Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nikolić: Ako Rusi iznevere, vraćam se na selo  (Pročitano 15860 puta)
Svedok stvaranja istorije


radimo sta ne volimo da kupimo sta nam ne treba

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 28121
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson AINO U10
čekaj pa zna se = selo seljacima = Tomi i njegovima  Smile
IP sačuvana
social share
potpis obrisan po preporuci par skorpija
______________________________ ___________________
Stvari imaju onoliku vaznost koliku im mi damo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
 Možda je selo negdje kraj granice , tj. u okolici Karlovca , znaš kako su oni puni skrivenih poruka , sve šifrovano .....

Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Posto Rusi nece doci u iskusenje da lupe veto(jer glasanja u SB nece ni biti,bas zbog toga sto se zna da bi bilo veta),ovo je samo jedna hipoteticka izjava koja moze da kaze kako je ruski veto,u slucaju da dodje do glasanja,sigurna stvar.Jer,da to nije tako,mislim da ne bi dao ovakvu izjavu.
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Toma je sila , kad on da izjavu kugla se počme rotirat u kontra smjeru  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
hehehe...cime se nas dulisha bavi...nidzo, da ga primimo u klub, a? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ево лепо ја написах pishax-у да ћеш да се увредиш... Па нисам те ја Главаш одбио због тога... рекао сам ти да сам стрејт... Нема разлога да будеш љубоморан било на кога...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
i ....kad idete vi na selo ??  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Nidzo bices primer kako se banuje covek sa 9000 postova  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Kraljevicu - rekao sam da su dugachki postovi najcheshce dosadni. Tvoji su postovi uvek dosadni..

Nemam problem shto si bio van zemlje za vreme bombardovanja. Al kada napishesh nekome da ga pljuga jer nije bio kao ti, u nekoj rezidenciji, onda ne zasluzujesh nishta manje od prezira..

Smajlija puno pishem u situacijama kao shto je ova..Kada ne mogu, ali stvarno ne mogu rechima da opishem koliko sam zaprepashcen izjavama nekoga ko tvrdi za sebe da je inovator, da je obrazovan-tj da nije mutnim parama kupio diplomu Smile Smile Smile
u sustini, ono za rumuniju i pljuganje nije bilo upuceno tebi vec rasi koji od kako je cuo da sam ja uspeo dupe da izvucem iz sranje koje su na njegovi priredili, pokazuje ogromnu ljubomoru, a nevesto pokusava da je skriva.
pa mi to bilo simpa pa reko aj da ga malo cikam. Smile
sry za nesporazum
e budalo,
pa naravno da cu da odem u rumuniju!
pa ne mislis valjda da cu da ostanem ovde i trpim ono sto nam je onaj kreten zombi uradio?
u rumuniji sam ziveo do jaja, u rezidenciji naseg vojnog atasea u bukurestu-centar grada, a ti opet, mozes samo da ga pljugnes....

И после овога хоћеш да неко поштује твоје знање? Образовање? Васпитање?

upravo! Smile
a vi kreteni ne kairate nista!
jel znate koliko je srbija izgubila u tom ratu?
vise od 100 milijardi dolara!
to je realna procena.
pazi, mi prodanmo mobtel za 1.5 milijardi i slavimo to kao drzavni praznik, a za tih par meseci smo izgubili 70 puta po toliko!
eee, moji nacisti, jel vam sada jasno?
jel je to patriotizam?
a sta smo dobili time? odlaganje nezavisnog kosova.

Ајде онда успешни бизнисмену кажи нам колико вреди Косово... тј. пошто је требало да буде независно још 1999, а за тих 100 милијарди тј. бомбардовање смо очигледно искључиви кривци ми сами, кажи нам колико кошта Косово... колико је пара уложено последњих 50 година, и колико губимо у следећих 50... И колико губимо ако прихватимо захтеве Шиптара који се тичу имовине јавних предузећа, захтеве који се тичу сукцесије имовине бивше СФРЈ и захтеве који се тичу спољњег дуга СФРЈ?


svaki dolar koji udje u ovu zemlju je dobar za drzavu.
najbolje je izvoziti znanje.
to moj matori radi godinama, a pocecu i ja.
izvezes znanje, i u drzavu uvezes par hiljada eura...
najbolji moguci vid patriotizma.
reklamiras drzavu u pozitivnom svetlu, donosis joj novac i sl.
znam, na pocetku, kad je matori pocinjao da radi, prijatelji su morali da salju pisma direktorima sa CVjem i da us put govore da cale samo zivi u srbiji, inace je makedonac...
eto dokle je doguralo, jedino sto moze da te izvuce je to da si makedonac...
kad bi vise nasih preko radilo dobro posao, te pare ovde donosili, mozda bi se i nesto pormenilo na bolje...a mlacenjem prazne slame i pricama o nacionalizmu nista dobro ne radite...

Пријави се да добијеш македонско, или још боље румунско држављанство (да одмах будеш у ЕУ, да ти не буде криво) и заврши причу... Smile
1. znas, vi ste jedno cudo ovde na forumu.
kad se javi normalan covek, danilo npr. i da vam izuzetno precizno resenje za bilo sta, njegov post se preskoci i nastavi se sa lupanjem od ranije.
dakle, shvatio sam da se sa vama mora na 'vas' nacin... Smile
2. kosovo sigurno vredi manje od 100 milijardi doara.
ako malo razmislis, za te pare mozes da kupis sve senatore amerike, sve lobi 'firme'  sve sto ti treba da izdejstvujes 'milosrdno' iseljavanje albanaca sa KiM-a, i pripajanje RS. Smile
sa 100 milijardi mozes da kupis celu bivsu jugu. sve firme na balkanskom poluostrvu.to govori o tome da mi nismo bili raspad drzava pre bombardovanja cim je nasa unistena imovina toliko vredela. dakle, vlasti 90 ih su nas spustile ovako nisko.

3. necu, ja obozavam svoju domovinu.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
Ajde da ubuduce (na bilo kojoj temi) vidim te junake koji ce koristiti u konverzaciji sa drugima: pljugaj/pusi/sisaj ga, glupe ustase, smrdljivi cetnici, pederi, i sve ostalo sto je pocelo polako da vam se odomacuje u recniku Smile Smile Smile

Ako tako pricate sa vasim ukucanima i drugovima, ovde necete... Malo vas pustimo a vi odmah kao besni psi... E sada cemo da menjamo plocu

P.S. Ne radi se ovde samo o Kraljevicu, njegova psovka je samo poslednja vidljiva... Odnosi se na sve "kulturne" forumase!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.