Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nokia E65  (Pročitano 35170 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
pa i ja mislim da ce se cena uskoro smiriti jer se skoro pojavio u prodaji......
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
WiFI  Smile
Smile tačnooo, ovo sam preskočio ... hehe, možda baš ovo bude fon koji ću isprobati iz ove verzije 9.1(kada padne ispod 300€ naravno)! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
WiFI  Smile
Smile tačnooo, ovo sam preskočio ... hehe, možda baš ovo bude fon koji ću isprobati iz ove verzije 9.1(kada padne ispod 300€ naravno)! Smile

tako sam i ja resio, cim sam video specifikacije!!!
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
e ovako..... bio ja danas da ga vidim uzivo....
znaci, izgleda extra telefon.... slajder je bolji od slajdera na N80, bas smo uporedjivali jer je sa mnom bio ortak koji ga ima.....
velicine (kad je sklopljen) je kao N70 a kad se otvori malo je duzi.... tastatura je dosta dobra i nije kao na N80 da su tasteri 1,2,3 preblizu slajderu!
sto se tice fizicke velicina ekrana, otprilike je isti ekran kao na N70.....
stoji da je jako skup ali tek se pojavio i ocekujem da ce mu cena padati uskoro i onda ce definitivno to biti moj sledeci fon!
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 247
Zastava Srbija, Beograd, Dorcol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dobar je E65 ali ja ipak cekam E61i  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Dobar je E65 ali ja ipak cekam E61i  Smile
Bez ikakve uvrede, ali kako je moguće da nisi onda sačekao na samom početku već se zaleteo, kupio E61 i verovatno svima trubio da ti kamera uopšte nije potrebna, .... a sada kada Nokia izbacuje isti model u koji je ugradila kameru, ti bi odmah da baciš pare?!? Zar ne misliš da se Nokia ovim svojim načinom ophodjenja prema kupcima ne ponaša prema istima kao prema magarcima koje može nasamariti kad hoće i naterati ih u kratkom vremenskom periodu da zamene par telefona koji vrede preko 300€ a da oni to i ne shvate?!?
Mislim da si o kameri trebao ranije da razmišljaš, no neko voli da se luksuzira!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 247
Zastava Srbija, Beograd, Dorcol
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kao prvo: kad sam kupovao E61 nije bilo nikakve najave o E61i a i E61 sam kupio polovnu za 220e.
Kao drugo: kamera mi nije nesto preterano potrebna ali mi zatreba (jednom u nedelju dana) pa sad kad budem kupio E61i imacu potpun telefon koji verovato necu menjati duzi period.
Sto se tice Nokije smatram da je extra bezobrazna ali nas niko ne bije po usima da kupujemo telefone. Smile
« Poslednja izmena: 08. Mar 2007, 00:12:50 od alantin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC Bravo
e ovako..... bio ja danas da ga vidim uzivo....
znaci, izgleda extra telefon.... slajder je bolji od slajdera na N80, bas smo uporedjivali jer je sa mnom bio ortak koji ga ima.....
velicine (kad je sklopljen) je kao N70 a kad se otvori malo je duzi.... tastatura je dosta dobra i nije kao na N80 da su tasteri 1,2,3 preblizu slajderu!
sto se tice fizicke velicina ekrana, otprilike je isti ekran kao na N70.....
stoji da je jako skup ali tek se pojavio i ocekujem da ce mu cena padati uskoro i onda ce definitivno to biti moj sledeci fon!
  Ako je slajder bolji nego na n80,onda je to sjajno,jer to istovremeno znaci i da ima mnoogo bolji slajder od 6280,a ova Nokia ima izuzetno los slajd,tj. nenormalno klimav(ovo spominjem jer sam cuo pohvale na racun 6280,a po meni to je i hardverski i softverski veoma problematican fon).Sto se tice E65,moram reci da nisam odusevljen,i pre bih kupio 6110 Navigator(koji bi trebalo da se uskoro pojavi,po nesto malo visoj pocetnoj ceni,a nudi mnogo vise tehnologija od E65).Zasto ne mislim da je ovo sjajna kupovina - nema gps,nema HSDPA,a meni su te stvari bitne...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Apple Iphone 4s
Mislim da sam nasao veliki minus(barem je meni minus) za E65.Gledao sam neke slike menija i video da galerija ovog telefona nepodseca uopste na ostale predstavnike symbiana 9.1(prvenstveno mislim na N seriju,jer ,e e serija do sada nije zanimala)-ocu reci nema one galerije koju imaju N80 i N73,npr. vec mi se cini da se slike i video pregledaju odvojeno  Smile kao sto je nekada bilo na 6630  Smile -nek neko kaze ako gresim?druga stvar takodje koju sam primetio je to da software koji sluzi za kemeru neslika horiznotalne slike(opet kao kod N80 i N73) vec je cini mi se ista stvar kao kod N70 i starijih odela  Smile a to sve ukupno znaci,ja predpostavljam   Smile (zbog tolikih razlika)da sve aplikacije i ostale zezalice koje rade na N80 i N73 i N93 nece raditi kako valja na ovom telefonu-nego ce biti nesto odvojeno  Smile
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1053
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung GS3
Jeste tachno da su na E seriji slike i video odvojeni shto je po meni prednost.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.