Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Niš: Sin ubio majku i njen leš skrivao u stanu osam dana  (Pročitano 11595 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Wave II
Znaci strasno.... Smile
Gde ide danasnja omladina... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N95-2 & 5800
Ja kad sam imao 19godina (pre godinu dana) sam izlazio,zezao se,nisam trosio mladost na igrice. Igrice koristim za ubijanje vremena,a ne da potrosim zivot na njih...I posle kad se sa 30 godina osvrnem na mladost? Cega da se setim? Igrica? Nemamo svi isti pogled na zivot...  Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Људи, ово нема везе са играма, момак је психички случај, умислио је да је неки гангстер. То што ју је убио због игре је по мени чиста случајност, да је гледао тв вероватно би је убио јер му неда да гледа филм.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung s3
Ma ljude bre, decko je razmazeni narkoman. Sad place po zatvoru i moli da ga ne tuku... Da, i bice njihova bitch  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


- Majku sam ubio tačno u 6 sati, 6 minuta i 6 sekundi. Da nisam ubio majku, morao bih tog jutra nekog drugog - rekao je u svom priznanju Stanković.


pa da - logichnije je i lakshe capnut kevu, nego nekog stranca  Smile

e bem ti  idiota

bash ko shto je neko reko  - u faci izgleda da je mongoloid

nego razmisljam kako mu se cura osjeca - ona je bila tu s njim, i za zurke i sve a verovatno su se praktikovali sex u toj soni, a njegova majka lezi mrtva u susednoj sobi

mislim da je devojka psihicki unishtena Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ajmo, droga, petarde, ulosci na komad!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3545
Zastava Dry Valley Nis Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson K510i
ma krivi su jevreji i masoni
IP sačuvana
social share
Najzad sam pobedio u fantaziji!!!

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Ubica majke poslat na posmatranje
Autor: B. J. | 30.12.2008. - 05:00

NIŠ - Igor Stanković (19) iz Niša, koji se sumnjiči da je 15. decembra na svirep način usmrtio svoju majku dr Draganu Nikić, profesorku Medicinskog fakulteta u Nišu i pomoćnika direktora Instituta za javno zdravlje, biće upućen na psihijatrijsko posmatranje i veštačenje.

Ovakvu odluku juče je doneo istražni sudija Okružnog suda u Nišu Milan Nikolić, na predlog Okružnog tužilaštva. Osim Stankovića, zatraženo je veštačenje i drugooptuženog Ivana M. (19), kome je osumnjičeni Stanković nakon ubistva dao pištolj da ga sakrije. Stankovića će veštačiti psihijatri Zatvorske bolnice u Beogradu, dok će Ivan M. biti posmatran u niškom zatvoru. Igor se sumnjiči da je majku usmrtio na spavanju, hicem u uvo iz pištolja sa prigušivačem u stanu u Deligradskoj ulici, a da je nakon toga leš sakrio u potkrovlju vikendice.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Svaki komentar je suvisan, bas se pitam, kroz sta jos necemo proci i sta jos necemo procitati u zutoj stampi, mislim da j emali osmisljao zlocin, to mii govori cinjenica da je imao pistolj sa prigusivacem, nisu tu u pitanju kao podstrek na zlocin samo igrice i ko zna sta jos, definitivno mislim da je smisljao ubistvo majke, i da iza svega toga jos stoji nesto, da je pustio sebi trip na volju da je mafijas mislim da bi uzeo pistolj i ubio bilo koga po gradu i to bez prgusivaca, onako da se cuje da je pucao, da je glavni, ovde je ipak smisljeno ubistvo. . . .  ako iole postoji neka pravda na ovom svetu, mislim da treba sud da odradi svoje!!!!! :boxing:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
UBICA MAJKE POVUKAO PRIZNANJE

Igor Stanković (20), kome se u Nišu sudi zbog ubistva majke Dragane Nikić, izjavio da su nju ubili pripadnici crnogorske mafije. Stanković rekao da je u istrazi priznao zločin zbog straha od osvete

Sudija Okružnog suda u Nišu Zoran Krstić zatražio je izvođenje novih dokaza da bi se proverio iskaz optuženog Igora Stankovića (20), koji je na sudu izjavio da nije ubio svoju majku, profesora Medicinskog fakulteta Draganu Nikić, već da je to učinila crnogorska mafija.

Stanković je optužen da je 15. decembra prošle godine na spavanju ubio majku ispalivši joj hitac u glavu. Nakon ubistva nastavio je da se igra na računaru. U stanu u kojem je bilo majčino telo priređivao je žurke, a sakrio ga je u vikendici na Oblačinskom jezeru tek kada je policija posumnjala da je on ubica.

Dil sa „Organizacijom"

Stanković je u istrazi priznao zločin, ali je tokom saslušanja na sudu početkom prošle nedelje promenio iskaz, ističući da je preuzeo odgovornost za ubistvo zbog straha od osvete mafije. Sudija Zoran Krstić je zbog toga zatražio od policije da proveri postojanje osoba koje je Stanković pominjao u svom iskazu, te da proveri otiske prstiju i DNK tragove u njegovom stanu i vikendici da bi se utvrdilo ko je sve osim Igora bio tamo u vreme ubistva.

Stanković je na početku suđenja plakao, ali je tokom saslušanja bio potpuno miran. On je izjavio da se sa majkom dobro slagao, te da nije imao razloga da je ubije.


- Majku sam voleo i sa njom se nisam nikada ozbiljnije sukobljavao. Nju je ubio čovek po imenu Aleksandar Petrov, kojeg sam upoznao tokom maturske ekskurzije u Italiji. Sa njim sam se ponovo sreo u bugarskom zimskom centru Borovec početkom prošle godine. Nekoliko meseci kasnije on je došao u Niš i pozvao me da se vidimo. Tada mi je priznao da je član crnogorske mafijaške grupe poznate pod nazivom „Organizacija". Ponudio mi je da sa njim organizujem kockanje, a da zauzvrat delimo „pikslu", odnosno da od kockara uzimamo procenat. Kako je njemu za ovaj posao bio potreban stan, ponudio sam mu moju vikendicu na Oblačinskom jezeru. On je to rado prihvatio, pa sam već od prve partije od njega dobio 1.500 evra. Ubrzo sam upoznao i šefa te „Organizacije", koga znam pod imenom Toni Njonja. Sa njim sam se često viđao, naročito posle smrti mog oca - ispričao je Stanković.

Pravio žurke u stanu

Prema njegovim rečima, majčino ubistvo nije bilo planirano.

- Tog 15. decembra Petrov, Toni, jedna osoba koju znam kao Belog i Tonijev telohranitelj Gvozden došli su kod mene u stan radi kocke, jer je u vikendici bilo hladno. Majci sam objasnio da će mi doći neko društvo i ona nije imala ništa protiv jer nije znala o kome se radi. Kada je videla da su u pitanju ljudi dosta stariji do mene i da su tokom kartanja konzumirali kokain i alkohol, htela je da ih najuri preteći da će pozvati policiju. To je iznerviralo Petrova, pa je on ušao u njenu sobu i ubio je. Meni su oni naredili da policiji kažem da sam je ja ubio, ali su mi obećali da će me spasti iz zatvora jer će potplatiti veštaka koji će me proglasiti neuračunljivim - objasnio je Stanković, i dodao da je žurke u stanu priređivao po njihovom savetu jer su mu mafijaši kazali da se ponaša kao da se ništa nije desilo da niko ne bi posumnjao na ubistvo.

Inače, Nikićkin nestanak policiji je prijavila rodbina, ali je Igor svima govorio da mu je majka na putu u Nemačkoj. Međutim, policija je posumnjala u njegovu priču, zbog čega je priveden, a on je ubrzo priznao zločin i otkrio da je telo žrtve sakrio na tavanu vikendice.

Stankovićev drug Ivan Milenković, kojem se sudi jer mu je pomogao da sakrije pištolj kojim je počinjeno ubistvo, kazao je da on nikada nije video nikog iz takozvane „Organizacije" niti ih je Igor ikada pominjao.

- Nisam nikada video Igora u društvu nekih nepoznatih ljudi. Nisam znao da je ubio majku i nije mi bilo sumnjivo što je nema jer mi je mesec i po dana pre toga kazao da će ona otputovati u Nemačku. U njegovom stanu mi je jedino bilo čudno to što su vrata majčine sobe bila zalepljena trakom - izjavio je Milenković.

Suđenje se nastavlja 15. juna saslušanjem svedoka.

Igor psihički zdrav

Psihijatrijsko veštačenje pokazalo je da je Stanković potpuno psihički zdrav, bez obzira na izuzetnu surovost koju je pokazao prilikom ubistva. Prema optužnici, on je majku ubio na spavanju, držao je nekoliko dana u stanu, a zatim je zamotao u plastične džakove i njeno telo odneo u vikendicu. Brižljivo je zabeležio u svom notesu šta sve treba da uradi kako bi se otarasio tela. Na pitanje sudije da objasni ove beleške, Stanković je kazao da se radilo o scenariju za film koji je imao nameru da snimi.

(D. K.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia N95-2 & 5800
HAHAHA, boli ga guza pa sad menja pricu....Ako,ako... Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.