Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nisam valjda gay  (Pročitano 19460 puta)
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple Iphone XR
you are gay
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
 Smile Smile najverovatnije nas zajebavas ..... ali ako ne sto je procentualno veoma malo moguce,skloni se iz tog mesta i try you're luck and a shrink in the big city....
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ok ubedili ste me,ali me interesuje kako sada ziveti sa tim, sta da radim kako da se ponasam, kako da saopstim kevi i caletu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Jednostavno pitaj tatu sta da radis.On ce ti najbolje pomoci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
To moras sam...... ne slusaj nikoga ....
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, zivis.. u startu imas ljude koji su iskljucivi i koji ce reci .. ajde kod psihijatra, ti si lud.. ti si bolestan, a nije iskljuceno da upravo ti ljudi imaju jos vatrenija mastanja o istom polu od tebe.. Ti si bar iskren prema sebi, a oni ce zauvek u strahu drzati dupe uz zid... Smile
Pripremi se da u ovoj sredini neces naci na prihvatanje.. Na omalavazavanje.. da.. sikaniranje.. da.. na toplu ljudsku rec.. ne...
A, mozda si stvarno bisex... mada su pravi biseksualci prilicno retki... vise je to trend..u sustini.. svi smo mi biseksualni, samo tokom razvoja, odlucujemo se za jednu ili drugu stranu...
Sto se tice roditelja.. pa ... jbg.. razmisli... da li ces odmah da ih sokiras ili... u svakom slucaju... ti ih najbolje poznajes i najbolje znas koliko mogu da podnesu...
Razmisli.. kakav zivot stvarno zelis da vodis... to je samo tvoj zivot i niko ne moze da ti servira resenje .. Smile
Mada, mogao bi da se obratis psihologu, ali ne zato sto si bolestan, vec da bi se nekom strucnom iskukao i resio svoje dileme... Mi na forumu neammo strucna znanja i mozemo te navesti da o sebi stvoris pogresnu sliku i steknes komplekse.

Citat
a da jos nesto, nije mi jasno evo po beograd kad sam bia vidim devojke idu po grad i drze se za ruke i niko ih popreko ne gleda posto su to sve str8 devojke, zasto ja ne bih mogao sa svojim ortakom da idem gradom i da se drzim za ruke iako smo obojica str8.
muskarci se pale na lezbejke, iako i nisu lezbejke.. na samu pomisao da su mozda lezbejke....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Pa, zivis.. u startu imas ljude koji su iskljucivi i koji ce reci .. ajde kod psihijatra, ti si lud.. ti si bolestan, a nije iskljuceno da upravo ti ljudi imaju jos vatrenija mastanja o istom polu od tebe.. Ti si bar iskren prema sebi, a oni ce zauvek u strahu drzati dupe uz zid... Smile
...Romanticno zvuci svacije priznanje,pa i tvoje.Sve pohvale,zaista.Samo,nije iskljuceno ni da si se malo kasno ukljucila u temu i da si maaalo pogresno sve protumacila.Ali,opravdano je.Ko ce sve te silne postove stici da procita...?A,da..,jos nesto.Izgleda da se i zene pale na homice isto kao i muskarci na lezbejke.Zanimljivo. Smile Dobro je samo sto takve nemaju zbog cega da  drze dupe uza zid.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone SE 2020
O... glupi glupi zmaju.. Smile

Zanimljivo, ali sve totalitaristice grupe su tokom vekova koristile istu taktiku


Power to the people! icon_2gun

« Poslednja izmena: 21. Nov 2005, 23:50:26 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
If you say so... Smile
Nego,imam jedan predlog za tebe.Mislim,kako da najbolje kanalises svu tu tvoju toleranciju i saosecajnost...Mozda cak i da se upises u istoriju ,da ostavis veci uticaj i od Staljina,Lenjina,Tita i ostalih...Napravi sestro plisanu gay revoluciju!!!Ozbiljno,mislim da si prava osoba za tako nesto.I ako ti nesto znaci,posto si mi veoma draga,ja cu te prvi podrzati. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Opet... stvarno nemam nameru da budem jastuce za tvoje zlobne iglice.. Od kada si dosao na forum, zaskaces ljude i govoris im kako nisu u pravu i kako su glupi, da odrastu, etc..
Cek.. zar nije vreme da se zapitas da nije problem u tebi, a ne u meni, Anji, ili nekom drugom...  Smile

Sto se tice predloga, grow up... Ja imam dobre razloge zasto ne napadam i ne sikaniram ljude koji su druge (bilo kakve) orijentacije:
1. mene niti napadaju, niti spopadaju, niti bilo sto;
2. sigurna sam ko sam i sta sam, tako da mogu i drugima da dozvolim pravo da zive onakvi kakvi su;
3. previse sam zaokupljena svojim zivotom, zivotom moje porodice i prijatelja, tako da nemam potrebu da nekom drzim visoko moralne govore i turam nos u tudj zivo;
4. nisam ni pro ni contra homoseksualaca.. imam izgradjen divan, ravnodusan stav prema njima;
5. ja za sebe ne mislim da sam centar sveta;
6. svoje frustracije ne resavam na netu.. nego ih secem u korenu'
7. zivot je lep;
8. live and let live Smile


I rest my case!
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.