Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:33:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PC platforma  (Pročitano 82391 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Džojstik odgovara za određene žanrove,odnosno akcije u igrama.Džojstik nije za pucačine ili strategije.
Nikad mi neće biti jasno kako ljudi mogu da igraju pucačine preko džojstika,bez obzira koliko to lepo i prilagođeno bilo,to je meni prosto smešno.

Slažem se sa tim ali sve je stvar navike. Kao što je naprimer meni neverovatno da postoj ljudi koji još uvek igraju PES i NBA na tastaturi (one prethodne verzije) tako je i mnogima čudno to u vezi pucačina sa džojsticima...
A upravo zbog ta 2 žanra koja si naveo PC i opstaje, dodao bih još menadžera i po neku sportsku igru... ostalo ili nema za PC ili su portovi sa konzola gde je neophodan xbox džojstik...
Zato opet kažem sve je stvar ličnog ukusua i ko šta voli... ja najviše volim sportske igre, vožnje i tuče a za PC iz svega toga izađe tek po neka kvalitenta igra...



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia 5800 express mus
Citat
Džojstik odgovara za određene žanrove,odnosno akcije u igrama.Džojstik nije za pucačine ili strategije.
Nikad mi neće biti jasno kako ljudi mogu da igraju pucačine preko džojstika,bez obzira koliko to lepo i prilagođeno bilo,to je meni prosto smešno.

U pravu si.Naravno.
Medjutim,nije toliko strasno,zato sto je jako lepo odradjeno,pa i pucacina na dzojstiku.
Secam se prvih dana na ps1,mozda zato i imam naviku  Smile

A jeste sramota to za GTA5.Stvarno je tuga da se tako nesto radi.
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Kad Red dead redemption do sada nije izašao za PC onda i ne čudi toliko to u vezi sa GTA5
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ogromna lova se vrti oko konzola i u tome je poenta svega. Inicjativa je na njima. Kompanije gledaju kako da poboljšaju ugođaj, da dovedu nove žanrove, da PC žanrove prilagode konzolama. Samo još fali da ti stave jastuk pod glavu i pokriju te ćebetom... Dok PC mrtav ladan. Nema ko da ga gura naprijed. Od konzola zavisi cjelokupan napredak industrije video igara. Tek izlaskom PS4 imaćemo igre za novu generaciju računara. Jer samo nova konzola može pokrenuti entuzijaste da ulože brdo para, vremena i truda,... pa da krajnjim naporima uvedu industriju u novu eru.
« Poslednja izmena: 22. Feb 2013, 15:05:31 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Kad Red dead redemption do sada nije izašao za PC onda i ne čudi toliko to u vezi sa GTA5

Uuuu,kako sam ja bio ispizdeo oko toga... Odgledam na Youtubetu neki klip,koji se još pritom zove nešto ''best PC games of the year'',tako nešto.Verovatno su slučajno ubacili i Redemption.
I taman lepo odgledam to,i,ubeđen da ima i za PC(jer,kažem,u videu se pričali o PC naslovima...)odem na net,čak počnem da ''kupujem'',odem da vidim fajlove... kad ono,nešto ne štima.  Smile  Smile Izađem na net,pogledam podatke o igri,i shvatim da je samo za konzole.Kolko sam ispizdeo tad.  Smile

U suštini,baš kao što je Magic rekao - profit je taj koji diktira.Samo što se ne bih složio da napredak zavisi samo od konzola,ali,dobro...
« Poslednja izmena: 22. Feb 2013, 15:05:29 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Uuuu,kako sam ja bio ispizdeo oko toga... Odgledam na Youtubetu neki klip,koji se još pritom zove nešto ''best PC games of the year'',tako nešto.Verovatno su slučajno ubacili i Redemption.
I taman lepo odgledam to,i,ubeđen da ima i za PC(jer,kažem,u videu se pričali o PC naslovima...)odem na net,čak počnem da ''kupujem'',odem da vidim fajlove... kad ono,nešto ne štima.  Smile  Smile Izađem na net,pogledam podatke o igri,i shvatim da je samo za konzole.Kolko sam ispizdeo tad.  Smile
i ja isto u vreme kada je tek izasla,precesljavao sam torente i warez sajtove ali je nije bilo nigde za pc  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Sendo 
Ja i dalje znam da će Redamption biti i za PC. Kada je izašao Brutal Legend, postao sam vernik Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Na PC-u se može zaraditi - tvrdi Capcom



 Iako se mnogi izdavači u želji da iz svojih igara izvuku maksimalnu zaradu okreću konzolama, Capcom je uvjeren da se zaraditi može i na PC-u

Nije tajna da se PC verzije igara prodaju znatno lošije od konzolaških, što u konačnici prisiljava izdavače da upravo konzolama posvete većinu svoje pažnje, a sve kako bi ostvarili što bolju zaradu. I pored toga, Capcom vjeruje da se i na PC-u mogu ostvariti dobri rezultati - ukoliko se napravi dobar posao.

"Ukoliko na konzolama napravite dobar posao možete razviti PC verziju uz razuman budžet. Imamo tu sreću da surađujemo s vrhunskim developerima za PC koji nam nemjerljivo olakšavaju život." - rekao je Capcomov Alex Jones u nedavnom intervjuu za portal True PC Gaming.

Upravo iz ovakvog uvjerenja Capcom je nedugo nakon PS3 i Xbox 360 verzija izdao i PC verziju svog DmC: Devil May Crya, te obećao da će i u budućnosti podržavati igraću zajednicu na PC-u izdavanjem dodatnih sadržaja i novih igara.
Daniel Lučić

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.97
mob
Sendo 
Naravno da može, osim ako ste Cliffy B., koji svaki svoj neuspeh leči sa rečenicom da na PCu ima piraterije, i da je zato (između ostalog) igra propala Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:33:15
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.