Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:15:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nicolas Anelka primio Islam  (Pročitano 29405 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
We got a preacher in our ranks... Smile
@marinko82 ako je na ovom forumu zabranjeno tema o vezi islama,onda slobodno kazi(jel si moderator) pa ako smo krsili neko pravilo foruma onda se izvinjavamo.
IP sačuvana
social share
[Edit by admin: Pravila foruma jasno nalazu da je najveca dozvoljena velcina slika u potpisu 468x60]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Ne, taman posla. Svaka civilizovana rasprava je dozvoljena. Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
ja mislim da njih placaju za tako nesto. mozda Smile
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Dole eksplatatori i eksplatisani -- Ziveli ljudi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 210
@senadislam

Definitivno si mi dokazao da nije sam obrazovanje u pitanju. Odnosno da i obrazovani ljude prelaze u islam. Marniko82 je dao dobro objasnjenje zasto mnogi od ljudi uzimaju islam. Medjutim ima tu i drugih razloga sigurno.... Pitanje je zasto ljudi ulaze u religije uopste pa i u islam... To je druga tema
IP sačuvana
social share

PROLETERI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ono sto je bio budizam 60-tih, 70-tih, 80-tih.... to je islam u novije vreme... jos jedan pomodni trend... "Mi smo jadni i potcinjeni, borimo se protiv kapitalizma i nudimo mir svetu"... nije nego... Smile

U ostalom, to je religija koja ima previse agresivan nastup za moj ukus... nesto kao osvajacko-ubilacka kampanja katolicke crkve u Juznoj Americi ili  Jehovni svedoci...  Smile

« Poslednja izmena: 11. Avg 2005, 11:53:04 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
U ostalom, to je religija koja ima previse agresivan nastup za moj ukus.

to je tvoje mislenje,i mozda tako ti izgleda...,al veruj nije tako.

to je islam u novije vreme... jos jedan pomodni trend...
ja mislim da nije zbog trenda kako vi kazete,ali je zbog istine.
a sto se tice istine,vidimo da danas svaka vjera poziva na svoje,i kaze da su oni na pravi put,pa zato....
ja bih te zamolio sestro da citas(ako imas vrijeme) ne samo o islamu,nego o svim vjerama pa nacices pravi put.a onaj ko stvarno trazi istinu,nacice je
IP sačuvana
social share
[Edit by admin: Pravila foruma jasno nalazu da je najveca dozvoljena velcina slika u potpisu 468x60]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
to je tvoje mislenje,i mozda tako ti izgleda...,al veruj nije tako.

svako ko se nalazi u bilo kojoj drustvenoj grupi, ponasanje svoje grupe dozivljava kao normalno... za one koje gledaj sa strane slika je mnogo jasnije...

Citat
ja mislim da nije zbog trenda kako vi kazete,ali je zbog istine.
a sto se tice istine,vidimo da danas svaka vjera poziva na svoje,i kaze da su oni na pravi put,pa zato....
ja bih te zamolio sestro da citas(ako imas vrijeme) ne samo o islamu,nego o svim vjerama pa nacices pravi put.a onaj ko stvarno trazi istinu,nacice je

trend, utopija, sarene laze, "istina".... whatever
moj stav je upravo takav posto jesam citala o raznim verama, a i u porodici imam nekoliko svestenika, tako da sam vrlo rano sagledala sve aspekte religija - bilo organizovanih i prihvacenih, bilo onih koje to nisu - i odlucila da je to gubljenje dragocenog vremena... ali to je samo moje misljenje...
a, to sto ti\vi smatrate da sam sa te strane neupucena i neobrazovana zove se predrasuda
s druge strane, misljenja sam da svako od 6 milijardi pripadnika ljudske vrste ima svoju istinu, pa, stoga, tvrditi da je samo jedna ili vise odabranih prava, u najmanju ruku, zvuci prepotentno...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


se ipsum vincere pulcherima res est

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 3624
Zastava Periferija razuma
Citat
svako ko se nalazi u bilo kojoj drustvenoj grupi, ponasanje svoje grupe dozivljava kao normalno... za one koje gledaj sa strane slika je mnogo jasnije...
upravo tako. u paklu je i djavo pozitivna licnost.

neverovatno ali istinito ja cu se ovog puta sloziti sa komunistom i priznati da je religija opijum za mase.

btw. Secam se razgovora koji sam jednom prilikom vodio sa jednim zambijcem kome nije bilo dovoljno to sto je crn vec je resio i da bude jehovin svedok. on je za to "traganje za istinom" iskoristio jedan plasticni primer i uporedio ga sa lutanjem po pustinji a onda naidje upuceni u pustinjske tajne i kaze ti: " Onamo je put do izvora". "Da -rekoh mu ja dubokoumno  - ali ako me guras ka izvoru i suvise si nametljiv  recicu ti da odjebes i radije cu da crknem zedan.  Mozda sve ovo i nema veze sa Anjelkom i njegovim izborom a mozda covek jednostavno nije mogao da se odupre agresivnoj kampanji sopstvenog okruzenja ili je covek jednostavno dobio neke pare da propagira islam.
IP sačuvana
social share
Na silu ne biva...al, ne se znaje - Заре игра.
Ћклај  конза
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
svako ko se nalazi u bilo kojoj drustvenoj grupi, ponasanje svoje grupe dozivljava kao normalno... za one koje gledaj sa strane slika je mnogo jasnije...
jasnije jeste sa slike,ali kad pogledas sliku ne vidis unutrasnju stranu.i,sta mislis ko bi bolje znao,neko sto je probao,ili neko ko je samo gledao..

trend, utopija, sarene laze, "istina".... whatever
moj stav je upravo takav posto jesam citala o raznim verama, a i u porodici imam nekoliko
a,i odlucila da je to gubljenje dragocenog vremena, to sto ti\vi smatrate da sam sa te strane neupucena i neobrazovana zove se predrasuda
1-ja neznam o kojim religijama si procitala i nasla te:utopije,sarene lazi....
2- sto se tice gubljenje vremena,ja ne bih to rekao.Zasto?
kako moze biti gubljenje vremena ako obozavas onoga ko te stvorio......
Zaista bi svaki covjek trebao da razmisli o samom sebi tj. o tome kako je nastao, kako je dosao na ovaj svijet. Svi znamo da citavo ljudsko tijelo izraste iz kapi sjemena, ali zar to nije zacudjujuce? Gdje su u toj kapi kosti , meso, kosa, nos, mozak, srce? Ko je znao da ce tom zakvacku trebati oci da gleda s njima kada se rodi, pa ih je stvorio dok je dijete bilo jos u utrobi majke. Ko je stvorio i oblikovao usi i ne samo to, nego u njima ugradio "aparat" pa kada dijete zovnes ono te cuje i okrece se u tvom pravcu?
Ko je ucinio ljudsko tijelo tako skladnim, tj. rasporedio tako skladno vanjske i unutrasnje organe na njihova mjesta. Da su ljudima usta na ledjima, s velikom poteskocom bi im prinosili hranu svojim rukama.
Ko je tako precizno uredio nervni sistem, te razastro krvne sudove po nasim tijelima i ucinio da krv dopire do svih dijelova tijela? Ljudski organizam je sacinjen od miliona i miliona celija,u svakoj celiji je 46 kromosoma, u svakom kromosomu pedeset hiljada gena. Sve ovo je tako precizno i skladno uvezano iako su ovi dijelovi tako sitni da ostaju skriveni i najjacim elektronskim mikroskopima cak i kad se uvecaju stotinama miliona puta.pa budi iskrena i odg.dali On ne zasluzuje da odvojimo neko vreme za Njega.
pa isto tako mislim da islam<kazem za islam,jer sam to nasao samo tu,barem kolko sam ja trazio> je najbolja brana od bolesti ovisnosti.

a, to sto ti\vi smatrate da sam sa te strane neupucena
nije da mislim da si nepoucena,ali ako covjek stvarno oce da trazi istinu,drugcije cita,jel pogleda detaljno na svaku rijec koju procita,pa zbog toga rekao sam ti.

misljenja sam da svako od 6 milijardi pripadnika ljudske vrste ima svoju istinu
pa kako mogu da butu na pravi put,i ateisti,i vjernici kad je to nesto sasvim suprotno,pa oba dve grupe da nose istinu,kako da bude istina budizam,i obozavanje jednog Boga,kako da bude istina obozavanje vatre,ili krave,ili groba-i obozavanje jednog jedinog Boga,..pa zbog toga,nije da mislim,vec sam ubjedjen da postoji samo jedna istina,a to je obozavanje jednog jedinog BOGA,koji nema ni djete,ni zenu,o­n je vrlo visoko iznad o­nih koje smatraju Njemu ravnim!
(izvini ako ima greska u pisanju,jel nisam imao mnogo vremena,pa brzo sam pisao, i nisam pogledao poruku)..cao
« Poslednja izmena: 12. Avg 2005, 19:28:19 od senadislam »
IP sačuvana
social share
[Edit by admin: Pravila foruma jasno nalazu da je najveca dozvoljena velcina slika u potpisu 468x60]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
Mozda sve ovo i nema veze sa Anjelkom i njegovim izborom a mozda covek jednostavno nije mogao da se odupre agresivnoj kampanji sopstvenog okruzenja ili je covek jednostavno dobio neke pare da propagira islam.

ma ne lupaj covece,sto treba anelki pare,on samo od kluba uzima Ł7million,a kamo sta uzima sto igra za francusku.
kazez da je vjera opijum.hehe,a zivot bez vjere je smrt.
a kakva je ta kampanja,sto ti kazes.i ako je "the fast growing religion in the world",neznaci da je to kampanja sto ljudi prihvate islam,tu ima nesto drugo,sto mozez procitati rijeci onih koji su primili tu religiju,pa kazu:nismo primili islam nizasta drugo,osim sto smo tu pronasli istinu,a jel stvarno tako-ili nije,mozes slobodno pogledati....pozdrav
« Poslednja izmena: 12. Avg 2005, 08:32:57 od senadislam »
IP sačuvana
social share
[Edit by admin: Pravila foruma jasno nalazu da je najveca dozvoljena velcina slika u potpisu 468x60]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:15:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.