slusaj, mi bi trebali da budemo sjebani sedamdeset puta vise nego danasnja deca*. Moje roditelje kad sam ja bio deriste je zapao rat i raspad Jugoslavije. Ali mi smo imali neki strah, videli smo strah u roditeljima, prepoznali.

Pisao sam vec, danas deca ako treniraju nesto se vise zentaju od trenera nego od profesora ili nastavnika, pa nekeda i od roditelja. Daj ti njemu ljubav, al moras da budes ponekad tvrd i autoritet. Bez toga sve ode u kurac.

*mada nisam siguran da nismo citajuci tvoje zajebancije sa pistoljima i nozevima u drugoj temi Smile
« Poslednja izmena: 16. Mar 2019, 20:51:35 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
pad instituta porodice je direktno vezan za upliv materjalisticke ideologije ...

to je potpuno jasno...

jel materjalizam je dostigao svoj pik i bez lomljenja porodice kao instituta...

on ne moze da razvrati vise coveka...

samim padom on gubi oslonac...i postaje jos iracionalniji...

to je i vise nego ocigledno...

to je vec sve bio...



IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 292
Zastava
mob
Samsung Galaxy y
Slusaj, mi bi trebali da budemo sjebani sedamdeset puta vise nego danasnja deca*. Moje roditelje kad sam ja bio deriste je zapao rat i raspad Jugoslavije. Ali mi smo imali neki strah, videli smo strah u roditeljima, prepoznali.

Tada nisi imao ove nakardne EU zakone, pa prava deteta itd itd
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.