Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Norveška otima decu od roditelja zbog "hrišćanske indoktrinacije".  (Pročitano 9326 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 601.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Pentakostinalci su americka sekta koja se siri po siromasnim zemljama.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 537.75.14
Anea, na koji nacin se ovo tice "americkih sekti"?
sa fejsbuk profila gospodina Milivojevica:

Zoran Milivojevic‎ to Dr Zoran Milivojevic
3 hrs ·
Možda se ne slažemo oko telesne kazne, ali verovatno mislite da kao roditelj imate prirodno pravo da dete kaznite tako što ćete mu ODUZETI TELEFON, ZABRANITI IZLAZAK ili NAREDITI DA POSPREMI SOBU. Slovenačka država ne misli tako, jer u predlogu novog zakona se to ZABRANJUJE RODITELJIMA, a oni koji budu to kršili će biti kažnjeni za "NASILJE U PORODICI". U javnoj raspravi slovenačka javnost i stručnjaci ustaju protiv zaslepljenosti pravima dece i oduzimanja autoriteta roditeljima. Za godinu ili dve to čeka i nas, i zato roditelji aktivirajte se.

http://www.planet.si/novice/slovenija/video-debata-otroci-nocejo-delati-ker-so-starsi-obupali-saj-jih-ne-ubogajo.html

А ово је предлог Грађанског законика у Србији, 21. век:

Чланови:
2451: одузимање телефона и забрана изласка су насиље у породици
2290: одвајање детета од родитеља у случају насиља у породици
2452: избацивање родитеља из стана у случају насиља у породици
Ne znam da li si razumeo bobo, ali ovde se radi o oduzimanju dece belim hriscanima koji propagiraju neke religijske ideje iz zemlje koja je jos na nivou Divljeg Zapada - Amerike.

I onda imamo situaciju da domaci bizgovi stite iste ljude koji su 1999. navijali kada su bombardovane srpske bolnice, jer su... ti jadni.. mali... belci napokon dosli u neku civilizaciju, samo zato sto je to njihovo pistanje nista vise nego povreda nekih prava u totalitarnoj Evropi (!!!!).

hehe, ma sta mi naprica? Nesto te nisam video da si bilo gde osudila kriminalne aktivnosti, koje su postale pravilo, americkih korporacija, banki, uticaj holivuda, citave te baljezgarije i sistematske retardacije dece i ljudi? To su onda sta, po tebi? "Teorije zavera" : ))

Citat
A sto se tice odlaska dece iz bivseg SSSR u Ameriku, usvajaju ih isti ti beli, hriscanski sektasi koji ih koriste kao robove, ali.. boze moj... kada im Svedska lupi rampu... to je grozno...
Zaista? Nesto ne znam da je onaj slucaj kada su rusku bebu otkupili, bukvalno, australijski homoseksualni par kretena, koji je posle to isto dete podvodio pedofilima, imao veze sa "sektama"? To verovatno "nije bitno", jer je beba ruska, bela, a i usvojena je od strane "progresivnih, alternativnih seksualnih zajednica".

Citat
Ako si belac, u toj utopiji zasnovanoj na krvi prvo Indijanaca, a zatim i Kineza koji su izgradili zapad, te crnaca koji su izgradili Jug... pociva jedan paranoicni sistem koji vristi o nekim nepovredivim slobodama.
Znaci ovako...tvoja "logika" (da tu pojavu tako nazovemo) : pljujes po americkom sistemu ali samo do tacke kada tebi to odgovara? : )) Kako to da ti paranoici, kako si ih nazvala, po tebi prave neupitno dobre lekove, vakcine, npr?
Citat
Znaci, dok u ostatku civilizovanog sveta ne mozes da silujes kozu (u Americi moraju da se donose posebni zakoni o zabrani sodomije, jer... ehej... sto nije izricito zabranjeno, mora da se praktikuje)  ili prebijas dete jer ti to religija kaze, u Americi mozes. Posebno ako si pripadnik bele vecine.
Ne lupaj. U EU imas javne kuce gde mozes da "vodis ljubav" sa zivotinjama.

Ovo je tvoje klasicno spinovanje, jer ti udara dobrano na sujetu...dakle, nema ovo veze sa "zastitama prava dece", ja ne znam za zakon koji omogucava zlostavljanje dece, vec se radi o tome da se pravi razdor unutar porodica, sto slabija porodica, to slabije drustvo i to je citava mudrost.
Citat
Зар ти ниси поборник чистих раса и тако тога?
Ja sam pobornik toga da svaka nacija/rasa ima pravo da postoji, a protiv sam toga da se organizuju i forisraju nasilne promene demografije, bilo gde i sa bilo kojim stanovnostvom. Isto bih mislio i da ovde dolaze Kinezi, Svedjani, Eskimi kao sto sad dolaze Arapi i crnci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
Pa i nisam nesto religiozan...
To sto vi administrativni radnici nemate predstavu da se ovakvim "zakonima" ne stite deca, naprotiv, vec da je to naprotiv prava deteta je jedno, a realnost drugo

Tacno, npr realnost je da je u Norveskoj pravo deteta zasticeno time da ne smes da ga udaras a to sto ti mislis da ovi smeju a da ne odgovaraju zakonski je fantazija.

Citat
Nema to veze sa religijskim ucenjem, u sfrj, npr. su decu fizicki kaznjavali, a opet je zlostavljanje dece bilo kaznjivo.
Naravno da ima veze. Jer se ovi brane religijskim ucenjem da im je dozvoljeno. To sto se u SFRJ gledalo kroz prste na to da lemas dete nema nikakve veze sa time da su oni svojski prekrsili zakon(rekla i deca a i oni priznali) i da odgovaraju pred zakonom zbog toga.

Inace, ja se npr slazem sa Milivojevicem  da je potpuno ukidanje fizicke kazne previse liberalna mera. Samo sto ti pokusavas da branis ljude koji su otisli u zemlju u kojoj postoji taj zakon a da ga se ne pridrzavaju. a to je kako bi ti rekao njihova fantazija a ne realnost.  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 03. Mar 2016, 17:29:46 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 537.75.14
Tacno, npr realnost je da je u Norveskoj pravo deteta zasticeno time da ne smes da ga udaras a to sto ti mislis da ovi smeju a da ne odgovaraju zakonski je fantazija.
Ako je nesto po zakonu, ne znaci da je na dobrobit najveceg dela ljudi.

Citat
Naravno da ima veze. Jer se ovi brane religijskim ucenjem da im je dozvoljeno. To sto se u SFRJ gledalo kroz prste na to da lemas dete nema nikakve veze sa time da su oni svojski prekrsili zakon(rekla i deca a i oni priznali) i da odgovaraju pred zakonom zbog toga.
Ja ne znam da si u sfrj imao pravo da "lemas" dete?
Mene zakon zanima u tom smislu kako utice na porodicu, ljude, decu.
O cemu se radi: U Svedskoj, na primer, kao olicenju ludila NSP-a, imas dvostruke standarde: Postoje grupe ljudi za koje zakon skoro i da ne vazi (emigranti, pogotovo ovi skorasnji) i ovi drugi, uglavnom autohtono stanovnostvo, belci, za koje je zkaon vrlo rigorozan.

Citat
Inace, ja se npr slazem sa Milivojevicem  da je potpuno ukidanje fizicke kazne previse liberalna mera. Samo sto ti pokusavas da branis ljude koji su otisli u zemlju u kojoj postoji taj zakon a da ga se ne pridrzavaju. a to je kako bi ti rekao njihova fantazija a ne realnost.  Smile Smile Smile
Ako izuzmemo svu prevaranstku prirodu ovog "zakona"... zasto onda ne primenjuju zakon za sve, a ne selektivno? Tamo postoje cetvrti gde policija, a kazu ni vojska ne zalazi (znamo koje su to cetvrti), rekao bi covek da niko ne tuce svoje dete?!
« Poslednja izmena: 03. Mar 2016, 17:42:03 od 856kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Citat
Ako izuzmemo svu prevaranstku prirodu ovog "zakona"... zasto onda ne primenjuju zakon za sve, a ne selektivno? Tamo postoje cetvrti gde policija, a kazu ni vojska ne zalazi (znamo koje su to cetvrti), rekao bi covek da niko ne tuce svoje dete?!
Откуд знаш да се не примјењује? Не добију сви случајеви глобалну покривеност попут овог.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
Normalna deca ne mogu da sede 45 minuta mirno, oni koji mogu ili imaju problem ili su primorana, kao sto vecina i jeste.
ахахаха
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Citat
Ne lupaj. U EU imas javne kuce gde mozes da "vodis ljubav" sa zivotinjama.

Znamo da si sangejzer, sad znamo i da si u pentakostalnoj crkvi ali da mastas o zivotinjama... Nadmasio si samog sebe  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X (iPhone)
Browser
Safari 601.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Boze, Maradicu... Vec 6 meseci pokusava da od mene dobije tel mojih macaka.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Sta ucini sangejzing od coveka, dobro kazu da zbog ovih ozonskih rupa treba da se pazi kad se izlaze suncu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 537.75.14
Sta ucini sangejzing od coveka, dobro kazu da zbog ovih ozonskih rupa treba da se pazi kad se izlaze suncu  Smile
Sam ti pogodi zlicu Cika Deda, a? Hebi ga, vreme ide... ; ) Svi cemo u tvoje godine pre ili kansije (dobro neko i nece)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.