Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:46:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nije lako biti mega riba ...  (Pročitano 25007 puta)
28. Feb 2015, 14:46:23
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
URINIRAJ PO MENI, KAKO BIH TE J... Evo šta sam sve doživela na Fejsbuku!

10:33 27. Februar 2015.
"Lepoto, jesi li razmislila? Ja sam još tu. Željan sam tvojih butki. Niko neće saznati. Možeš doći kod mene, žena vodi klince kod majke za vikend"

Jedna od najpopularnijih društvenih mreža, Fejsbuk, uveliko je zaludeo više od polovine naše zemlje, pa tako danas gotovo da nema osobe mlađe od 40 godina koja nije aktivirala svoj nalog.

Ukoliko koristite Fejsbuk, a pritom ste žensko, unapred se pripremite na gomilu poruka krajnje neprijatnog sadržaja. Naravno, ovo ne znači da če svaka pripadnica lepšeg pola biti izložena ovakvom  tretmanu, ali istina je da većina zaista hoče.

Razni ljudi krstare Fejsbukom, imaju vrlo čudne i krajnje nebulozne ideje. Do sada sam slušala dosta priča o neprijatnim ponudama, pozivima na seks i sličnim stvarima, ali sama nikada nisam imala problema.

Do skoro…

A onda je, odjednom, sve počelo.

Te večeri došla sam s posla, mrtva umorna. Po običaju, popila sam kafu i sela za kompjuter da odigram jednu dobru partiju karata. Neki “Pasijans” je u pitanju i na njega sam navučena već duže vreme. Naravno, na Fejsbuku.

U inboks mi je stigla poruka, nekoliko trenutaka nakon što sam se ulogovala i bila je prilično šokantna.

– Ćao maco, vrh su ti slike. Reci mi, da li si zainteresovana za seks. Ja sam oženjen, imam dvoje dece, tako da ti je diskrecija zagarantovana. Javi se, pozz!

Morala sam ovo da pročitam nekoliko puta. Ovaj je lud – pomislih. Manijak. Brisanje ovog neželjenog, idiotskog sadržaja je pomoglo, ali eto njega za par dana ponovo:

– Lepoto, jesi li razmislila? Ja sam još tu. Željan sam tvojih butki. Niko neće saznati. Možeš doći kod mene, žena vodi klince kod majke za vikend – napiso je on mrtav hladan. Pročačkala sam mu profil i videla stvarno slike žene, dece… Osetila sam se poniženo.

Foto: Profimedia
Foto: Profimedia

Brisanje poruke i blokiranje osobe.

Prošlo je još neko vreme, a onda se javio drugi “udvarač”. Ovaj je hteo da me masira. Odnosno, moja stopala…

- Ćaoooo, ćao. Izvini što ti se javljam ovako preko Fejsbuka, ali imam jedno pitanje. Mogu li da ti izmasiram stopala? I ako bih mogao da ih poližem. Molim te? Hajde!!!

Ako me je prva poruka ostavila u šoku, onda možete zamisliti kako sam se zaledila kada sam pročitala ovo. Čovek nema srama da šalje ovakve stvari.

- Ko još pita nepoznate devojke putem Fejsa da im liže prste na nogama? Fuj. Kakvo je to zadovoljstvo uopšte? Nemoj više da mi pišeš, molim te –  odgovorila sam mu.

Nakon toga se više nije javljao.

Pozivi na seks postajali su sve češći, a ja na svom profilu nemam ni jednu golišavu sliku, neki dekolte ili bilo šta slično. Čak naprotiv, nikad nisam bila ljubitelj takvog načina eksponiranja. Ali, eto… Nekome se sviđaju nožni prsti koje nikada nije ni video.

Pozivi na seks su postajali sve učestaliji, i zaista je postajalo neprijatno. Iako je i to blaga reč.

Čovek od skoro šezdeset godina (čitaj, dedica), napisao mi je:

- Uf, kako bih te jeb*o!

Ovde sam se slatko ismejala.

Poslednji primerak muške vrste (ovakve vrste i poslednji u nizu onih koji su imali sumanute predloge), javio mi se sa krajnje mazohističkim željama. Naime, mladić koji je na slikama izgledao zaista odlično – a provalila sam da profil nije lažan – ponudio mi je vezu u kojoj bih ja o svemu odlučivala.

Od njegove plate, preko toga šta će kada raditi, pa sve do neverovatnih seksualnih zahteva koji uključuju URINIRANJE i to PO NJEMU. Dobro ste čuli.

Kao da ovo već nije dovoljno nebulozno, tražio je i da ga bičujem i vezujem. Sve je to sastavio u jednu poruku i prosledio mi je u inboks. Meni i ko zna koliko još žena.

Ovo je samo moja priča, a verujem da su žene širom zemlje doživele makar nešto približno.

Pišite nam ako jeste!

(Telegraf.rs)





Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Samsung 111111
Izmisljena vest
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Windows
Browser
Ucweb 2.0
I da nije, slika golo dupe i izbaci sise pa posle što šalju debili. pa neće to sestro tako
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 40.0.2214.109
Na fejsu postoji divna opcija da ti poruke mogu poslati samo prijatelji. Ne vidim zasto je nije iskoristila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
da vidimo slike pa da prosudimo dal je riba
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Glavata majmunčina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42485
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
- Ćaoooo, ćao. Izvini što ti se javljam ovako preko Fejsbuka, ali imam jedno pitanje. Mogu li da ti izmasiram stopala? I ako bih mogao da ih poližem. Molim te? Hajde!!!

IP sačuvana
social share
Udri gudru na veselje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
Мени је једна риба послала поруку где ме је максимално извређала. Такве речи чак и ја не користим Smile
Једини разлог је био што сам је победио у Мексику 51-50 Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Увек има тај један који би лизао стопала... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
a nije lako bit ni normalan....  Smile

a ovaj je budaletina..i slabo ce se omrsiti....  Smile

ajd ti ...muzevi...sto dobiju uzjebicu...povremeno... gledajuci te slike nekih riba...pa se naloze...
....pa mogu svasta da napisu...razumljivo je....donekle... i kako dozivljavaju jbn fb  Smile   Smile  Smile

ali sta sve poneko zensko moze da napise...kaze...i trazi i predlaze ili cak zahtjeva....   Smile
to prevazilazi daleeeekooo ove seksualno amaterske zahtjeve..ovog tupavog i napaljenog muza  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:46:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: mega riba lako

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.