Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:23:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nezeljena trudnoca-potrebna pomoc!!!  (Pročitano 16966 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
za dlaku odgovornija, slazem se, jer se radi o njenom telu, i cesto, iskljucivo njenoj traumi (kako je to vec opisao kinkel)
za seks je potrebno dvoje, ali na zalost, kroz agoniju abortusa ipak zensko samo prolazi. i snosi odgovornost za nesto za sta je potrebno dvoje, od kojih je neretko jedan gledao na kondom kao na protivpozarni aparat   Smile

a sto se tice zaceca neposredno nakon zavrsetka menstruacije, moguce je  Smile
bas zbog toga sto postoje dva jajnika, i eventualno, dva folikula  Smile
 
sto ne uradi test na trudnocu???????
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
LG Google Nexus 5
@kinkel

reci mi molim te, je li bilo ludaka u tvojoj porodici????

 

nego, cisto sumnjam da je trudna ova devojka, mada nista nije nemoguce ....



IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Veni, vici,vidi

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3639
Zastava Sarajevo BIH
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Nokia 
@kinkel

reci mi molim te, je li bilo ludaka u tvojoj porodici????

nego, cisto sumnjam da je trudna ova devojka, mada nista nije nemoguce ....

hahahahaha nema vrijedjanja za tango je potrebno dvoje  Smile
IP sačuvana
social share

sve ce to narod pozlatiti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
... Pa to i pricam ... zene pre svega moraju sebe da cuvaju ... Muskarci kad se napale ne misle bas mnogo, a trebalo bi. Manje zbog beba vec zbog bolestina ... Danas se klinci ... a niko ih nije edukovao (tek mali broj mladih osoba je svestan opasnosti koje vrebaju kada se cesto menja partner-ka i koriste kondome) ... Sto se tice beba ... iskljucivo su zene krive ... znaju da racunaju plodne dane, mogu da uzmu pilule i mogu da nagovore mladica da navuce kabanicu ... ako nista od toga ne urade ... ko je onda kriv??? Jel mora on o tome da razmislja?? na kraju krajeva nju ce da "seku" sto on da se zbog toga uzbudjuje ... a ako i rodi sto da je zeni??? ... zivot je pred njim ....

Naravno da je grubo receno... al cista istina .. devojke mislite na sebe prvo ...
Nama se trudnoca jednom desila ... al zeljena ... rodio se Uki ... Smile pre toga nikad ... cuvao sam sebe od bolesti i gluposti ...

Da da jeste, mi cemo da se kljukamo pilulama, ugradjujemo spirale, mazemo se kremama, racunamo plodne i neplodne dane a vi samo sipajte, ko shsiha...

Molim te...Tako razmisljaju 17-ogodisnjaci...Oba partnera treba podjednako da razmisljaju i da preuzmu apsolutnu istu odgovornost, a ne da se veci deo svali na samo jednog partnera...

A sto se tice teme...Posle jebanja nema kajanja....Pamet u glavu, kondom u dzep.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
LG Google Nexus 5
ja nikog ne vredjam ... moje misljenje je jedno ...

mozda on ima lose iskustvo (uhvatila ga na bebu) pa sad deli savete ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
Nije trudna, opusti se..
Ne znam da li se to javlja kod zena kao placebo efekat ili sta vec, ali ja tesko da cu ikada zaboraviti prve dane februara ove godine.. devojka gotovo da nije dobila mecu (jedan dan, po njenim recima "ne koliko bi trebalo) ili kako to vec ide.. muka joj je bilo stalno, cudni mirisi, povracala, bolela je ledja.. ma svaki simptom koji sam nasao na  netu ona je imala.. I tako, vec smo se raspitali za troskove abortusa, uzeli brojeve telefona od ginekologa.. A onda se setili da prvo uradimo pi-pi test.. i negativan bio hvala Bogu.. Ali od tada vise nema zezanja, od sledeceg meseca je bila na piluli.. sada je sve mnogo lakse..
dakle.. necu da zvucim kao neki matorac, ali bez kontracepcije nista.. inace ces svaku menstruaciju cekati kao da se radi o Novoj godini... koja ne mora da dodje.. veoma zajebana stvar koja kosta puno zivaca..

Brate, i mi smo propatio proslo leto... I od tada samo pilule...
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
... Pa to i pricam ... zene pre svega moraju sebe da cuvaju ... Muskarci kad se napale ne misle bas mnogo, a trebalo bi. Manje zbog beba vec zbog bolestina ... Danas se klinci ... a niko ih nije edukovao (tek mali broj mladih osoba je svestan opasnosti koje vrebaju kada se cesto menja partner-ka i koriste kondome) ... Sto se tice beba ... iskljucivo su zene krive ... znaju da racunaju plodne dane, mogu da uzmu pilule i mogu da nagovore mladica da navuce kabanicu ... ako nista od toga ne urade ... ko je onda kriv??? Jel mora on o tome da razmislja?? na kraju krajeva nju ce da "seku" sto on da se zbog toga uzbudjuje ... a ako i rodi sto da je zeni??? ... zivot je pred njim ....

Naravno da je grubo receno... al cista istina .. devojke mislite na sebe prvo ...
Nama se trudnoca jednom desila ... al zeljena ... rodio se Uki ... Smile pre toga nikad ... cuvao sam sebe od bolesti i gluposti ...

Da da jeste, mi cemo da se kljukamo pilulama, ugradjujemo spirale, mazemo se kremama, racunamo plodne i neplodne dane a vi samo sipajte, ko shsiha...

Molim te...Tako razmisljaju 17-ogodisnjaci...Oba partnera treba podjednako da razmisljaju i da preuzmu apsolutnu istu odgovornost, a ne da se veci deo svali na samo jednog partnera...

A sto se tice teme...Posle jebanja nema kajanja....Pamet u glavu, kondom u dzep.
Cuo si glas razuma. Ovaj put si se provukao. Ako sljedeci put uprskas, bices  kaznjen po tebe najgorom kaznom,  bebom, a bojim se da ce tu onda abortus da radi...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ma svakom normalnom coveku je jasno da odgovornost nije i ne moze biti samo na jednoj osobi... al slaba je to uteha devojci koja dodje u takvu situVaciju
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
ma svakom normalnom coveku je jasno da odgovornost nije i ne moze biti samo na jednoj osobi... al slaba je to uteha devojci koja dodje u takvu situVaciju
Naravno, ali me je iznerviralo ovo kinkelovo''sto se tice bebe, iskljucivo je zena kriva''.

Naravno, uvek je lako svaliti krivicu na drugoga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


One and the only-legend!!!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 190
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Pi-pi test je uradjen,negativan je....hvala svima na savetu! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:23:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.