Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: nokia E61i  (Pročitano 51539 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1053
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung GS3
Da,planirao sam kupovinu E61 ali kad se već pojavio E61i sačekaću malo da se smiri cena pa eto Smiley
Ne smetaju mi dimenzije,inače iamm iskustva sa takvim telefonom tako da znam šta radim  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Neces pogrijesiti.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone
koji je po vama lepsi?   Smile



dokaz da dzojstik i nije bas najbolje resenje  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Meni je E61.  Smile

Bez zezanja. Malo više nego što treba su našarali ovu i verziju.... Ja nemam problema s džojstikom. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1053
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung GS3
Pa činjenica je da je lepši onako jendobojan ali šta sad...nećemo sad zbog boje da pravimo problem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone
meni je e61i lepsi... i svidja mi se sto nisu stavili dzojstik....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Glavno na ovom telefonu je qwerty... sve ostalo su sitnice.  Smile
@Mikele nemoj se prerano radovati zamjeni džojstika. Koliko vidim poprilično su nabijeni oni tasteri gore oko njega a i on mi djeluje poprilično malen. Sve to bi moglo da bude manje komforno za rad... Ali svakako da je primjerenije rješenje od klasičnog džojstika na e61 po mišljenju većine. Samo mnogo mi mali izgleda....manji nego na n70.  Smile  Smile

Evo mog realnog suda o ovom telefonu , bez trunke zezanja.... Izgleda dobro , ispunjava sve moje trenutne zahtjeve. Unapređena verzija e61 , dodata kamera , ugrađen normalan džojstik i još po neko minorno unapređenje. Sve ovo je bilo spremno i prije pojave E61 ali je s razlogom napravljena pauza da bi se ošišalo što više ovaca. Kada je procjenjeno da je E61 napravila dovoljno profita , puštena je i E61i u prodaju. Razularena masa se ustalasala , ljutito pobacala svoje E61 (pljujući ih koliko može) i bacila se na kupovinu novog E61i. Jer kamera od 2mpx rješava sve njihove probleme. Nema više sertifikovanja aplikacija kao na e61 , nema više zabrane systema kao na E61 , nema više kašnjenja plata... i sl. To je ono Što su oni tražili i zašto su kupili prvobitno E61 a ona im nije ispunila očekivanja. Zato će E61i da ispuni sve to uz pomoć buđave 2mpx kamere. Sad će mirno da spavaju.

Sve ovo , meni nije dovoljno da bih odbacio E61... jer sam telefon kupio zbog qwerty tastature i 2.8 inča ekrana a koliko vidim na novom modelu u tom pravcu nije ništa izmijenjeno. Čak ni jedna , jedina bitnija komponenta. (procesor ,ram , ekran, O.S.....)
Znači dobar jeste ali ne i dovoljno da bih i pomislio da mijenjam E61.   Smile

P.S. Da me pogrešno ne shvatite. Da nemam E61 , vrlo vjerovatno bih se odlučio za ovaj model. Ali kada ga već imam , nema ama baš nikakvog smisla ni da razmišljam o tome. Jedino ne shvatam pojedince kojima se gadio E61 a na pomen E61i padaju u trans od uzbuđenja i njegove ljepote i dobrote.  Smile

« Poslednja izmena: 26. Apr 2007, 00:37:15 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
meni je lepsi e61,bas zbog dJojstika...ne volim tastere.bas zbog toga sam gotivio 6600 krompir...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Sve ovo je bilo spremno i prije pojave E61 ali je s razlogom napravljena pauza da bi se ošišalo što više ovaca. Kada je procjenjeno da je E61 napravila dovoljno profita , puštena je i E61i u prodaju.
Ali moraš priznati da smeta i to ne malo ... jer da ti ne smeta, ne bi ni razmišljao o tome i ovde pravdao raniju kupovinu telefona bez kamere iako si znao da će se pojaviti sa kamerom ali ... nestrpljenje i živci ... da je bilo strpljenja i živaca - eto istog telefona sa kamericom pride ...
Ovako vam samo ostaje da se pozivate na predjašnje da vam kamera i nije potrebna na mobilnom kada ste kupovali E61!

Ovde nije Nokia kriva uopšte .... Lepo je najavljen model pravovremeno koji će nositi i kameru pride ... to što neko nije imao strpljenja da sačuva tih 300 i kusur evra već ih je dao na prvi model koji se pojavio, sada je već kasno za kajanje ...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ako misliš , da li se osjećam kao ošišana ovca?? Pa da ti pravo kažem , pomalo.  Smile ... Svjesno sam se poturio pod mašinu za šišanje.

Iskreno govoreći , kako vrijeme prolazi ... sve manje i manje.

P.S. Kao što vidiš nisam potrčao kao dosta njih na ovaj novi model. Valjda ti to govori na kom mjestu prioriteta je kamera kod mobilnog telefona, u mom slučaju. Nije ni loše malo se odmoriti od te kamere i bilježenja najvažnijih (realno nimalo važnih) događaja u životu.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Apr 2007, 23:47:09 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 45
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.