Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Maj 2024, 23:01:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 124
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NK Hajduk Split  (Pročitano 177899 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa prvenstvo je svedeno na Hajduka i Dinama otkako postoji HNL. Tu i tamo uleti neko treći (ali tada je slab jedan od ove dvojke)... i to je to.

O tome ja i pričam... neće naši klubovi nikad bit jaki dok se ne podigne razina kvalitete cijele lige. A za to treba love. A love nema... Ergo - ode naš balun u kurac!!!
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dok smo ispred Dinama, Europa nam je sporedna!! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa nismo ispred Dinama...

Dinamo ima bolju gol-diferencu uz isti broj bodova:

1. Dinamo   6 - 6 - 0 - 0 - 14:4 - 18
2. Hajduk    6 - 6 - 0 - 0 - 11:2 - 18

A osim toga... prvo mjesto u HNL i titulu prvaka možeš nabit na kurac kad je kvaliteta lige nikakva, i kad ciparski i albanski klubovi bez problema šiju naše u europskim pretkolima (sjeti se Debrecena, Dunaferra, Lervskog...)

Meni osobno bi bilo puno draže da Hajduk bude i drugi, i treći, ali da se odigra solidna europska sezona...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vidiš da ni kao prvak ne mozes proć pretkolo a kamoli kad si drugi ili treci!! nitko niti ne razmislja onda o Europi. Ako si prvi čak i postoji mogućnost da zadržiš igrače, čim razočaraš u prvenstvu svi bježe.. Za Hajduk je oduvijek bilo bitno samo prvo mjesto i ništa drugo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Ja mislin da je za Hajduk bitno da ima momčad koja će dobro igrat, i to momčad od svojih igrača (sa jednim ili dva prava igrača iz vanka), momčad od svojih juniora koji su ponikli u Hajduku, koji će sa gušton igrat za Hajduka i koje ćeš moć prodat sa solidnu lovu, jednog po jednog, i istovremeno odigrat solidnu sezonu u Europi.

Ako to znači da Hajduk jednu, dvi, tri sezone treiba bit deseti - neka bude tako. Jer ovo je sad kurac - opet se dovode "pojačanja", recikliraju se propali i nerealizirani igrači koji će odigrat po sezone, opet otić vanka, a Hajduk od toga neće imat ništa. Kvaliteta je ostala nikakva, a u Europi neš moć ništa jer će se nositelji igre prodat i prije početka europske sezone...

Alternativa je da Hajduk ima love pa kupuje najbolje igrače, potpisuje ugovore na 5 godina i tako gradi momčad... ali tako nikad neće bit, a ni Hajduk nikad nije tako radija...

Prema tome - složit momčad od svojih igrača, osvojit prvenstvo, igrat u Europi, pa onda prodat igrače... samo to traje dvi-tri sezone, a šupci u upravi oće strpat lovu sebi u džep, i to oće odma... zato i imaš Careviće, Živkoviće i ostale kurce, i zato imaš bruku sa Debrecenom i Dunaferron svaki put kad se ide u Europu...
« Poslednja izmena: 13. Sep 2006, 16:50:42 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ugovor na 5 godina o odšteta 200 do 500 tisuća eura, kao slučaj knežević u rijeci. Ja razumijem tebe i ja bi to najviše volio  - da hajduk ima svoje igrače a ne neke istrošene na zalazu karijere a mladi sjede na klupi. Samo sumnjam da je to izvedivo, evo vidit ćemo na dinamu ove zime ako uspije zadržat ekipu u što sumnjam a oni imaju najviše para..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Znam ja da to nije izvodivo kad u upravi na rukovodećim mjestima sjede mafijaši, lupeži i kurci kojima Hajduk služi sa samopromociju i punjenje džepova.

Ja sam samo rekao ono kako mislim da bi trebalo bit... a šta će zaista bit - to ja ne znam niti na to mogu utjecat. Ja sam samo navijač, a navijače nitko ništa ne pita...

Ista je stvar u Dinamo, samo šta u Zagrebu ima puno više love... ali varaju se oni koji misle da Mamić to sve što radi radi zbog Dinama... on to sve radi zbog Mamića, i nikog drugog..

Kad pukne taj Dinamov balun od sapunice (a puknit će), nastat će lom gori nego u Hajduka...

IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

It`s no place like home...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1297
Zastava Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Istina! i ja sam samo navijač. Navijam za Hajduk od malih nogu (obiteljsko naslijeđe). Stvarno me uprava nervira, a pogotovo kad dovedu nekog smiješnog igrača još kad je stranac popizdim još više! Zadnje pojačanje inozemno da je valjalo bio je Goce Sedloski i nitko više... Ponižavaju svoje mlade  igrače i onda nije ni čudo da žele odmah van..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pozdrav za Splicane i navijache Ajduka, ja sam iz Podgorice i navijac sam Buducnosti svim srcem idušom, ali mi je uvijek zelja bila da odem da gledam Hajduk na Poljudu i vidim Split jer sam chuo da je bas lijep grad, nadam se da ce mi se i ostvariti! Od velike cetvorke iz bivse SFRJ Hajduk i Torcida su me uvijek odusevljavali, i nacin na koji ljudi tamo iskazuju ljubav prena svom klubu!

aj zivjeli
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Dođi 1.10. (1. oktobar) igramo protiv Dinama - vidit ćeš kako se navija i šta je atmosfera i u gradu i na stadionu
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 124
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Maj 2024, 23:01:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.