2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 57 58 60
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NLB - Jadranska Liga 2006/2007  (Pročitano 40177 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
ja mislim da ste suviše bukvalno shvatili vexena  Smile

helios je ove sezone igrao dobro, ali daleko od toga da je to neki tim sa tradicijom i bog zna kakvim rezultatima u prošlosti...zato ga je i pomenuo

ne znam, verovatno imaju ambiciozno rukovodstvo za budućnost, ali do pre neku godinu mislim da bi gubili glatko i u Čačku i u Leskovcu

danas je helios hit, sutra možda slovan, nikad se ne zna sa takvim klubovima

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Kokota brate nisam očekivao od tebe takav rečnik.

A za Labovića bih rekao da momak ima srce i da voli jake i tesne utakmice. Ali i da je daleko od kvalitetnog igrača, još uvek spada u prespektivne.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Kokota brate nisam očekivao od tebe takav rečnik.

 Smile

Jbg.. kada su Labovic i Gurovic u pitanju, svasta se od mene moze ocekivati.. Smile .. Posle takvog uvaljivanja lakta Joksimovicu, a posle i psovanja, nije nista bolje zasluzio.. Nece od njega biti nikakav igrac.. mozda veze bar dobrih partija, ali to je to....
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
NLB: Bosna kažnjena sa 3.000 evra


Čelnici regionalne NLB lige kaznili su sarajevsku Bosnu sa 3.000 evra zbog medijskih istupa direktora Elmedina Konakovića, koji je žestoko kritikovao rukovodstvo takmičenja.

Sarajevski klub je prema izjavama zvaničnika, spreman da plati kaznu, ali samo pod uslovom da im iz NLB lige objasne o kojim se konkretno izjavama radi.

Podsetimo, iz Bosne su imali velike primedbe na sistem takmičenja Jadranske lige u narednoj sezoni, prema kojem bi iz Bosne i Hercegovine trebalo da nastupi samo jedan klub.

Medjutim, izvršni direktor takmičenja Roman Lisac nedavno je izjavio da od povećanja "kvote" na račun BiH neće biti ništa, iako neki klubovi lobiraju.

"Broj klubova u NLB ligi isključivo je dosad zavisio od rezultata. Ne vidim nijedan razlog zašto bi se to menjalo. Moj komentar na želje tih klubova bio bi da je parket pokazao ko koliko vredi", rekao je Lisac.


Izvor : MTS Mondo
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Mislim da je BH trebala ostati 2 tima ali ipak to je samo moje misljenje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Krajnji redosled timova za sezonu 2006/2007

     1.   Partizan        

   2.   FMP        

   3.   Cibona        

   4.   Hemofarm        

   5.   Budućnost        

   6.   Crvena zvezda        

   7.   Zadar        

   8.   Helios Domžale        

   9.   Union Olimpija        

   10.   Bosna ASA BHT        

   11.   Široki Prima pivo        

   12.   Zagreb        

   13.   Geoplin Slovan        

   14.   Split CO
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dan je tmuran,ja mamuran...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1224
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Minefield 3.0a5pr
mob
HTC 

Srbiji bodovi ili napuštanje Jadranske lige


Inicijativa Košarkaškog saveza Srbije za istupanje naših klubova iz Jadranske lige mogla bi da udje u zvaničnu proceduru već na sledećem sastanku Upravnog odbora zakazanom za sredu.

"Večernje novosti" pišu da će preispitivanje odnosa prema NLB ligi biti jedna od tema sednice rukovodstva naše "kuće košarke", koju će na dnevni red staviti predsednik Dragan Kapičić, a povod je bodovanje rezultata u regionalnom i nacionalnom takmičenju, koje propisuje ULEB kao osnov za ugovor sa Evroligom.

"Savezi čiji klubovi učestvuju u Jadranskoj ligi su jedinstveni u neprihvatanju sistema bodovanja, koje nam je praktično nametnuto. I ja sam ranije bio zagovornik regionalne lige, ali promenio sam mišljenje zbog ovakvog sistema", izjavio je Kapičić za "Glas javnosti" po povratku sa godišnje Skupštine FIBA Evropa u Varšavi.

On je naveo da, prema njegovom mišljenju, postoje dva rešenja ovog problema. Prvo je da se modifikuje sistem bodovanja u regionalnom takmičenju i nacionalnim prvenstvima, a drugo - da igramo samo našu ligu!

"Jadranska liga je imala šansu da napravi kvalitetno takmičenje. Po ovom sistemu bodovanja šampion NLB lige osvaja 15 bodova, a prvak srpskog prvenstva samo pet bodova. Nije dobro što se baza ignoriše. Nadam se da će naše najbolje ekipe shvatiti važnost situacije i lične interese podrediti opštim kako bismo pomogli srpskoj košarci", rekao je Kapičić.

Zagovornici regionalnog takmičenja objašnjavaju da kroz srpsko prvenstvo nemamo prohodnost u ULEB kup. Takodje, od 2009. godine i potpisivanja trogodišnjeg ugovora jednog tima, ni naš šampion neće direktno u Evroligu.

"Istina je da smo ove sezone imali tri predstavnika u ULEB kupu, ali šta ako naredne godine budemo imali samo jednog ili nijednog predstavnika? Naposletku, zar i FIBA kup nije kvalitetno takmičenje? Na nedavnom finalnom turniru u DJironi učestvovale su odlične ekipe. Borićemo se za bolji status srpskog šampionata, a ako ga ne dobijemo, moj stav je da treba da igramo našu ligu", naveo je Kapičić.

"Suština moje priče je da ne treba da učestvujemo u takmičenju koje ne donosi korist našoj košarci. Ako se sistem bodovanja bude promenio, pa srpski prvak dobije 15 bodova, a najbolji u NLB ligi bude nagradjen sa pet bodova, u tom slučaju regionalna liga ima smisla. Imamo trenutno najveću moć na Jadranu zbog pet ekipa, ali mene ne interesuju samo pojedini, već svi klubovi", zaključio je predsednik KSS.

(MONDO)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Roman Lisac za Press:

IGRAĆE SE JADRANSKA!


Nema šanse da klubovi iz Srbije ili Slovenije bojkotuju NLB ligu jer oni jednostavno nemaju novca da naprave jaka nacionalna takmičenja, kaže direktor NLB lige

Izvršni direktor NLB lige Roman Lisac kaže za Press da će se regionalno takmičenje sigurno igrati i narednih sezona, bez obzira na pretnje klubova iz Srbije i Slovenije koji nisu zadovoljni sistemom bodovanja za Evroligu! Lisac tvrdi da klubovi sa prostora bivše Jugoslavije nemaju toliko novca da bi mogli sami da formiraju jaka nacionalna prvenstva.

- Poslednjih dana svi ponovo napadaju NLB ligu, iako mi nismo odlučivali o načinu bodovanja, već ULEB organizacija. Od 2009. godine regionalno takmičenje davaće jednog predstavnika u Evroligi, a pored toga, po jedan klub iz Slovenije, Hrvatske i Srbije potpisaće trogodišnje ugovore sa najkvalitetnijim klupskim takmičenjem u Evropi. Nema šanse da klubovi bojkotuju NLB ligu, jer nemaju finansijskih mogućnost da formiraju nacionalna prvenstva, koja će privući sponzore i vratiti publiku u dvoranu. Toga su i oni sami svesni i zbog toga sam ubeđen da je sve ovo pucanje u prazno.

Roman Lisac ističe da su ga posebno iznenadili zahtevi slovenačkih klubova.

- Oni postavljaju neke ultimatume, a rezultata slovenačkih klubova u ovom takmičenju nema nigde. Timovi u bivšoj Jugoslaviji bili su jaki zato što je bila velika gledanost i sponzori su imali interes da ulažu novac, a druga, možda i važnija stavka jeste da u to vreme nisu mogao da odeš u inostranstvo pre 26. godine - rekao je Lisac.

Izvršni direktor NLB lige osvrnuo se i na sve veće uplitanje saveza u probleme koji su vezani za klubove.

- Mislim da savezi i klubovi na ovim prostorima moraju napokon da se odvoje jedni od drugih kao što je u većini razvijenih zemalja u Evropi. Poslednji napadi Dragana Kapičića povezani su i sa njegovim odlaskom na godišnju konferenciju FIBA, jer poznato je da odnosi između ove organizacije i ULEB-a nisu baš sjajni. Ljudi moraju da shvate da je u današnjem svetu sve novac. U skorije vreme klubovi sa ovih prostora, ako budu želeli da igraju Evroligu, moraće da imaju najmanje budžet od pet miliona evra i dvoranu koja prima 10.000 ljudi. O tome treba da se razmišlja, a ne uvek da se napada NLB liga, da je ona najveći krivac za propadanje košarke u regionu - završio je Lisac.

A šta da kažu Rusi?

Roman Lisac smatra da mnogo bogatiji klubovi, pre svih iz Rusije, nisu u mogućnosti da imaju više od jednog tima u Evroligi.

- I sami znate koliko timova iz Rusije želi da nastupa u Evroligi, a imaju samo jednog predstavnika. Barataju sa mnogo više para nego celo naše takmičenje i nemaju prohodnost. Ukrajina, koja takođe ulaže puno novca u košarku, čak nema predstavnika ni u ULEB kupu, dok smo mi obezbedili tri učesnika. To nije mala stvar, iako nam i to osporavaju - kazao je Lisac.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Novi član Jadranske lige nije prvak Makedonije


Košarkaši Strumice su novi prvaci Makedonije, nakon što su u finalnoj seriji plej-ofa savladali Rabotnički iz Skoplja sa 4-1 u pobedama. U petoj utakmici Strumica je na svom terenu slavila sa 66:52.

Ovo je za Strumicu prvi šampionski trofej. Rabotnički ima 13 titula, a prvak Makedonije bio je još samo tim Nikolfert iz Gostivara.

Rabotnički će sledeće sezone, zahvaljujući specijalnoj pozivnici, prvi put igrati u regionalnoj NLB ligi.


Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Poznati svi učesnici Jadranske lige
 

Posle finala plej ofa prvenstva Bosne i Hercegovine u kojem je pobedio Široki, poznate su sve ekipe koje će nastupati u regionalnoj NLB ligi u sezoni 2007/208.

Kako je BiH izgubila jedno mesto u ligi, slavna Bosna iz Sarajeva nije uspela da se domogne mesta u regionalnom takmičenju, dok je nova zemlja učescnica Makedonija, sa klubom Rabotnički.

Novi učesnik je i Vojvodina iz Novog Sada koja je petim mestom u Sinalko Super ligi obezbedila mesto u NLB naredne sezone.

Svi timovi za sezonu 2007/2008:

Partizan
FMP
Hemofarm
Crvena zvezda
Vojvodina
Cibona
Zadar
Zagreb
Helios
Olimpija
Slovan
Budućnost
Široki
Rabotnički

NLB liga će i sledeće sezone donositi prohodnost za tri tima ka ULEB kupu, a postoji šansa da prvak Jadranske lige konačno dobije i mesto u Evroligi.

Aktuelni šampion NLB lige je KK Partizan.


(Izvor : MTS Mondo)
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 57 58 60
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.