Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Нови проблеми у Француској  (Pročitano 7606 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
S'tim sto bi se mnogi koji sada to zagovaraju tada okrenuli protiv iste te vlasti i pljuvali je na sav glas, dok bi za te koji su rasterali maloumnike govorili sve najgore.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
BF sve je to tacno sto si rekao ali opet moras da shvatis da upravo tako stvari funkcionisu Smile

ne funkcionishu . jer da funkcionishu crnci se ne bi ni usudjivali da pogledaju belu zenu , a kamoli da je zamalo siluju na javnom mestu pred ochima policije .

 u francuskoj (kao i u srbiji) , svako ko progovori o rasnoj realnosti rizikuje gubitak posla , isterivanje iz shkole , pa chak i hapshenje . zbog toga i nema neke snazne belachke organizacije koja bi zauzdala nasilje imigranata , i zbog toga se oni ovako i ponashaju . sasvim je drugachija situacija bila npr 60-ih , kad ovako neshto nije moglo ni da se zamisli . ali , to vam je judeo-liberalni progres ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
To mozda kod vas u Beogradu ovde kod nas u Uzicu svi otvoreno pljuju po crncima i ciganima Smile  Namazaniji je Era od Judeo liberala Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
To mozda kod vas u Beogradu ovde kod nas u Uzicu svi otvoreno pljuju po crncima i ciganima Smile  Namazaniji je Era od Judeo liberala Smile Smile

polako prijatelju . zlo se shiri sa vrha vlasti , prvo u prestonicu pa onda kroz celu zemlju . kod nas ce biti josh gore nego u francuskoj ako neshto ne preduzmemo , jer kod nas vladaju potomci komunistichkih ubica koji su vec jednom zavili srbiju u crno .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
Veruj mi da bi se ovde ti uklopio bolje nego bilo gde Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Samsung 
To mozda kod vas u Beogradu ovde kod nas u Uzicu svi otvoreno pljuju po crncima i ciganima Smile  Namazaniji je Era od Judeo liberala Smile Smile

polako prijatelju . zlo se shiri sa vrha vlasti , prvo u prestonicu pa onda kroz celu zemlju.

Одакле пропаганда најјаче ради.

Није случајно ни што по Америци на овако нешто црнци могу помислити само у неком већем граду, док би на југу земље, по мањим местима, где их процентуално има више следио конопац на најближем дрвету.

Један Амер је баш и оставио коментар где каже, да би се овако нешто могло догодити и у Њујорку рецимо, осим ако би био у питању фестивал кантри музике. Smile
« Poslednja izmena: 03. Okt 2010, 14:38:10 od DuKiM57 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Nokia 
Vazno je reci i to da glavni krivac u ovoj prici nisu crnci, niti su sada nama najveci problem na svetu crnci ili cigani. Oni su samo u ovom slucaju jos jedan pokazatelj kako drustvo funkcionise i u kom pravcu se krece.
Glavni neprijatelj i nas i crnaca je onaj ko nam govori da moramo da zivimo zajedno i da se tolerisemo (trpimo)  i ko hoce da unisti sve osobine kod coveka koje ga cine covekom.
« Poslednja izmena: 03. Okt 2010, 15:54:46 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
To mozda kod vas u Beogradu ovde kod nas u Uzicu svi otvoreno pljuju po crncima i ciganima Smile  Namazaniji je Era od Judeo liberala Smile Smile

Otkud vama crnci u Uzicu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
To mozda kod vas u Beogradu ovde kod nas u Uzicu svi otvoreno pljuju po crncima i ciganima Smile  Namazaniji je Era od Judeo liberala Smile Smile

Otkud vama crnci u Uzicu  Smile

не би ме чудило и да су га довели да имају кога да пљуц пљуц ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
HTC One

Sam branim svoje dupe, ovde se govori o organizovanoj skupini koja se okuplja sa namerom da pravi probleme. Ako ne vidis o cemu se radi, pravac oftamolog.  Smile

sasvim sam ubedjen u to da sam branish svoju pozadinu , al u snovima  Smile Smile Smile ....

koliko sam primetio , ti se zalish shto organizovana grupa "ugrozenih manjina" napada mirne gradjane (koji su gle chuda beli  Smile) . uz to si dodao da bi ista takva organizovana grupa belaca trebala da im se suprotstavi, pa si spomenuo i nacionalni stroj .

 medjutim , iz tvojih ranijih izlaganja je javnosti na forumu dobro poznato shta mislish ne samo o stroju , vec i o svakom samorganizovanju belaca (primer dogadjaji u selu jabuka )  Smile . dakle , ti bi sad hteo da oni isti koje si do juche napadao i trazio da se pohapse sad dodju u pomoc kad tvoja derriere  Smile bude ugrozena od strane "organizovane skupine"  Smile . e pa to , kao shto rekoh , ne biva .



Lepo ti covek rece:

Ne trazi on nista nego govori kako vlast moze da funckionise. Nadju par bezposlicara i iza tri coska ih nahuskaju, ujedno muriju diskretno odalje i to je to. Posle poapse te bezposlicare, smene par glavnih murova i proture neki zakon i gotova stvar.  Smile

Bf, ti malo losije kapiras u poslednje vreme. Ja i sad osudjujem napad u jabuci, kao i ove crnce sa snimka. Osudio bih i Nacionalni stroj da napadne nekoga. Ali, i to je sustina, ja znam da si i jedni i drugi samo klosari praznih zivota koji svrhu vide u nekoj besmislenoj ideologiji. E vidis, kada takvi postoje treba ih koristiti. To ne znaci da su mi potrebni niti da bih zeleo da ih neko samo zato stvori ali znaci da kada budale postoje zasto ih ne navesti da se sami pobiju. Jasnije malo?  Smile

Inace, ne znam kako te vise nije sramota da kenjas po Forumu? Pa to je jedino sto i radis. Ovde osudjujes Dveri da pacifikuju drustvo, sve stranke iz razlicitih razloga, organizacije takodje, pojedinacne inicijative takodje, crnce, kineze, muslimane ali i belce. Sta ti radis osim sto preko interneta seres po svima i niko po tvom veoma neuvazenom misljenju ne radi nista? Osim sto menjas tastature kad se izlizu i fotelje kada puknu federi?
« Poslednja izmena: 03. Okt 2010, 19:05:55 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: coolrunner

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.