Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E65  (Pročitano 35180 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
pa i po meni je to prednost.....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.0
mob
Nokia E65
i po meni , neznam kako moze neko da se orijentise u onoj nepreglednoj galeiji kod n80...

Verovatno cu kupiti ovaj fon posto sam se duboko razocarao u n80 kada sam cuo da ima ocajnu bateriju.A po meni je najlepsi od svih n i e serija a jos kako je lep sa crvenom maskom Smile Ali pare Smile ...........sam jedva skupio Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
sto bre sa crvenom maskom?  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Mislim da sam nasao veliki minus(barem je meni minus) za E65.Gledao sam neke slike menija i video da galerija ovog telefona nepodseca uopste na ostale predstavnike symbiana 9.1(prvenstveno mislim na N seriju,jer ,e e serija do sada nije zanimala)-ocu reci nema one galerije koju imaju N80 i N73,npr. vec mi se cini da se slike i video pregledaju odvojeno  Smile kao sto je nekada bilo na 6630  Smile -nek neko kaze ako gresim?druga stvar takodje koju sam primetio je to da software koji sluzi za kemeru neslika horiznotalne slike(opet kao kod N80 i N73) vec je cini mi se ista stvar kao kod N70 i starijih odela  Smile a to sve ukupno znaci,ja predpostavljam   Smile (zbog tolikih razlika)da sve aplikacije i ostale zezalice koje rade na N80 i N73 i N93 nece raditi kako valja na ovom telefonu-nego ce biti nesto odvojeno  Smile
Tako nekako. Ima čak i slabiji bluetooth standard od ostalih telefona. Kao i uvek - nokia negde ukinula kako ne bi bilo baš sve savršeno!
Za sve je kriv "Feature pack" koji kod ovog telefona uopšte nije ugradjen - čak ni verzija 1!!! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.0
mob
Nokia E65
sto bre sa crvenom maskom?  Smile

Mnogo lepo izgleda
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
sto bre sa crvenom maskom?  Smile

Mnogo lepo izgleda
Trenutno, pored modela 6280 ovo je zaista najlepši Nokia slajder telefon. Smile Još ima OS, .... malkice zbudžen doduše, no kome je do dizajna i slajder telefona ... pun pogodak! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Apple Iphone 4s
pa ja volim da kod telefona vidim neke inovativne stvari i promene a ne sada da na e65 vidim ono sto je sam nekada gledao na staroj 6630  Smile meni je galerija od N80 i N73,n93 itd sasvim ok,cak dok sam imao 6630 trazio sam neki program pomocu kojeg bih napravio takvu galeriju al to nije postojalo jbg  Smile glavni razlog zbog koga sam sada siguran da necu cekati ovaj telefon je taj ogroman propust vertikalne kamere  Smile Smile prosto nemogu da verujem sta su ljudi uradili  Smile i to me podseca na neke ranije modele  Smile
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
pa ja volim da kod telefona vidim neke inovativne stvari i promene a ne sada da na e65 vidim ono sto je sam nekada gledao na staroj 6630  Smile meni je galerija od N80 i N73,n93 itd sasvim ok,cak dok sam imao 6630 trazio sam neki program pomocu kojeg bih napravio takvu galeriju al to nije postojalo jbg  Smile glavni razlog zbog koga sam sada siguran da necu cekati ovaj telefon je taj ogroman propust vertikalne kamere  Smile Smile prosto nemogu da verujem sta su ljudi uradili  Smile i to me podseca na neke ranije modele  Smile
Kao prvo, sve te inovativne stvari koštaju, zato .... ako to voliš onda moraš da "voliš" i debeo rashod u mesečnom budžetu pride radi luksuza!
Kao drugo, niko i ne koristi galeriju telefona već dodatne aplikacije tipa Resco.Photo.Viewer za pregled svih slika, neki od dodatnih muzičkih plejera za pregled i slušanje muzičkih fajlova, PvPlayer za 3Gp klipove, SmartMovie za .avi fajlove, samim tim ... galerija i nije nikakav hendikep jer se gotovo uopšte i ne koristi. Tj., koriste je oni koji ne vide prednost u dodatnim aplikacijama, ali takvima je i Sony Ericsson K750i premija!
Što se tiče kamere i vertikalno/horizontalnog prikaza, rekoh, to je uvedeno u S60v.9.1 samo u dodatnom feature pack-u koji E65 nema, samim tim naravno da ne može. No, i to nije nikakav hendikep jer se i kamera kod mob. telefona koristi jednom godišnje da ne govorimo o tome da je baš nekome potreban takav prikaz i kada je koristi kako bi zabeležio trenutak. Za to i postoji digitalna kamera a ne mob. telefon.

Nije ovo nikakva mana po meni, ali je cena ogromna mana, jer zaista sve stoji što si rekao i sve te novine koštaju više kod v9.1 telefona. Uzimajući u obzir da ovaj to nema, ne bi trebao da prelazi 250€ ni u snu već sada i još da mu cena lagano opada, no ....
« Poslednja izmena: 10. Mar 2007, 02:29:16 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Apple Iphone 4s
ih daj da nepreterujemo,aj nek bude da bi cena trebala biti ko npr.N80 sada 330 evra al da mu dosta brze pada cena
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
ih daj da nepreterujemo,aj nek bude da bi cena trebala biti ko npr.N80 sada 330 evra al da mu dosta brze pada cena
Zašto bi mi sami još i podizali cene mobilnim telefonima?!? Zar 330€ nije ništa po nekome? Zar ne bi trebali sami da težimo nekoj manjoj ceni od 100 i kusur evra a ne još i da kukamo da bi 250€ bilo malo, nego da malo zabiberimo?!? To je ogroman novac za jedan mobilni telefon i zaista bi za takve pare trebao da pruža vrhunske novine.
Druga je stvar što su se proizvodjači polakomili pa svakom modelu koji ima više opcija od slanja SMS poruka i pozivanja lupe početnu cenu od 500€ i neko još na to navikao .... pa gleda na takvu cenu kao na najobičniji prosek!
Ako budemo ovako rezonovali stvari i podaništavali nenormalnu cenu od recimo 300€, onda bi automatski trebalo da znači da sve što košta ispod 200€ ne vredi ni lulu duvana. Smile
« Poslednja izmena: 10. Mar 2007, 19:41:36 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.