2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 56 57 59 60
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NLB - Jadranska Liga 2006/2007  (Pročitano 40187 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
Zdravlje i Borac su jači od Širokog i Heliosa, potpisujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Jesu jači, ali od Budućnosti, Olimpije, Cibone i Zadra nisu sigurno....

Drugo, lakše je igrati u Leskovcu ili Čačku nego u Sarajevu ili Širokom...

Ja sam prvi protiv jadranske lige, ali ne možemo da kažemo da je naša jača...

Opet, videlo se po Partizanu da su mu baš trebala ta teška gosotvanja iz nlb lige za evroligu...ranijih godina nismo mogli nikog da pobedimo na strani u evropi, a ove godine su nas samo 2,3 tima nadigrala...

Sve ima svoje mane, ali i prednosti...

Generalno za našu košarku je ova liga štetna, ali za klubove naše velike četvorke mislim da je dobra (bar se tako pokazalo)

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Vujošević zadovoljan, Vukoičić razočaran suđenjem


Posle druge finalne utakmice plej-ofa NLB lige između Partizana i FMP-a, treneri Duško Vujošević i Vlada Vukoičić su najmanje govorili o zbivanjima na parketu. Mladi stručnjak ekipe iz Železnika je čestitao "crno-belima" na trijumfu, ali i izrazio veliko nezadovoljstvo suđenjem:

- Čestitam Partizanu na pobedi. Zadovoljan sam i ponosan na to kako je moja ekipa igrala, ali sam vrlo razočaran suđenjem. Ne mislim samo na večerašnju utakmicu već i na prvi meč u Železniku. Večeras mi nije bilo jasno šta su sudije, pre svih Muhvić iz Hrvatske, radile. Igrali smo zonu 30 minuta, a napravili 46 faulova i šest igrača je napustilo teren zbog pet ličnih grešaka. Mislim da nismo mogli bolje, nismo imali isti tretman. Ovim ne želim da umanjim pobedu Partizana, jer njegovi igrači i stručni štab su svoj posao uradili najbolje što su mogli i nemaju veze sa greškama sudija, rekao je Vukoičić.

Duško Vujošević je takođe bio nezadovoljan arbitražom, ali je istakao sudiju Jovčića:

- Ja i dalje imam iste stavove prema Jadranskoj ligi kao što sam imao i pre nego što smo osvojili trofej. Mi smo svaku utakmicu u ove tri godine odigrali pošteno, sa maksimalnim angažovanjem, ali ni pored toga nismo imali zadovoljavajući tretman. Mislim da ova liga ima budućnost ali samo uz velike reforme. U upravljačkoj i vlasničkoj strukturi srpski klubovi moraju da budu srazmerno zastupljeni u odnosu na svoj kvalitet i brojnost, rekao je Vujošević, a potom se osvrnuo na drugu finalnu utakmicu.

- Znao sam da će FMP biti borben i manje stegnut jer nije imao šta da izgubi. Mi smo bili pod pritiskom i to se videlo po broju grešaka koje smo napravili. Siguran sam da možemo bolje i pokušaćemo te greške da ispravimo u našoj ligi. Drago mi je što smo osvojili trofej i želeo bih da se zahvalim mojim igračima i navijačima koju su nam pružili veliku podršku i prepoznali koliko ova pobeda znači igračima, zaključio je Vujošević.

Predrag Drobnjak je posle utakmice rekao:

- Sasvim zasluženo smo pobedili, ne samo večeras već u kompletnom dvomeču sa FMP-om. Bilo nam je značajno da osvojimo ovaj trofej, što smo svima stavili do znanja još pobedom nad Cibonom u Zagrebu. Nemamo puno vremena za slavlje jer tek sada dolazi ono najvažnije, borba za šampionsku titulu u našem prvenstvu, rekao je Drobnjak.

Kapiten "crno-belih" Petar Božić je rekao:

- Uzeli smo i ovaj trofej koji smo ubacili u bogatu Partizanovu riznicu. Iskupili smo se za prošle dve godine kada smo gubili NLB finale. Posle izuzetno važnog brejka u Železniku, sada smo, u veoma čvrstoj i napetoj utakmici, potpuno zasluženo pobedili. Bila je ovo prava finalna serija. FMP i Partizan su pokazali da su dve najbolje ekipe u regionu, a i šire. Kada se igra po kup sistemu, možeš da imaš loš dan i da ostaneš bez trofeja, čak i kada si objektivno bolji. Kada je u pitanju plej-of, potrebna je temeljnija priprema i u tome smo najbolji.

Mladi plejmejker FMP-a Miloš Teodosić smatra da je presudna bila prva utakmica:

- Mislim da smo našu šansu propustili u Železniku, jer je jako teško dobiti Partizan u prepunom "Pioniru". Okrećemo se našem prvenstvu i ja lično priželjkujem još jedno finale sa Partizanom. Ove sezone je 1:1 u finalima i voleo bi da se borimo za titulu sa Partizanom i da tako vidimo ko je bolji.


Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Uz pomoć sudija Partizan do prstena, trebao bi biti ovakav naslov u novinama.

Definitivno se videlo da ovoj postavi FMP-a fali Rašić...

Čestitke Partizanu na prvom prstenu.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Zdravlje i Borac su jači od Širokog i Heliosa, potpisujem.

naravno, zajebavash se?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Vex, brate, jel si ti gledao Helios ove sezone? Smiley .. Prve sezone kada je Hemofarm ucestvovao u Jadranskoj, igrao je prvo kolo protiv Heliosa.. secam se da su bili tragicni.. Tu sezonu su bili ubedljivo poslednji.. ali ove sezone su bili odlicni.. u nekim trenucima su delovali kao najbolji slovenacki tim, iako se zna kakav tim ima Olimpija..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Labović: Nemam na čemu da čestitam Partizanu

Trener Partizana Duško Vujošević bio je zadovoljan osvajanjem prvog trofeja u Jadranskoj ligi, ali je uprkos tome ponovo izneo niz zamerki na sudjenje, kao i kritike na račun lige.

"Drago što smo osvojili NLB ligu, ali stav o toj ligi ostao je isti. Ona mora da se reformiše, kako u takmičarskom tako i u vlasničkom smislu. Treba da neko iz srpske košarke tamo bude postavljen srazmerno uspesima srpske košarke koje postiže u toj ligi. Takodje, mora da se unapred zna da li se igra za trogodišnji ugovor u Evroligi, a ne da se to proturi na mala vrata, i da nam neko 2009. godine kaže da smo igrali retroaktivno za trogodišnji ugovor. Znam da postoji realnost i pogled na realnost, ali ja nisam zadovoljan sudjenjem arbitra Milivoja Jovčića. Drago mi je da smo osvojili Jadransku ligu, ali čestitam i FMP-u na pruženoj partiji. Znao sam da će biti osveženi, motivisani i opasniji, jer nisu imali šta da izgube. Veliko hvala i navijačima što su došli, pokazali su da su prepoznali da je igračima stalo. Mi ipak možemo još bolje, a to ćemo pokazati u utakmicama koje slede", izjavio je Vujošević posle utakmice.

Predrag Drobnjak je rekao da je Partizan mnogo uložio u ovo takmičenje, ali da se posle pehara okreće novim izazovima, koji su za njegov tim još važniji.

"Mislim da je ovo sasvim zaslužena pobeda u dvomeču protiv FMP-a. Dali smo sve od sebe da osvojimo takmičenje, i teško je da tako brzo analiziramo postignuto. Mi ćemo narednih dana videti šta možemo da popravimo, jer nam najvažniji mečevi tek predstoje za sedam dana".

Kao i trener Partizana i njegov kolega iz Železnika Vlada Vukoičić izneo je niz primedbi na račun sudjenja.

"Moram da izrazim veliko nezadovoljstvo sudjenjem Dubravka Muhvića. Ja sam morao da se snalazim tokom cele utakmice, da vadim igrače, spasavam ih, objektivno nisu mogli bolje, ali nismo imali ni ravnopravan tretman kod sudija. Mnogo smo žrvtovali za to prvo mesto u regularnom delu i krvavo smo ga izborili i to nam niko ne može osporiti", naglasio je Vukoičić.

Dragan Labović je, na opšte iznendjenje, rekao da može da čestita samo svojim saigračima.

"Nemam na čemu da čestitam Partizanu. Nama nije omogućeno da pobedimo u Pioniru, očigledno da se igraju neke vankošarkaške igre, a mi smo u celoj priči samo mirodjije. Čestitam saigračima, dali su maksimum, ali nam nisu dali da izborimo treću utakmicu", ostao je zagonetan Labović.

Miloš Teodosić je izrazio nadu da će se njegov tim veoma brzo revanširati Partizanu.

"Ovo je bila veoma teška utakmica. Propustili smo veliku šansu da dobijemo meč u Železniku, a veoma je teško dobiti Partizan pred njihovom publikom. Oni su bili bolji u drugom meču. Nadam se da ćemo u finalu domaće lige pokazati više“, istakao je Teodosić i ironično dodao da je „sudjenje bilo fenomenalno kao i uvek protiv Partizana".

Izvor: MTS-Mondo


 Ovaj Labovic je takva p...a od coveka.. Na tekmi ovde u Vrscu se pokacio sa Joksimovicem.. Kada je u sledecem napadu stajao pored aut linije, rekao sam mu "Labovicu, picko", a on se `ladno okrenuo i rekao mi: "Pusi kurac.." .. Smiley ..naravno, uzasno sam se potresao, moj psihoterapeut i dalje svaki put trazi da prepricavam tu situaciju.. Smiley .. O njegovim igrackim kvalitetima necu ovom prilikom.. Mozda Bartuc hoce.. Smiley




                                                                                     
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
šteta za mladost FMP-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Svaka cast Crno-Beli.Sramota je pricati o sudjenju u Partizanovu korist,pricu plasiraju ljudi koji nisu bacili loptu ka kosu,totalne ne poznanice kosarke.Nije ni bitno,trofej je nas a sada na osvajanje domaceg prvenstva.Pa nece valjda da nam trofej oduzmu neki Labovic,Teodosic i ostali...Smesni su
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Vex, brate, jel si ti gledao Helios ove sezone?

naravno da nije, ako je ono ozbiljno rekao... debeli memo sjajno vodi ekipu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 56 57 59 60
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.