Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:13:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Njena klinacka neodlucnost  (Pročitano 13112 puta)
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Mnogo je dobro kad si zaljubljen u klinku. Tipa nekih četr dina mlađu... mnogo... ali nema leba od toga sine. Samo možeš dispadneš glup jer te vucara devojčica. Retko je neko u tim godinama ozbiljan.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Juhu... dete ima 17 godina...

Neka digne dva prsta onaj koji je u tim godinama bio Pametnjakovic Mladji...

Ja nisam... blagosloven je tinejdzerski period... tada s pravom mozes da budes budala i nezahvalna dzukela s punim pravomo..

I da svaki dan menjas stav...

Svi smo mi imali nekoga sa 16 tek i odjednom smo svi nevini sa 55 i neku...Stav se mijenja mozda zato sto ga vrijedi promijeniti

pa naravno da jesmo...imao sam i ja... ali kad sam imao 16 godina..a ne sa 22 godine Smile

u to vrijeme je nezamislivo bilo imati djevojku mladju od sebe 2 godine..a  kamoli nekoliko godina... Smile
kao i druzit se sa rajom dvije godine mladjom od sebe...jednostavno to tako nije islo...
a ovo danas...hm..pa i nije ni cudo sto su ovako zbrkani....
najzesce mi je sto neka tamo glupaca misli da je odrasla ..pametna... i da je zrela i fensi smensi...
ako se jebe s nekim 5-6 i vise godina starijim od sebe...
nije sine pametnija..nego se samo jebe sa mnogo pametnijim od sebe...
« Poslednja izmena: 14. Nov 2012, 09:19:12 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Linux Ubuntu
Browser
Chrome 18.0.1025.151
Nije nemoguće, ali je, pored svih verovatnih, raspoloživih i logički opravdanih ishoda, prilično malo verovatno da je baš upravo tako.

Objasni mi ovo  Smile
Htedoh da kažem da je to što si ti napisao samo jedna moguća alternativa u moru raznoraznih razloga i povoda zašto su stvari takve kakve su. Primetiću, upravo ta alternativa koju si odabrao bi ti najviše i odgovarala. Wink

Pametan si dečko, vidi se iz tvog pisanja. Znaš da svaka posledica može da ima mali milion uzroka. Posebno kada je reč o ovakvim kompleksnim stvarima. Faktori koje ne smeš da prenebegneš, pored njenih godina, su svakako i neodlučnost, strah, želja za dokazivanjem, želja za pumpanjem ega, nesigurnost, sigurnost friendzone-a, primat prijateljstva nad idejom zabavljanja i tako dalje i tako šire i tako duže... ceo jedan univerzum mogućnosti.

I još nešto... meni se sviđa tvoje izražavanje, vidi se da puno čitaš i da si rečit, to je uvek ogroman plus za nekoga (iz moje perspektive). Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 314
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
More, ja bih to odmah zaprosio!  Smile

Kuc, kuc, dobar dan, dobar dan.
Mi došli da prosimo devojku...
Da vidimo kakav je miraz.

I, onda znaš gde si...

A, sada ozbiljno:

Nema ona pojma šta hoće od života, i ti joj dođeš samo za zezanje i ispitivanje granica dozvoljenog.
Suviše si ti fin dečko da bi ona završila sa tobom.
Na žalost, takve devojke obično završe sa nekim debilom.

Ako ti je stalo samo do seksa, možda i imaš šansu ako budeš malo jasniji, da ne kažem asertivniji.
Ali ozbiljna veza sa 17-godišnjakinjom... ne vidim ti u kartama.
Sorry.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Juhu... dete ima 17 godina...

Neka digne dva prsta onaj koji je u tim godinama bio Pametnjakovic Mladji...

Ja nisam... blagosloven je tinejdzerski period... tada s pravom mozes da budes budala i nezahvalna dzukela s punim pravomo..

I da svaki dan menjas stav...

Svi smo mi imali nekoga sa 16 tek i odjednom smo svi nevini sa 55 i neku...Stav se mijenja mozda zato sto ga vrijedi promijeniti


ako se jebe s nekim 5-6 i vise godina starijim od sebe...
nije sine pametnija..nego se samo jebe sa mnogo pametnijim od sebe...


Istina samo mene je uvijek bilo stid napisati ovakve rijeci Smile  Proste rijeci koje objasnjavaju smisao zivljenja
Imao sam prijatelja koji jednostavno se znojio u zenskom prisustvu,bio fenomen za kompjutere,nikada covjek nije dobio 4,molekule i atomi za njega su bili maciji kasalj,prva godina faksa u roku prosjek cista desetka,i pored svega momak nije bio ruzan,nije bio niti derpe,ali jednostavno kod zena nije prolazio i polako se uvlacio sam u sebe.Znao je divno pricati o knjigama,atomima,vojevanjima svakojakih vojskovodja,ali je vrlo malo znao o zenama.I tako momak u 24 prvi put spavao sa zenom sumnjivog morala.Ok bio je mjesec dana zaljubljen u nju ,pa proslo kada mu rece "sada znas sta zena zeli,a ja nisam za tebe" i ode.
Mislim da veze koje nastaju u tim godinama oko 17-20 su ipak nezrele da opstanu do kraja,cast izuzecima.Ali opet na kraju u nekim 30 ili 40 i ti izuzeci potraze zabavu van kreveta nje ili njega.Iskrena ljubav u tim godinama je malo vjerovatna
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Nokia krntija
Citat
Kako da se postavim a da ocuvam dostojanstvo s jedne strane, a s druge da ne drzim bujicu osecanja u sebi?

Можда ето рецимо да јој кажеш да би волео да будеш са њом у вези?
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Hvala,sad imam malo realniji uvid u situaciju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
"Istina samo mene je uvijek bilo stid napisati ovakve rijeci   Proste rijeci koje objasnjavaju smisao zivljenja"

zivot je prosta stvar...koju ljudi zakomplikuju sami sebi....misleci da su posebni..i vredniji od drugih....
i s tim samim traze poseban zivot...toga nema..zivot je onakav kakav sebi stvoris...


tu malu sutni....i nemoj sebi kvariti "rejting" ..koji ce ti djavo balavica...
ti si bolan momcina i nadji sebi curu...s kojom imas sta da radis..i sta da pricas...
sta ce ti neko ko ce samo blejati u tebe...
« Poslednja izmena: 18. Nov 2012, 21:44:54 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
Ova prica ima svoj nastavak... ukratko cu ispricati, i opet potraziti objasnjenje...

I dalje smo nastavili da se vidjamo... jednom me je srela jedna njena drugarica na ulici i pokazala poruke u kojima joj je ova moja pisala "sa njim mi nikad nije dosadno..." ..."mislim da mi se svidja, sve je drugacije kad smo zajedno..." i slicno.. misleci, jel'te na mene... osecao sam se ko na vrhu sveta kad sam video te poruke. Znao sam da joj se dopadam, a ona nije znala da to znam.

Dva vikenda i jedno zajednicko vidjanje kasnije, drug je polozio voznju i pozvao me da se provozamo po gradu. Posle pola sata natelimo na doticnu devojku... koju kuci prati nepoznat lik. Zagrljeni su. Ne bratski zagrljeni, ne drugarski. Prisno zagrljeni. Dva sata je nocu. Zamolim druga da obidjemo jos jedan krug oko bloka cisto da se uverim da nisam nesto istripovao. Jok... dobro sam ih video. On ima facu negde njenih godina. Ne poznajem ga, nisam ga nikad vidjao u njenom drustvu.

Nisam zaspao do 8 ujutru. Nisam uspeo ni da zaplacem, jednostavno nisam mogao, i ako je sve bilo sveze. Nisam joj se javio narednih dva dana. Onda se ona javila meni... pitala me "zasto me kuliras"... ja sam rekao da sam imao da ucim za ispit (sto i jeste bila donekle istina). Nisam joj rekao da sam je video sa njim. Ponasao sam se skroz normalno. Ona je insistirala da prosetamo. Ja sam izmislio neki razlog zasto ne.

Nista ne shvatam.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Samsung 111111
Tebra,mnogo gledas ljubavne filmove a ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:13:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.