Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nezapamćeno divljaštvo: Vandali ubili mladog labuda u Novom Sadu  (Pročitano 12994 puta)
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
Како неко може да повреди било коју животињу?
Ја се залажем са систематско повређивање јестивих животиња, до смрти. А затим и за скрнављење и термичку обраду дотичних мрцина.

 Smile Smile  Smile будало Smile  Smile  Smile
за овог дебила лабуд није нестив, стога не видим разлог повређивању
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Vidiš bre da se zeza čovek...

Naravno da je bolesno da neko muči labuda. Mislim, pre svega, to je jedna prelepa živuljka koja nežno pluta vodom, bukvalno kao ukras..I tako nešto gadjati kamenjem-to samo veoma bolesni ljudi mogu.  

Živimo u svetu koji je devijantan do srži.

----------------------------------

Za sve vas kojima je žao kad neko maltretira životinje:
Molim vas da uzmete u obzir klanice, lovce, mlečnu industriju, jaja... Smile
-Vaš prelazak u veganstvo spasiće mnogo duša i doprineti urušavanju industrija koje zlostavljaju i ubijaju životinje potpuno legalno(po čemu je ova planeta definitivno dno dna).
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
zašto uvek neko mora da napiše ovakvu stvar.

jel normalno učiti decu da kamenuju mladučne labuda šetajući ili sedeći pored jezera i da ga ostave da skapa ranjen, samo zato što mu je komšija lovac  Smile

Kakav im primer taj komsija daje? Cesto je u pitanju i otac. Objasni ti detetu zasto je lose ubijati labude, a skroz je do jaja ubijati zeceve i fazane. Iskren da budem, ni sam ne razumem.

Како неко може да повреди било коју животињу? ја не разумем какви смо то постали и како ће се сутра тај неко понашати према свом детету и чему ће га научити

остати толико неосвешћен да не поимаш да и животиње осећају бол и имају апсолутно свако право да живе као и то говно што га је повредило

Hitler i njegovi nacisticki pajtasi su obozavali zivotinje, pa su porokali milione ljudi.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
To je primer nekoliko teških psihopata. Ne trpaj celo čovečanstvo u 3% okorelih psihopata(koje i danas sede na najvišim funkcijama).

IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
Da, ali ako je to "pravilo" izuzetak kod najgorih psihopata, onda bas i nije neko pravilo.


Ljudi se ljute jer je u pitanju labud, a ne vrabac, golub, vrana, svraka... Klinci sa vazdusnim puskama tamane golube i vrapce svakodnevno, ali oni nisu prelepi, graciozni labudi. To sto ta deca tamane ptice po svojim dvoristima nece u buducnosti da ih pretvori u serijske ubice i izgrednike, ali kamenovanje labuda hoce...
Ne shvatite me pogresno, samo ukazujem na dvostruke standarde koji vladaju u covekovom odnosu prema zivotinjama. Time ljudi pokazuju da ne cene dar zivota, vec estetiku svakog bica ponaosob. Selektivna ljubav nije ljubav, kada je o zivotinjama rec. Ovakvim clancima se samo podstice taj licemeran stav prema zivotinjama.
« Poslednja izmena: 11. Jul 2012, 14:54:12 od Skiner_X »
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia zvrr
Čini mi se, a možda i griješim ko će ga znati, da postoji razlika između ubijanja životinja radi ishrane čovjeka i ubijanja životinja radi zadovoljavanja sociopatskih i psihopatskih poriva. Čovjek može biti vegan, vegetarijanac pa opet može biti nesoj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
Čini mi se, a možda i griješim ko će ga znati, da postoji razlika između ubijanja životinja radi ishrane čovjeka i ubijanja životinja radi zadovoljavanja sociopatskih i psihopatskih poriva. Čovjek može biti vegan, vegetarijanac pa opet može biti nesoj.

U pravu si, itekako postoji. Ali... lov je danas skup sport. Ogroman procenat lovaca u Srbiji ide u lov da bi se druzili, popili po koju, ispekli rostilj u sumi i ubili par zivotinja cisto da se ne vrate praznih ruku. Ti ljudi ne bi skapali gladni bez fazana i zeceva, te taj lov za njih nije neophodan zbog prezivljavanja. Upravo zato je jednak ovom "nezapamcenom divljastvu".
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.47
mob
Nokia zvrr
U psihologiji lovaca, pretpostavljam iako ne znam zasigurno, postoji i neka avanturistička crta. Boravak u prirodi, nalaženje tragova, šunjanje, potjera za životinjom - mislim da u svemu tome lovci nalaze veći užitak od samog čina ubijanja kakvog fazana ili šta već. Nekako mi se ne čini da u njima postoji dominantna želja za povređivanjem živog bića, kao što se radi u slučaju kojim se ova tema bavi. Ne kažem da opravdavam lovce, samo ne stavljam čist znak jednakosti između te dvije kategorije ljudi. A pogotovo ne stavljam znak jednakosti između obične konzumacije mesa i jaja i vandalizma.

Možda sam previdio, ali se ne sjećam da se neko zalaže za prava riba. Zar one imaju manje prava od kakvog kokošijeg jajeta? Ješću ja i dalje i ribu i jaja i govedinu, ne brinite, nego me zanima stanovište po tom pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
zašto uvek neko mora da napiše ovakvu stvar.

jel normalno učiti decu da kamenuju mladučne labuda šetajući ili sedeći pored jezera i da ga ostave da skapa ranjen, samo zato što mu je komšija lovac  Smile

Kakav im primer taj komsija daje? Cesto je u pitanju i otac. Objasni ti detetu zasto je lose ubijati labude, a skroz je do jaja ubijati zeceve i fazane. Iskren da budem, ni sam ne razumem.

Како неко може да повреди било коју животињу? ја не разумем какви смо то постали и како ће се сутра тај неко понашати према свом детету и чему ће га научити

остати толико неосвешћен да не поимаш да и животиње осећају бол и имају апсолутно свако право да живе као и то говно што га је повредило

Hitler i njegovi nacisticki pajtasi su obozavali zivotinje, pa su porokali milione ljudi.

Da, ali ako je to "pravilo" izuzetak kod najgorih psihopata, onda bas i nije neko pravilo.


Ljudi se ljute jer je u pitanju labud, a ne vrabac, golub, vrana, svraka... Klinci sa vazdusnim puskama tamane golube i vrapce svakodnevno, ali oni nisu prelepi, graciozni labudi. To sto ta deca tamane ptice po svojim dvoristima nece u buducnosti da ih pretvori u serijske ubice i izgrednike, ali kamenovanje labuda hoce...
Ne shvatite me pogresno, samo ukazujem na dvostruke standarde koji vladaju u covekovom odnosu prema zivotinjama. Time ljudi pokazuju da ne cene dar zivota, vec estetiku svakog bica ponaosob. Selektivna ljubav nije ljubav, kada je o zivotinjama rec. Ovakvim clancima se samo podstice taj licemeran stav prema zivotinjama.
Čini mi se, a možda i griješim ko će ga znati, da postoji razlika između ubijanja životinja radi ishrane čovjeka i ubijanja životinja radi zadovoljavanja sociopatskih i psihopatskih poriva. Čovjek može biti vegan, vegetarijanac pa opet može biti nesoj.

U pravu si, itekako postoji. Ali... lov je danas skup sport. Ogroman procenat lovaca u Srbiji ide u lov da bi se druzili, popili po koju, ispekli rostilj u sumi i ubili par zivotinja cisto da se ne vrate praznih ruku. Ti ljudi ne bi skapali gladni bez fazana i zeceva, te taj lov za njih nije neophodan zbog prezivljavanja. Upravo zato je jednak ovom "nezapamcenom divljastvu".
when the man has a point...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
Ne shvatite me pogresno, samo ukazujem na dvostruke standarde koji vladaju u covekovom odnosu prema zivotinjama. Time ljudi pokazuju da ne cene dar zivota, vec estetiku svakog bica ponaosob. Selektivna ljubav nije ljubav, kada je o zivotinjama rec. Ovakvim clancima se samo podstice taj licemeran stav prema zivotinjama.

U pravu si za dvostruke aršine i ne svaham te pogrešno.
Nemam licemeran stav prema životinjama, pojela bih i čoveka kada bi bila gladna, ali ne bih gadjala bebu labuda, a ni bebu pacova, zato što mi se našao na putu. Tako sam mislila (radila) i nije moralo specijalno da mi se objašnjava šta je lov a šta ubistvo iz oblesti i kada sam mala bila. zato sam napisala da mi deluje kao karikiranje kada na ovakvoj temi neko povede raspravu o tome da ih inače svakodnevno ubijamo (što uzgred budi rečeno i jeste istina)

Lovci koje ja poznajem, se pre svega bave očuvanjem šumskih gazdinstava i životnjskog sveta u njemu, brinu o životinjama, o njihovom broju i zdravlju. kod mene u selu zimi, lovci prosipaju hranu u šumi da bi divljač mogla da preživi jer zime budu baš surove i bez hrane. naravno to sve rade da bi sutra mogli da ih ubiju, ne do istrebljenja nego onoliko koliko udruženje proceni da može da se ubije. ali ja pravim razliku izmedju ubistva u lovu zdrave životinje da bi je pojeo, ubistva životinje iz boksova u kojima ni krila ne mogu da rašire i gde su tovljene koncentratom i kada ubiješ životinju kamenom njene veličine u glavu i ostaviš je da umre. Eto  Smile

Za sve vas kojima je žao kad neko maltretira životinje:
 Molim vas da uzmete u obzir klanice, lovce, mlečnu industriju, jaja... Smile
 -Vaš prelazak u veganstvo spasiće mnogo duša i doprineti urušavanju industrija koje zlostavljaju i ubijaju životinje potpuno legalno(po čemu je ova planeta definitivno dno dna).

htela sam ja ovo i ne bi mi bilo teško, pošto mlečne i mesne proizvode uglavnom i ne volim, ali jedem sve u šesnest i u meku i na kioscima i voćne jogurte, koje su preradili i učinili dovoljno ukusnim da ih čak i ja mogu jesti. Mnogo je bre jebeno, gde god da odeš nemaš ništa vegetarijansko. Evo juče bih na adi i šta da jedem, pljeskavica, pica, palačinka... + krvna slika mi je u minusu, pa kad već ne mogu neko normalno jelo kod kuće da jedm, bolje pljeskavicu koja ima makar malo mesa... a da ne pričam kad odeš kod nekog planski na ručak ili se zadesiš a neko hoće da te posluži, ako kažeš da si vegetarijanac, kao da si rekao da jedeš samo plodove sa barbadosa. Mnogo je teško iskoordinisati te vegetarijanske fore  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.